18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ajeinot

2014-12-20, 13:39
Prze-moc napisał/a:

dupy nie urywa , co do mocy to standardowa 40stka alko na reszte softu .

ballantine's to gówno - w 100% sie zgadzam jeden z najgorszych blendów jakie wlałem do mordy.

wszystko co słodkie to damskie poj***ny stereotyp ja bardzo lubie opie**olic sobie od czasu do czasu " teqile sunrise co wykrzywia mi jape " i jebie mnie ze to babskie tak jak sex on the beach . jak mam ochote opie**olić słodkie to nak***iam słodkie a ze pracuje na barze to rzygam już tym wszystkim kolorowym dookoła jedyne na co sie połasze zawsze to dobra łycha tudzież burbon reszte szczerze pie**ole.

PS: badzcie mili dla barmana to jest szansa ze wypijecie tyle za ile zapłaciliscie ;-)



sugerujesz, że wszyscy barmani to złodzieje?? skoro tak to jak to na sadolu wszyscy piszą powinni im ręce upie**alać.. Idę do baru płacę za tyle ile jest w karcie i tyle mam dostać, a nie k***a liczyć na humorki jakiegoś zj***nego barmana..

Therix

2014-12-20, 13:53
Jesteś pie**olonym ignoranckim pajacem aż Cię słoma z butów po dupie łaskocze. Pracuję jako barman w klubie nocnym jak widzę jakie dyrdymały tu piszecie to mi żal dupę ściska. Po pierwsze barman który nie nalewa tyle co trzeba to tak jak dać polityka do rozliczania pieniędzy w spożywczym, tego się nie robi, można ale po prostu nie. To jest zwykła k***a nie barman. Po drugie sami jedyne co potraficie to się zbrandzlować w domu przy dobrym transferze internetowym, natomiast gościu ma wiedzę, wie co jak mieszać żeby to miało smak, kolor. Nie kupujecie drinków bo..... was nie stać. Tak na prawdę większość klientów bierze solidną setę z energetykiem żeby się naj***ć albo shoty wódy. Możecie hejtować gościa ale on w przeciwieństwie do was kiedy stoi za barem gdzie jest 100 różnych alkoholi wie co zrobić poza zesraniem się w majty kiedy dostaje zamówienie. Pozdro cebulaki. Oczekuje fali hejtu.

ps. najlepszy "drink" to jest bourbon bez lodu, cytryny, coli i innego ch*jstwa.

Prze-moc

2014-12-20, 13:58
sugeruje ze jak jesteś poj***nym nie miłym klientem " myslącym " płace wymagam i teee barman polej no tu , to h*j dostaniesz a nie to co chciałeś ponadto dużo barmanów kradnie i dużo właścicieli każe oszukiwać klientów lub lac nie to co wydawało by sie byc w butelce jednakże jak jesteś fajnym miłym klientem a do tego jeszcze tipujesz to barman odwdzięczy ci sie z nawiazką doleje poleje podusnie lufe w gratisie .Tak samo jest z kelnerami i innym branżami nie tylko gastronomią ale ja konkretnie o tym chcialem .

Wikmndfm

2014-12-20, 14:06
Ale bardziej wk***iającego tła to chyba nie mógł wybrać. Rozumiem, że jako barman pracuje w hałasie i jest głuchy. No ale k***a, niech pomyśli o innych i jak ma dawać taki wk***iający podkład, niech nie daje nic.