18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z zakresu tolerancji

mi...........80 • 2016-01-30, 17:04
- Jak pan widzi związki lesbijskie?


- Przeważnie w HD.

KrisCFC

2016-01-30, 19:23
Hehe, to Ci się udało. ;)

krzyks

2016-01-30, 19:30
Związki homo to ja generalnie widzę kolorowo... aczkolwiek te lesbijskie mnie tak nie rażą :lol:

zydzyd

2016-01-30, 21:55
@krzyks yyy poznajesz dopiero neta ze tego nie znasz i nie wiesz co tam się znajduje? co za noob haha

krzyks

2016-01-30, 22:45
zydzyd napisał/a:

@krzyks yyy poznajesz dopiero neta ze tego nie znasz i nie wiesz co tam się znajduje? co za noob haha



Nie każdy tak jak ty nie robi nic tylko grzebie sobie w gaciach i ogląda gówniane lody. Tak k***a, każdy znawca internetu ma obowiązek podniecać się gównem które ty wpie**alasz na śniadanie, obiad i kolację. Robisz pod siebie przy kompie? Ale zjeb... :homer:

Podsumowując: Gówno cię obchodzi co kto widział i co kto wie.

RmX

2016-01-30, 23:16
krzyks napisał/a:



Nie każdy tak jak ty nie robi nic tylko grzebie sobie w gaciach i ogląda gówniane lody. Tak k***a, każdy znawca internetu ma obowiązek podniecać się gównem które ty wpie**alasz na śniadanie, obiad i kolację. Robisz pod siebie przy kompie? Ale zjeb... :homer:

Podsumowując: Gówno cię obchodzi co kto widział i co kto wie.



Sorry ale żeby takiej legendy nie znać? Toż to 2 girls 1 cup! :samoboj:

ellsworth

2016-01-30, 23:31
krzyks napisał/a:



Nie każdy tak jak ty nie robi nic tylko grzebie sobie w gaciach i ogląda gówniane lody. Tak k***a, każdy znawca internetu ma obowiązek podniecać się gównem które ty wpie**alasz na śniadanie, obiad i kolację. Robisz pod siebie przy kompie? Ale zjeb... :homer:

Podsumowując: Gówno cię obchodzi co kto widział i co kto wie.


Człowieku, nie znać tego to tak jak oglądać filmy i nie wiedzieć o co chodzi z Królem Sedesów.

zydzyd

2016-01-30, 23:47
krzyks napisał/a:



Nie każdy tak jak ty nie robi nic tylko grzebie sobie w gaciach i ogląda gówniane lody. Tak k***a, każdy znawca internetu ma obowiązek podniecać się gównem które ty wpie**alasz na śniadanie, obiad i kolację. Robisz pod siebie przy kompie? Ale zjeb... :homer:

Podsumowując: Gówno cię obchodzi co kto widział i co kto wie.



ale się spiołeś synek hahah co za noob

rozrubacz

2016-01-31, 16:12
być adminem na sadisticu i nie znać 2 girls 1 cup to jak być księdzem i nie znać ojcze nasz..

~Angel

2016-01-31, 16:40
:roll:

ale to żaden admin z niego :-P