18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Za koniem po śniegu

CrazyEdek • 2021-01-29, 19:41
Wpadł na minę.


Zbysław

2021-01-29, 19:44
co ty w googlach wpisałeś? dupa, guwno?

S_Z_A_L_O_N_Y

2021-01-29, 19:50
Gdyby sanek nie zgubił nie miał by problemu.

Autor

2021-01-29, 20:09
Zbysław napisał/a:

co ty w googlach wpisałeś? dupa, guwno?



Zbysław weź następnym razem słownik ortograficzny jak zamierzasz zostawić ślad po sobie w internetach.

beednarr

2021-01-29, 21:58
Zbysław napisał/a:

co ty w googlach wpisałeś? dupa, guwno?




Uwaga zgaduje :

"dupa,guwno,kał,koń,śnieg"

Nie dziękuj.

Zbysław

2021-01-29, 22:40
Autor napisał/a:

Zbysław weź następnym razem słownik ortograficzny jak zamierzasz zostawić ślad po sobie w internetach.



Gościu, ja tu jestem najdłużej prawie że od założenia portalu

Adrianadernew

2021-01-29, 22:43
eh k***a....
kiedyś to były kuligi, woźnica naj***ny, ognisko na 2 metry w górę, kilogramy kiełbasy i kupa dzieciaków z rodzicami którzy nie mają pretensji o to że koń biegł za szybko i gówniak wypie**olił się na twarz, podarł kurtkę i zmarzł.
Jeszcze pamiętam jak z dziadkiem koniem jechałem na rozpłód klaczy 50km a u nas byłą zajebista zima to ręce na lampach sań grzaliśmy od świec pod kocem w kolorach ludowych. A jak koń srał po drodze to mówił - jak Ci zimno to bierz w ręce łajno bo ciepłe, ja tak robiłem 40 lat temu jak z Twoim pradziadkiem jechaliśmy....

to co teraz się dzieję woła o pomstę do nieba.
Mam siostrę młodszą od siebie o 16 lat. Ciężko się rozmawia z tym pokoleniem, a jeszcze gorzej się pisze. Ciągle jakieś popie**olone skróty bd u bbc zbrz mn k16 jk bd wrc z prc. No k***a co to jest telegram? Palce upie**oli jak napisze pełnymi słowami?
I pokazuje mi jak teraz to nagrywają )widziałem jakieś top 10 tiktoków w PL ) jak kopią piłkę do koszykówki w sufit na sali/hali gimnastycznej i wielkie śmiechy.
albo chłopaczek żre śnieg który polał syropem truskawkowym... i mówię jej, że za moich czasów odpie**alało się jeszcze lepsze numery i nikt tego nie nagrywał ( bo w sumie nie było czym) to za ch*ja ci nie uwierzy no bo na jutubie nie ma
Za 10 lat obstawiam że top 10 będzie wkręcanie żarówki a w top 3 wymiana koła w samochodzie.

Komurczak007

2021-01-29, 23:25
Adriwnedr3w


Dawaj k***a namiary na tą k***e to ci ja szybko wytresuje

cuurniprime

2021-01-30, 00:13
@up wchodzisz na grząski grunt kolego :kawa:

Osiem_gwiazdek

2021-01-30, 00:16
Mi się kiedyś jamnik w takim gównie wytarzał :D

Cycu320

2021-01-30, 05:24
Za wstawkę jakiegokolwiek materiału filmowego z tą zj***ną muzyczką powinien być ban na 1000 godzin. k***a napisałbys ostrzezenie chociaż, wyciszyć dzwiek od początku... Ale nie k***a mać, musi zepsuć cały dzień ;-)

