18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Za kudły i na glebę

Jesse.Pinkman • 2022-04-15, 15:53
Musiała ją srogo wk***ić wcześniej.

Krakus36

2022-04-15, 16:26
Murzyńska taktyka walki z nienacka lub od tyłu prać kopać skakać po głowie przeciwnika który nawet nie wie że jest przeciwnikiem ...

burunduk

2022-04-15, 17:04
Krakus36 napisał/a:

Murzyńska taktyka walki z nienacka lub od tyłu prać kopać skakać po głowie przeciwnika który nawet nie wie że jest przeciwnikiem ...



Każda metoda jest dobra by wygrać a to że ty uważasz taką za niegodną to tylko i wyłącznie myślenie dziecinne. Jakby tak myśleli nasi przodkowie to by wilki/inne plemiona wpie**olili/zabili wszystkich. Liczy się skuteczność ale i tak biały człowiek jest przegrany na starcie ponieważ zbyt dużo zasad posiada w głowie i to czyni go przegranym już na początku walki.

Quassar

2022-04-15, 17:11
burunduk napisał/a:

Każda metoda jest dobra by wygrać a to że ty uważasz taką za niegodną to tylko i wyłącznie myślenie dziecinne. Jakby tak myśleli nasi przodkowie to by wilki/inne plemiona wpie**olili/zabili wszystkich. Liczy się skuteczność ale i tak biały człowiek jest przegrany na starcie ponieważ zbyt dużo zasad posiada w głowie i to czyni go przegranym już na początku walki.



Raczej czyni nas to Ludźmi , a nie j***nymi pod zwierzętami.
Dzięki czemu idąc w Polsce do sklepu po chlebek nie musisz się martwić że jakiś nigger strzeli ci w plecy dla frajdy nawet nie kradzieży tylko frajdy.

A reszta podobnych sp***olizn nie będzie gonić wokół twojego martwego truchła szczerząc jape i drąc sie w niebo glosy podchich*jać SHITTTTT.

Jak tak ci źle to teraz do USA można łatwiej dostać Vise tak że nie czekaj jedź już teraz bratać się z twoimi czarnymi braćmi.

Skro uważasz takie zachowanie za słuszne. Powinieneś być tak samo odj***ny.
Problem jest z j***nymi lewakami co takiemu gównie chce dać przywileje i nazywać na równi z innymi osobami LUDŹMI bo to za wiele z człowieczeństwem nie ma wspólnego.

to...........10

2022-04-15, 18:01
Oho! Napięły się sp***oliny, których jedynym "osiągnięciem zyciowym" jest urodzenie sie białym.

W Polsce oczywiście nie ma menelstwa, które napada, rabuje, tłucze ludzi za byle co, itp.

ququa

2022-04-15, 18:37
Jesse masz niezłe wrzutki,i ale nie wrzucaj tu nam gówna :) :)

bo pan poniżej dostaje orgazmu




mwaski napisał/a:

Oho! Napięły się sp***oliny, których jedynym "osiągnięciem zyciowym" jest urodzenie sie białym.
W Polsce oczywiście nie ma menelstwa, które napada, rabuje, tłucze ludzi za byle co, itp.



k***a 40 lat chodzę po tym świecie, ale ani razu nie dostałem, nawet za byle co ...musisz zmienić kolegów, że cie tak notorycznie bija ...może spróbuj im nie podkradać denaturatu, czy coś

Quassar

2022-04-15, 18:51
mwaski napisał/a:

Oho! Napięły się sp***oliny, których jedynym "osiągnięciem zyciowym" jest urodzenie sie białym.
W Polsce oczywiście nie ma menelstwa, które napada, rabuje, tłucze ludzi za byle co, itp.



Zgadza sie w sumie to też chciałem napisać ze pomimo tego że u nas nie ma niggerów są to są patro-dresiarze co nasłuchały się gówno rapu i hopu.. i uprzykszają innym ludziom życie i są też w stanie pobić od tak, a co dopiero jak kibicujesz przeciwnej drużynie bo ma inny kolor szalika a potem takie gówno jeszcze pomimo meczy wychodzi na Marsz niepodległości i pie**olom kocopoly że trzeba sie trzymać razem - gdzie było to ich razem jak bili sie między sobą, klubami i zastraszali zwykłych przechodniów.

Hetman_Wielki

2022-04-15, 22:32
jak ty k***o trzymasz telefon, chroń szybkę nie ta pusta glowe !!!!

Tivo

2022-04-15, 23:30
Już wiem czemu one tak często w perukach chodzą

Zasysacz

2022-04-16, 03:15
Lubię jak czarne samice się biją dać im kosy i na arenę chociaż dla rozrywki to gównożycie raz się przyda.

Maras0803

2022-04-17, 12:58
Do agresywnych zwierząt nie można ustawiać się tyłem...