18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Za pomocą elektronarządzia

~Sunday • 2019-08-25, 17:37

Bączek! :amused:

Halman

2019-08-25, 17:38
k***a, straciłem słuch...

PsikutaBezS

2019-08-25, 17:52
Nie wiedziałem, że tak można !

Su...........wn

2019-08-25, 19:53


:-|





:-D

Bezpieczeństwo i higiena pracy (BHP) – powszechnie używana nazwa, określająca zbiór zasad dotyczących bezpiecznego i higienicznego wykonywania pracy.

ShizzeR

2019-08-25, 20:55
Zamiast odsunąć się jak najszybciej to nie k***a, popatrzę sobie jak się fajnie obraca

Hrabia Drapula

2019-08-25, 21:44
przecież dokręca się w drugą stronę niż kręci się tarcza, wystarczy założyć tarczę, załapać nakrętkę i włączy i samo się dokręci więc coś tu k***a śmierdzi

impressa88

2019-08-25, 21:56
Śmierdzi chińską robotą za 50 zł z marketu.

ZajętyPelikan

2019-08-25, 22:49
Hrabia Drapula napisał/a:

przecież dokręca się w drugą stronę niż kręci się tarcza, wystarczy założyć tarczę, załapać nakrętkę i włączy i samo się dokręci więc coś tu k***a śmierdzi



Otóż właśnie nie. Kiedyś sprawdzałem na swoim boshu. Jakby się tarcza przyklinowała, to byś miał problem z odkręceniem. Raz podkładki pod tarczę nie dałem, jedyną możliwością odkręcenia tego było rozwalenie tarczy (klucz do flexa wymiękł).

eLzar

2019-08-26, 00:24
Naprawialem kiedys swojej ex auto i musialem wycinke robic blachy i w ktoryms momencie katowka zaczela nabierac predkosci gdzie doslownie wybilo o blache i przejechalem sobie po kciuku. Do szpitala, a jak to bywa w NFZ chcieli mi k***y amputowac kciuka bo ledwo sie trzymal na pozostalosci kosci. Spojrzalem sie na tego lekarza jak na jakiegos idiote i go wysmialem. Dali mi zastrzyk przeciw tężcowi owineli mi bandazami palec i poszedlem.

Powiem szczerze, ze ch*jowo bym sie czul zamawiajac tylko 4 piwa bo jak pokarzesz 5 jak Ci palca upie**olili..
Do dzis mam awersje by od tego gowna trzymac sie zdaleka nawet jak ta katowka jest nowa..

Hrabia Drapula

2019-08-26, 18:59
ZajętyPelikan napisał/a:

Otóż właśnie nie. Kiedyś sprawdzałem na swoim boshu. Jakby się tarcza przyklinowała, to byś miał problem z odkręceniem. Raz podkładki pod tarczę nie dałem, jedyną możliwością odkręcenia tego było rozwalenie tarczy (klucz do flexa wymiękł).



ale jedno

ZajętyPelikan napisał/a:

Otóż właśnie nie. Kiedyś sprawdzałem na swoim boshu. Jakby się tarcza przyklinowała, to byś miał problem z odkręceniem. Raz podkładki pod tarczę nie dałem, jedyną możliwością odkręcenia tego było rozwalenie tarczy (klucz do flexa wymiękł).



ale tarcza i nakrętka kręci się w tą samą stronę, w tę którą się dokręca, więc nawet jak by zatrzymać tarczę w miejscu bez rozpie**olenia jej to nakrętka powinna się jeszcze bardziej zacisnąć, więc albo ktoś przeprowadził tam jakiś "tjunig" albo kosztowało to 2 yuany , no chyba że był gwint sp***olony albo nakrętka z innego

panta_rhei

2019-08-26, 21:48
Szczerze to czekałem aż wciągnie mu tą szmatę ;)

barex666

2019-08-26, 23:04
prosta sprawa, rozleciała sie przekładnia albo coś zablokowało wirnk i wtedy tarcza "ciągnie" siła swojej bezwładnosci i odkręca sie razem z nakrętką z nieruchomej przekładni
Miałem dwa razy taka sytuacje z tanimi chinskimi kątówkami że upie**olił sie wirnik i i tarcza radosnie latała po warsztacie

igorzasty18

2019-08-27, 00:07
barex666 napisał/a:

prosta sprawa, rozleciała sie przekładnia albo coś zablokowało wirnk i wtedy tarcza "ciągnie" siła swojej bezwładnosci i odkręca sie razem z nakrętką z nieruchomej przekładni
Miałem dwa razy taka sytuacje z tanimi chinskimi kątówkami że upie**olił sie wirnik i i tarcza radosnie latała po warsztacie



To po pierwszym, razie zamiast kupić coś lepszego to dalej kupujesz chińskie gówna? Ja jebie, to jest dopiero parcie na szkło i chęć bycia na hardzie. Mam nadzieję, że nagrywasz każde użycie swojej szlifierki, a w razie jak się coś stanie to ktoś wrzuci to nagranie.