Seavitia

2021-01-30, 05:40
Adrianadernew napisał/a:

eh k***a....
kiedyś to były kuligi, woźnica naj***ny, ognisko na 2 metry w górę, kilogramy kiełbasy i kupa dzieciaków z rodzicami którzy nie mają pretensji o to że koń biegł za szybko i gówniak wypie**olił się na twarz, podarł kurtkę i zmarzł.
Jeszcze pamiętam jak z dziadkiem koniem jechałem na rozpłód klaczy 50km a u nas byłą zajebista zima to ręce na lampach sań grzaliśmy od świec pod kocem w kolorach ludowych. A jak koń srał po drodze to mówił - jak Ci zimno to bierz w ręce łajno bo ciepłe, ja tak robiłem 40 lat temu jak z Twoim pradziadkiem jechaliśmy....
to co teraz się dzieję woła o pomstę do nieba.
Mam siostrę młodszą od siebie o 16 lat. Ciężko się rozmawia z tym pokoleniem, a jeszcze gorzej się pisze. Ciągle jakieś popie**olone skróty bd u bbc zbrz mn k16 jk bd wrc z prc. No k***a co to jest telegram? Palce upie**oli jak napisze pełnymi słowami?
I pokazuje mi jak teraz to nagrywają )widziałem jakieś top 10 tiktoków w PL ) jak kopią piłkę do koszykówki w sufit na sali/hali gimnastycznej i wielkie śmiechy.
albo chłopaczek żre śnieg który polał syropem truskawkowym... i mówię jej, że za moich czasów odpie**alało się jeszcze lepsze numery i nikt tego nie nagrywał ( bo w sumie nie było czym) to za ch*ja ci nie uwierzy no bo na jutubie nie ma
Za 10 lat obstawiam że top 10 będzie wkręcanie żarówki a w top 3 wymiana koła w samochodzie.



Wiekszosć mamusiek to by chyba zawału dostała na taki sposób ogrzewania rąk xd "ooo fuuuuj, jak tak można - lepiej sobie ręce odmrozić, bo przecież umycie będzie za ciężkie..."

Za 10 lat to sportem ekstremalnym będzie wpuszczenie dziecka do piaskownicy, bo przecież zarazki.... Siostra kiedyś wrzuciła na fejsa, czy inne gówno zdjęcie swojej córki, gdy ta miała kilka miesięcy - na trawie, w otoczeniu kilku psów - gównoburza była przednia, że jak tak strasznie może dziecko na zarazki narazać. Cóż - potomek osoby, która najbardziej to komentowała, ma aktualnie niemalże na wszystko alergie. Czasem wręcz niektórych się wręcz szkoda robi - upał ponad 30 stopni, miła plaża nad rzeczką, siedzę sobie w wodzie, pies bawi się z jakas banda przypadkowych dzieciaków, kawałek dalej jakaś gównażeria też szaleje w wodzie, przyłazi nowa grupka ludzi - w tym dwójka dzieciaków w wieku 10 - 12 lat - kochana rodzinka nawet stóp nie pozwoliła zamoczyć "bo zarazki"

Co do top 10 za te 10 lat - wymiana koła w samochodzie to już będzie widziane jako osiągnięcie absolutnie wybitne, do którego studia trzeba bedzie kończyć, skoro już teraz dla większości nawet napompowanie dętki w rowerze 9napompowanie - nie wymiana), czy założenie łańcucha, który spadł, wymaga serwisu

Adrianadernew

2021-01-30, 09:21
Komurczak007 napisał/a:

Adriwnedr3w
Dawaj k***a namiary na tą k***e to ci ja szybko wytresuje



ładnie się w domu wołacie na żarcie, u mnie pomimo pokolenia pokemonów panują jeszcze normalne zasady odzywania się do innych.
a tresować to co najwyżej możesz swojego fiuta żeby nie opadał

Cycu320

2021-01-30, 11:47
Komurczak007 napisał/a:

Adriwnedr3w
Dawaj k***a namiary na tą k***e to ci ja szybko wytresuje



Chciałbym i wierzę w to że pan komurczak się pomylił i wstawił komentarz nie do tego filmiku, skomentował inny wpis niż chciał. Bo jeżeli nie to jest poniżej jakichkolwiek norm. No i jakiś kretyn dał mu piwo, czego już nie można wytłumaczyć w żaden sposób

:-/

Autor

2021-01-30, 12:12
Zbysław napisał/a:

Gościu, ja tu jestem najdłużej prawie że od założenia portalu



Zbysław nie pie**ol głupot to po pierwsze, a po drugie staż nikogo nie upoważnia do oceny innych, natomiast rażące błędy jak najbardziej.
BTW w profilu masz okreslone kiedy dołączyłeś do sadola.