18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z życia wzięte

Piotrrrr • 2020-10-28, 04:05
W dzieciństwie bałem się ciemności. Teraz kiedy widzę rachunek za prąd, zaczynam bać się światła.

McQurwa

2020-10-28, 06:50
Aż strach pomyśleć co będzie, jak ujrzysz światełko w tunelu

remzs

2020-10-28, 09:39
Wrestling1995 napisał/a:

To idz do pracy



Wyjmij kija z dupy

Pralpunkt

2020-10-28, 09:48
Kup świeczkę
Za dnia będziesz się bradzlowac
W nocy zresztą też możesz

Olisadebe

2020-10-28, 10:58
Jakbyście mieli zakład w którym przez 24h na dobę setki urządzeń w którym jedno potrafi generować 1000v/200a to byście wiedzieli,jaki prąd w Pl jest drogi,jak grabią jednym podpisem bandyci lata pracy wielu ludzi.To decyduje często,że biznes trzeba tylko z tego powodu przenieść za granicę,albo że Kowalski zawsze będzie ch*ja zarabiał i koło się zamyka.Ale nie...Bo w tym kraju geniusze twierdzą,że jak nie mają samochodu,to podwyżka benzyny ich nie dotknie finansowo.Zobaczcie ile produktów nie zrobi się bez głupiego jajka.Przypie**ala się podatek od cukru i nazywa podatkiem od słodkich napoi buhhahahah i że to dla zdrowia,ale bez cukru alkoholu nie zrobisz czy miodu.Cukier i sól to regulatory smaku,więc wielu rzeczy nie zrobisz,praktycznie wszystkiego.Ktoś pie**oli,że tego czy tamtego w sklepie można sobie odmówić,ale podatki na jajka bez którego makaronu nawet nie zrobisz czy daniny(Nowe modne słowo do golenia podludzi)Podatki ,prądu,paliwa,cukru,soli zawsze dotykają każdego.W tym kraju tak łatwo mamić ludzi,a pożyteczni idioci powiedzą to idz do pracy robić na nierobów i złodziei,którzy okradają cię bezprawnie,albo jescze lepiuej zgodnie z ich prawem pisanym pod siebie bo tłuszcza pozwala na bezkarność,bandyckie zachowania nazywając polityką i że tak zawsze było i będzie.Takich idiotów trzeba cwaniakom,żeby takie same rzeczy za które zwykli ludzie siedzą w więzieniu,usprawiedliwiać politykierstwem.Takie bydło trzeba sobie hodować,żeby poszło na trzeci etat w końcu za grosze,które odda w zębach łachmytą

ManiacGregor

2020-10-28, 16:04
No cóż, PISOWSKICH parę lat w Polsce, I polski nie ma.

Zordonek

2020-10-28, 20:16
zamontuj fotowoltaikę

xoslox

2020-11-16, 18:38
Człowiek pomontował ledy, wszystko A++, a rachunki jakie były takie są nadal, a nawet i wyższe...