18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z życia wzięte

Policeman • 2023-04-19, 11:37
Trwa remont generalny w starej kamienicy, ocieplenia, tynki, nowy dach, okna, rynny, no wszystko, widać, że wnoszą nowy parkiet, w pomieszczeniach trwa malowanie.
Ulicą przechadza się żyd, obserwuje to i mówi cicho pod nosem "no, całkiem fajnie robią, to odezwę się jak skończą".

darek1234

2023-04-19, 12:16
Przeczytać i się powiesić...

opółnocyuciebie

2023-04-19, 13:08
Żydzi do piachu. Ser Hitler wiedział co robi, tylko niepotrzebnie tłukł Polaków

alojz

2023-04-19, 13:11
matko, ale ch*jnia! - piwa nie ma.

skywalker75

2023-04-19, 13:18
Takie suchary tylko ośmieszają bardzo ważny temat jakim jest próba wyłudzania bezspadkowego mienia żydowskiego, nie rób tego więcej :roll:

Policeman

2023-04-19, 14:20
Wymyśliłem może suchy żarcik, ale trudno, od tego jest poczekalnia i dawanie piw. Przynajmniej nie skopiowałem z jakiejś stronki. Chociaż boli mnie opinia alojza [up, up], gość ma 0 tematów, staż nawet nie dwa lata i nie dał mi piwa, strasznie mi przykro.

P.S up, takie żarty podnoszą też ten temat, wbrew pozorom

nowynick

2023-04-19, 14:44
to nie żart a fakt, że żydzi powinni dostać swoje kamienice w stanie z 1945, czyli dwie wywotki gruzu...


Na kamienicy przy palmie jest historyczny napis "cały naród odbudowuje swoją stolicę". Żeby odbudować "żydowskie" kamienice rozbierano całe budynki (jak np dworzec w Otwocku) byle by pozyskiwać cegły na odbudowę Warszawy...

Policeman

2023-04-19, 15:00
Wszystko to prawda, mój dziadek wrócił do Warszawy i zrobił tutaj inżynierkę i odbudowywał budynki. Mimo, że wcześniej walczył w Powstaniu i do 47' był w WiN. Jak sam mówił, powstanie było dramatycznym błędem, ale dostali rozkaz i poszli walczyć. Co do budowania miasta, nie tylko okolice Warszawy rozbierano, ale i miasta oddalone o setki kilometrów, wszystko by ratować sypiące się konstrukcje gdy brakowało wytwórstwa cegieł. Potem inwestowano w media, kanalizację w tych kamienicach, prąd, przyłączenia gazu. W dużej mierze robiło to miasto, bo użytkowało te lokale trochę komunalne [chociaż nie na tych zasadach], ale też po części oczywiście sami mieszkańcy. Już dawno sądy w Polsce powinny z automatu odrzucać jakieś wnioski o oddawanie mienia, jak w ogóle nie jest to syn z ojca/matki to do widzenia, nie ma tematu. Często dokumenty przynależności rodzinnej zgłaszających się, są zwyczajnie zafałszowane albo mają sfałszowany akt notarialny przepisania wartości czy roszczeń prawnych [mimo, że aktu własności nie mieli w pierwszym przypadku] i też jest to rozpatrywane. A nie powinno, to jest w ch*j skandal, minęło już tyle lat. Niby czemu "nasz" rząd się zbierał w nocy i zmieniał jakąś ustawę, którą przegłosowali? W Tel-Aviwie przetłumaczyli jej zapisy i wyszło im, że zaraz nie będzie można się zgłaszać po domki w Warszawie. I "nasz" rząd zmienił te zapisy, że dalej można robić Polaków w konia.

