18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Za bycie puszczalską

~Angel • 2014-09-01, 21:00
"koleżanki" wymierzyły karę


Gebofon

2014-09-01, 23:08
I dobrze tak k***ie!


Żartowałem, lubię weekendowe szlauchy :->

bukakjusz

2014-09-01, 23:11
Pewnie dawała także ich chłopakom.

Ne...........es

2014-09-01, 23:14
Smierc k***om

DiamondBack

2014-09-01, 23:15
"Jak się puszcza to dobrze k***ie". Wk***ia cię że inni r*chają a ty nie?

Jak daje dupy to jej c**a jej sprawa. Ale za oszpecenie połamałbym tym szmatom kończyny.

sidian

2014-09-01, 23:54
"no jeżeli się puszcza to dobrze tak k***ie."

Masz beret zryty jak pole pod ziemniaki. Idź k***a pilnuj własnej skarpety pod łóżkiem, a nie innym, normalnym ludziom pod kołdry zaglądasz, barani łbie. Gdybym był ojcem tej dziewczyny, to po zobaczeniu tego filmiku wszystkie te tłuste k***y bym wystrzelał.

re...........ka

2014-09-02, 00:14
BongMan napisał/a:

Panna mi się puści albo mnie okłamie.

Zastanów się może co z Tobą nie tak skoro masz takie doświadczenia.

Ne...........es

2014-09-02, 02:22
sidian napisał/a:

"no jeżeli się puszcza to dobrze tak k***ie."

Masz beret zryty jak pole pod ziemniaki. Idź k***a pilnuj własnej skarpety pod łóżkiem, a nie innym, normalnym ludziom pod kołdry zaglądasz, barani łbie. Gdybym był ojcem tej dziewczyny, to po zobaczeniu tego filmiku wszystkie te tłuste k***y bym wystrzelał.



DiamondBack napisał/a:

"Jak się puszcza to dobrze k***ie". Wk***ia cię że inni r*chają a ty nie?

Jak daje dupy to jej c**a jej sprawa. Ale za oszpecenie połamałbym tym szmatom kończyny.



rebelka napisał/a:

Zastanów się może co z Tobą nie tak skoro masz takie doświadczenia.




nastepni rycerze cnoty :roll: jak wasza dziewczynie opie**oli koledze laske to tez tak bedziecie pie**olic? chyba z "kobietami" do czynienia nie macie

Dh...........ar

2014-09-02, 02:26
@Nexures przecież to są dzieci co r*chają tylko rękę i myślą że jak w filmach :-) . To jest bardzo dobry zwyczaj golenia na zero k***ie która się puści, popieram powrót do takich praktyk :-)

Ne...........es

2014-09-02, 03:29
MrFrey napisał/a:

@Nexures przecież to są dzieci co r*chają tylko rękę i myślą że jak w filmach :-) . To jest bardzo dobry zwyczaj golenia na zero k***ie która się puści, popieram powrót do takich praktyk :-)



przez takich ludzi jak oni k***icy dostaje -.- nienawidze kurew i mam bol dupy jak ktos takie smuty pie**oli :P

ellsworth

2014-09-02, 07:54
BongMan napisał/a:

Zawsze chciałem mieć takie koleżanki. Panna mi się puści albo mnie okłamie, to przecież nie wypada jej przyj***ć (choć zasługuje) bo to wbrew godności mężczyzny. Damscy bokserzy to skończone p*zdy. A tak to można nasłać koleżanki żeby jej wj***ły :D


pie**olisz. Nie żyjemy w XIX wieku. Równouprawnienie jest.

Krak

2014-09-02, 08:20
Przecież to inne zazdrosne k***iszony są.

Sq...........el

2014-09-02, 08:20
BongMan napisał/a:

Zawsze chciałem mieć takie koleżanki. Panna mi się puści albo mnie okłamie, to przecież nie wypada jej przyj***ć (choć zasługuje) bo to wbrew godności mężczyzny. Damscy bokserzy to skończone p*zdy. A tak to można nasłać koleżanki żeby jej wj***ły :D



Kto baby nie bije temu wątroba gnije.

19888891

2014-09-02, 09:42
Kurcze.. już myślałem, że ją potną tymi nożyczkami. Uff, jaka miła ulga, że obcięły jej tylko włosy.. Szkoda byłoby takiej ładnej buzi, tym bardziej, że podobno puszczalska. 8-)

Di...........ge

2014-09-02, 10:17
Oho sidian i DiamondBack już rozpoczęli pie**olololo, że "można, bo to jej sprawa", "jej ciało, bla bla". To także była sprawa jej chłopaka. Sam także kobitki bym nie uderzył, ale zachowanie koleżanek bardzo wzorowe jeśli się puszczała.