18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z życia złodzieja samochodowego

Nap_Limak • 2012-05-19, 11:09
Kamery w samochodach montuje się też tak, by nagrywały to co dzieje się w środku. Dzięki temu możemy sobie zobaczyć jak "pracuje" złodziej okradający samochody.


Lumpy

2012-05-21, 11:01
Nikt nie wpadł na to, że to jest samochód pułapka ? Kto zostawia otwarty wóz z całym osprzętem na tylnim siedzeniu ? Nawet w TV kiedyś był taki program, złodziej musi się włamać, zabrać coś i uciec, tak by nie mógł się wymigać - łapanie na gorącym uczynku.

spiepszaj_dzbanie

2012-05-21, 11:17
opec napisał/a:


klik


Ta, jeżeli dałbyś zaprogramować swój pilot do ustrojstwa nieznajomego toś debil. Równie dobrze możesz mu dać swój klucz. Nie ma takich urządzeń o jakich była mowa, naoglądałeś się za dużo "60 sekund"
opec napisał/a:

potrafił z sygnału odczytać specjalny kod jaki jest radiowo wysyłany przez pilota aby otwierać bramy, drzwi garażowe.


Coś tam słyszałem o chińskich systemach, ale dla nowoczesnych nigdy nie widziałem więc jak dla mnie GÓWNO PRAWDA.

lololololl

2012-05-21, 12:00
spiepszaj_dzbanie napisał/a:


Ta, jeżeli dałbyś zaprogramować swój pilot do ustrojstwa nieznajomego toś debil. Równie dobrze możesz mu dać swój klucz. Nie ma takich urządzeń o jakich była mowa, naoglądałeś się za dużo "60 sekund"

Coś tam słyszałem o chińskich systemach, ale dla nowoczesnych nigdy nie widziałem więc jak dla mnie GÓWNO PRAWDA.



gówno prawda to powiedział twój stary na lekcji o antykoncepcji. i tak wylazłeś ty. i nie denerwuj się, autobusu nikt ci nie podpie**oli więc sp***alaj na przystanek ciągnąć pały kontrolerom.

spiepszaj_dzbanie napisał/a:


Gówno prawda, nie ma takich urządzań.



Jak widzisz są.

spiepszaj_dzbanie napisał/a:


Są zagłuszarki, które jak sama nazwa wskazuje zagłuszają sygnał z pilota dzięki czemu auto się nie zamyka i alarm nie uaktywnia. Klient jak nie popatrzy to nawet się nie kapnie że auta nie zamknął.



Po pierwsze słychać jak alarm się wyłącza, po drugie żaden kierowca nie odejdzie od samochodu dopóki nie usłyszy włączającego się alarmu.

Spartan78 Kce

2012-05-21, 14:53
To był mój fach kiedys daaawno temu. Ale wszystko sie pozmieniało.

Uechtacz

2012-05-21, 16:56
@Spartan78 Kce: Wszystko się pozmieniało? Masz na myśli elastyczność zwieracza po odsiadce?

gregor40

2012-05-21, 17:20
@Spartan78 Kce Ile wagonów Malboro dawali za Ciebie w mamrze?

spiepszaj_dzbanie

2012-05-21, 17:57
@lololololl
W dupie byłeś i gówno widziałeś gimnazjalisto.
Ja tu opisuję urządzenie a nie film i masz szczęście że obraziłeś mojego Ojca przez kabel bo by cię karetka ratowała napinaczu.

melemele89

2012-05-21, 20:09
Pasuje j***niec do tapicerki:)