MalcolmX

2023-04-19, 15:15
W 2011 w jednym z programów satyrycznych Pan Szymon Majewski odważył się ruszyć temat i zrobić skeczyk z udziałem aktora udającego Szewacha Weissa. Żarcik celny, zabawny i okazało się później BARDZO NIESTOSOWNY. Odcinek zdjęto z anteny, usunięto wszystkie jego kopie w internecie, a sam program całkowicie zawieszono, pod pretekstem utrwalania krzywdzących stereotypów o żydach.


buddyb

2023-04-19, 15:32
Pamietam jak kilka lat temu jak pracowalem w takiej jednej firmie budowlanej milaem jechac w Warszawie gdzies w kololicach centrum odebrac jasnie woelmoznego pana inspektora budowlanego z kololic jego domu i zabrac do firmy a nastepnie razem z moim kierownikiem gdzies tam pojezdzic przez kilka dni na budowy itp. Gosc byl jakis bardzo wazny chyba top3 co mogl zalatwic wszystko... ogolem wracajac do rzeczy to jak ich wozilem 3-4 dnia juz sie przyzwyczaili do mojej obecnosci i nawet gadali na luzie do soebie nie zwracajac na mnie uwagi. W tym miejscu pojawia sie temat kamienic i roszczen zydow, otoz pan fachowiec powiedzial taka ciekawa rzecz ze zna takiego jednego osobnika co zalatwia takie lewe akty wlasnosci i kazda kamienice moze za odpowiednia oplata zawlaszczyc.... z calej rozmowy pamietam jeszcze tyle, iz mowil ze ten gosc jezdzi jakas wypasiona fura ze on nawet marki nie zna i wie tylko tyle ze drzwi do auta otwieraja sie do gory... :)
Tyle w temacie :)
Walic ich i ich zaklamane kurestwo :)

niemamskarpet.

2023-04-19, 15:49
poziom tego "kawału" to max okna piwniczne tej kamienicy

andrzejrobert75

2023-04-19, 16:18
[quote="niemamskarpet."]poziom tego "kawału" to max okna piwniczne tej kamienicy[/,jedeosceptycyzm to coś gorszego niż nie popieranie BLM.

Kubaeinstein

2023-04-19, 16:27
fuse_beyond napisał/a:

Żydzi do piachu. Ser Hitler wiedział co robi, tylko niepotrzebnie tłukł Polaków



Aj waj, ty antysemito! A na serio, to masz 200% racji - żydów trzeba było sprzedać, wszystko zagrabić, nie przejmować się nimi, a nie ukrywać, jak to Polacy frajeracy robili. A gdyby się pultali, to kazać sp***al.ać i tyle. Teraz nagle chcą kamienice, podczas gdy legalni spadkobiercy nie żyją, przez co przechodzi na Skarb Państwa, a co jest chyba w każdym europejskim kraju. Żmijowe plemię...

Policeman

2023-04-19, 19:18
niemamskarpet.,

niemamskarpet. napisał/a:

poziom tego "kawału" to max okna piwniczne tej kamienicy



To napiszę lepszy, ten to jest śmieszny w ch*j:

w poniedziałek 11.12.2022 Zelenski opowiedział dowcip w wywiadzie udzielonym Davidowi Lettermanowi ...

"Jak tam sytuacja? Co mówią ludzie?". Drugi mówi: "Wojna (...). Rosja wojuje z NATO" - mówił Zełenski. "No i jak tam?" - pyta pierwszy. "No, jak tam: 70 tysięcy rosyjskich żołnierzy zginęło, stracili prawie wszystkie rakiety, masa sprzętu uszkodzona, no taka jest sytuacja". "A co z NATO?". "NATO jeszcze nie przyjechało"

A tak serio, to jakiś bezbek wstawił tutaj jakiś czas temu, widać, że albo jest intelektualnym zerem i nie umie napisać poprawnie nawet kilku zdań albo przykleił totalnie nieśmieszny żart z innego portalu, a to już dopiero k***a wyczyn, skopiować takie gówno dla wirtualnych piwek.

saves

2023-04-19, 19:33
I dlatego na warszawskiej Pradze Północ dziesiątki kamienic stoją w ruinie.