18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Za przeproszeniem zwalone drzewo...

Halman • 2023-12-11, 10:34

to jednak głupi naród...

Lobo24

2023-12-11, 10:50
Od razu widać kto jedzie służbowym autem.

psotny_fiutek

2023-12-11, 11:11
Halman napisał/a:

to jednak głupi naród...



To po prostu kacapy - stan umysłu.

P.s Kacap - wszystko na wschód od Buga.

JanzDukli

2023-12-11, 11:33
psotny_fiutek napisał/a:

To po prostu kacapy - stan umysłu.
P.s Kacap - wszystko na wschód od Buga.



Och wy przedstawiciele "mądrego narodu", którzy na zmianą wybierają ciągle tych samych dupków do władz, i ciągle zdziwieni aferami, bezkarnością, nepotyzmem i korupcją.
I jak to było, "którzy robią amerykanom laskę za darmo".
Brawo wy, k***a.

:mrgreen:

areooreo

2023-12-11, 11:56
no tak się robi przejazd a nie czakać ch*j wie ile

Syrwester

2023-12-11, 13:05
Dawaj malina! Firmowe auto,firmowe paliwo!

Burek13

2023-12-11, 13:57
Wygląda na to że Ruscy wprowadzili nowy program kosmiczny i trenują starty na orbitę

darek1234

2023-12-11, 14:03
JanzDukli napisał/a:

Och wy przedstawiciele "mądrego narodu", którzy na zmianą wybierają ciągle tych samych dupków do władz, i ciągle zdziwieni aferami, bezkarnością, nepotyzmem i korupcją.
I jak to było, "którzy robią amerykanom laskę za darmo".
Brawo wy, k***a.



Och, przedstawicielu kacapskiego kraju mlekiem i miodem płynącym, bez afer, bez zamordyzmu i miłującego pokój i dobro na Ziemi

majeńka

2023-12-11, 20:03
Halman napisał/a:

to jednak głupi naród...

Nie, i to z dwóch powodów:
• słowo "naród" ma zastosowanie wyłącznie do grupy ludzi, kacapów nie antropomorfizujmy
• kacapi to skundlone ludy różnego pochodzenia które łączy wyłącznie to że dali się podbić swołoczy z Księstwa Moskiewskiego. I stąd taka u nich zawiść do rzeczywiście istniejących narodów, np. Rusi (czyli Ukrainy); zwróćcie uwagę na słowa Putina które świadczą o tym czego innym zazdrości.

Zgodzę się tylko z tym że głupi.

Caanonierka

2023-12-11, 22:21
W innej kwestii;to żaden z tych jadących orłów,nie mogli się zatrzymać,we 2-4-ech i usunąc to drzewo?"Dziś ty-jutro ja"-nie wpadło im do głów?

JanzDukli

2023-12-12, 04:16
darek1234 napisał/a:

Och, przedstawicielu kacapskiego kraju mlekiem i miodem płynącym, bez afer, bez zamordyzmu i miłującego pokój i dobro na Ziemi



Kolejny logik k***a go mać.
"Jak widzę zło w naszej Polsce, to muszę być za ruskimi".
To, weź oskarż wszystkich policjantów, sędziów, prokuraturę, służby, dziennikarzy, reporterów bo swoimi śledztwami robią czarny PR Polsce co na pewno pomaga Rosji.
Wychowałeś się w Korei Północnej?

darek1234

2023-12-12, 23:34
JanzDukli napisał/a:

Kolejny logik k***a go mać.
"Jak widzę zło w naszej Polsce, to muszę być za ruskimi".
To, weź oskarż wszystkich policjantów, sędziów, prokuraturę, służby, dziennikarzy, reporterów bo swoimi śledztwami robią czarny PR Polsce co na pewno pomaga Rosji.
Wychowałeś się w Korei Północnej?



Tak, a koło Jana z Dukli przemieszkałem w ubiegłym roku kilka miesięcy. Dlatego wk***iasz mnie