18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Za chwilę dalszy ciąg programu

manson__ • 2017-02-25, 01:38
Nieco historii. Edukujcie się i podziwiajcie, dzieciaczki, bo za waszych czasów nic tego pokroju nie powstało/powstaje/powstanie.

de...........nt

2017-02-25, 02:11
Tak się składa, że nie jestem "dzieciaczkiem", tylko twoim rówieśnikiem. Powiem tyle: wrzucanie ponad godzinnego materiału na sadola mija się całkowicie z ideą tego portalu. Mimo, że przez wiele lat oglądałem "Za chwilę dalszy ciąg programu", a potem "MdM", to piwa nie daję. Gdybyś wrzucił jakiś konkretny skecz, żart, scenę, to ok. A tak to, niestety, obawiam się, że na główną nie wejdzie, nie za samo wrzucenie linka do godzinnego materiału.

manson__

2017-02-25, 02:47
deliriumpermanent napisał/a:

Tak się składa, że nie jestem "dzieciaczkiem", tylko twoim rówieśnikiem. Powiem tyle: wrzucanie ponad godzinnego materiału na sadola mija się całkowicie z ideą tego portalu. Mimo, że przez wiele lat oglądałem "Za chwilę dalszy ciąg programu", a potem "MdM", to piwa nie daję. Gdybyś wrzucił jakiś konkretny skecz, żart, scenę, to ok. A tak to, niestety, obawiam się, że na główną nie wejdzie, nie za samo wrzucenie linka do godzinnego materiału.


Skoro użytkowników kręci coś tego typu
http://www.sadistic.pl/areobik-vt441772.htm
muszę przyznać rację. Zbyt długie, skomplikowane, etc. Przepraszam. Już nie będę. Postaram się dostosować bo wirtualne piwka są teraz na wagę złota.

PoliteP

2017-02-25, 05:40
Mann jest przech*j :D

TB303

2017-02-25, 16:29
Szkoda, że dzisiaj już takich rzeczy nie ma w TV, ale to zrozumiałe. Programy z tak wyrafinowanym, inteligentnym humorem, nie zdobyłyby dużej popularności.

de...........nt

2017-02-26, 21:19
manson__ napisał/a:


Skoro użytkowników kręci coś tego typu
http://www.sadistic.pl/areobik-vt441772.htm
muszę przyznać rację. Zbyt długie, skomplikowane, etc. Przepraszam. Już nie będę. Postaram się dostosować bo wirtualne piwka są teraz na wagę złota.



Nie twierdzę wcale, że nie masz racji. Materiał jest nad wyraz dobry ( choć nie do końca "sadolowy") i teraz znalazł się odpowiednim dla niej dziale, więc piwo dam, obejrzałem cały. Z nostalgią i uśmiechem. Z całym szacunkiem, żeby nie było, że się nie rozumiemy. Godzinny materiał na stronę główną sadistica nie ma szans się tutaj utrzymać, to nie ten "target", no i zupełnie inna dynamika samej strony. Być może dla niektórych, jak piszesz, "zbyt skomplikowane". Sarkazmem na sarkazm nie będę Ci odpowiadał, bo jak już wspominałem - moja wypowiedź nie była w żaden sposób skierowana przeciwko Tobie, tudzież przeciwko samemu filmowi.
P.S. Tak, link który wrzuciłeś, to druga strona sadola - ta zdecydowanie gorsza, niż Twój materiał. Który, jeszcze raz podkreślę: DOBRY, niestety, nie do końca wpisuje się w schematy przekazu choćby strony głównej, cytuję: "codziennej dawki czarnego humoru".
P.S.2. Co do wirtualnych piw, to akurat ja jestem osobą, która wystawiła ich ponad 16 tysięcy, naprawdę doceniam to, co dobre, ale i krytykuję to, co mogłoby być lepsze - i jeśli chodzi o stosunek piw otrzymanych do postawionych wygląda to podobnie u Ciebie, jak i u mnie.
Pozdrawiam.

sw...........ny

2017-03-25, 19:01

manson__

2017-04-01, 04:22
sweenyteeny napisał/a:


'Dżingiel' mieli konkretny ;)

sw...........ny

2017-04-01, 14:01
Up, już wcześniej chciałam napisać tylko "Krąg obfitości...to my!",
ale bałam się falstartu.