18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Za kilka dni piatek piatunio...

Halman • 2021-07-20, 12:08

w związku z tym proszę uważać w swoich "klubowych piwnicach"... :amused:

b3nti

2021-07-20, 12:22
a mama zawsze powtarzała...
"wyciągnij tą łyżeczkę z kubka bo sobie oko wydłubiesz".

Matt

2021-07-20, 12:37
Halman gdzie ty wygrzebujes takie filmiki? Trochu ch*jowy ale zawsze cos. Bez Ciebie ten potral by nie istnial. Halman ma Admina!!

Halman

2021-07-20, 12:45
Matt napisał/a:

Halman ma Admina!!


wrodzona skromność mi nie pozwala... :kawa:

kedzior242

2021-07-20, 14:19
Matt napisał/a:

Halman gdzie ty wygrzebujes takie filmiki? Trochu ch*jowy ale zawsze cos. Bez Ciebie ten potral by nie istnial. Halman ma Admina!!



Teraz kochają a niedługo ukrzyżują. Tak było z @fantastico, z @velture, z @phrontch z pewnym sławnym miłośnikiem krabów.

Im ktoś więcej wrzuca na ten portal, to po czasie znajdują się malkontenci, którym przeszkadza, że za często widzą Twój nick, raz był pedalski materiał albo za dużo słodkich kotków. Niejednokrotnie cały materiał na portalu zapewniały jednocześnie dwie osoby.
Jak się cofniesz na stronach to zobaczysz fantastico, który wypełnia 8/10 stron swoimi filmikami i chorymi opisami a później mu się przyj***li do dupy i zniknął.

Ale ja jestem tylko pasożytem, oglądam, czasem piwkuje i raz wrzuciłem materiał do sucharów.
ch*ja się znam.

silwerbalk

2021-07-20, 15:03
kedzior242 napisał/a:

Teraz kochają a niedługo ukrzyżują. Tak było z @fantastico, z @velture, z @phrontch z pewnym sławnym miłośnikiem krabów.
Im ktoś więcej wrzuca na ten portal, to po czasie znajdują się malkontenci, którym przeszkadza, że za często widzą Twój nick, raz był pedalski materiał albo za dużo słodkich kotków. Niejednokrotnie cały materiał na portalu zapewniały jednocześnie dwie osoby.
Jak się cofniesz na stronach to zobaczysz fantastico, który wypełnia 8/10 stron swoimi filmikami i chorymi opisami a później mu się przyj***li do dupy i zniknął.
Ale ja jestem tylko pasożytem, oglądam, czasem piwkuje i raz wrzuciłem materiał do sucharów.
ch*ja się znam.



Ja się staram wrzucać konkretne tematy ....ale nawet ja się wypale a wrzucam tak raz na jakiś czas ....za dużo to też nie zdrowo

aaaaaaaaaaaaaa

2021-07-20, 15:25
Dla mnie piątek kojarzy się z dniem k***iątek, ale co ja tam k***a wiem...

Halman

2021-07-20, 15:57
kedzior242 napisał/a:

Teraz kochają a niedługo ukrzyżują. Tak było z @fantastico, z @velture, z @phrontch z pewnym sławnym miłośnikiem krabów.



bez obaw; Halman to finalna synteza doświadczeń poprzedników...

Halman

2021-07-20, 18:02
c**arakieta napisał/a:

Chłopy co to za nuta?



"chłopy" tu u Reymonta występowali

ale odpowiem; jakaś wersja maanamu - chcę ci coś powiedzieć

mazga50

2021-07-20, 18:20
Jak żółw w oceanie...

qwerty1996

2021-07-20, 21:11
c**arakieta napisał/a:

Chłopy co to za nuta?



Maanam - Chce Ci Powiedzieć Coś (Old Spice Edit)

lukaszke

2021-07-20, 23:34
Właśnie miałem napisać, że od jakiegoś czasu słucham tej nutki.. zajebista jest :)