18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Za szeroko zakręt wzięty...

~DMT • 2018-01-26, 19:46
52 letni na Słowacji...


rojekbuk

2018-01-26, 20:40
Cytat:

Za szeroko zakręt wzięty...



E tam...w sam raz :mrgreen:

Kosmodysk

2018-01-26, 20:46
Po wypadku policja miała problem w ustaleniu czy Vivaro był "anglikiem".

TW...........ek

2018-01-26, 21:29
Poszedł jak dzik w sosne ! :)

motci

2018-01-26, 21:50
Wracasz sobie spokojnie do domu po robocie, myslisz co zaraz dobrego opie**olisz, a tu nagle wjezdza w Ciebie 40 ton wszystkiego oprocz mozgu i zostajesz zmiazdzony jak pająk kubotą. Zycie to dz**ka...

Mors_Nigra

2018-01-27, 10:50
Bo ja wiem, wygląda, jakby nie spłaszczyło go zupełnie, może się wyliże...

głest

2018-01-27, 12:17
Mors_Nigra napisał/a:

Bo ja wiem, wygląda, jakby nie spłaszczyło go zupełnie, może się wyliże...



Jądra mu się podwinęły między pośladki to przynajmniej kumata żona zapłodni się sztucznie - szansa na ciążę wielodzietną - a potem 500+, renta po ojcu - i ustawiona będzie na cacy :szczerbaty:

roughfuck

2018-01-27, 17:07
Tak sobie jeżdżę zawodowo parę lat, i nic bardziej mnie nie wk***ia jak 50 paroletnie pany szofery co "jak jeździli to mnie po podwórku indyki za gile z nosa targały" którzy są tępymi k***ami popełniającymi od samego początku głupie błędy i nie potrafiącymi korzystać z retardera (bo to k***a nie działa nie hamuje wogóle a jak powiesz że trzeba trzymać wtedy auto na obrotach to pie**olą że spalanie z górki rośnie i na luzie cza ziżdżać - już tak w paru autokarach pokazali we Włoszech) czy innych bajerów.

Dla mnie to byłby potwarz gdybym jeździł tyle lat a dalej głupie młodzieńcze błędy popełniał.

Inna sprawa to szoferzy z dzikiej Ukrainy, o nich to nawet szkoda klawiatury żeby pisać...