18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z wiatrem

Pantilion • 2022-02-20, 09:42


Coś innego w te nudne i wietrzne dni ;)

Gimbus

2022-02-20, 15:14
Pantilion napisał/a:

Już doszedłeś? Interesuje cię temat gejozy... Zejdź z kolegi i podetrzyj dupę



Interesuje mnie bardzo, dlatego oznaczyłem Cię w komentarzu j***ny Cieciu zaniżający jakość zawartości tego serwisu. :p

Ooooo! Teraz doszedłem, wytrzyj brodę.

I specjalnie dla ciebie, fanie pedałowania, Uve Ampler, sławny kolaż.


TrzyDwaJeden

2022-02-20, 16:22
KrystekKrystek napisał/a:

Sadystycznie, że aż mi się w ch*j nie podoba...



Odetnij sobie siekierą palec i wrzuć jako materiał własny jak ci brakuje sadystycznych treści, Palec, rękę, głowę co tam wolisz.

Umaco

2022-02-20, 17:05
Ale macie kije w dupie. Cały dział hard od rzeczy drastycznych - mało...
Nigdy się nie bawiliście za młodu? To chyba dobrze, że zamiast nagrywać tiktoki są jeszcze młodziaki które wolą wyjść z domu i po prostu coś porobić, zabić nude.

No chyba, że waszym jedynym zajęciem to udowadnianie swojej "twardości" w necie, wtedy współczuje.

homorek

2022-02-20, 17:11
ch*j że to sadol.... Nawet śmieszne i nie tik tokowe gówno. Pełen luz i wyjebka.

Stwórca

2022-02-20, 18:32
jozue napisał/a:

nikt nie zginął, nikt nie został ranny, nikt się nie wyj***ł, nie oglądać


Ryju1983 napisał/a:

ch*joza jakiej mało. Gimbaza podnieca się gównem


KrystekKrystek napisał/a:

Sadystycznie, że aż mi się w ch*j nie podoba...


AnonnnXX55598 napisał/a:

sp***alajcie z Sadola z takim gównem, nie poj***łeś serwisów z pudelkiem?


Gimbus napisał/a:

Świetny materiał na sadistica, brawo! ch*j w dupę Pantilionowi i rykoszetem adminowi.




Widzę, że najwięcej do gadania mają osoby, które nic nie wrzucają, a jak już coś wrzucą, to trafia do "suchary" albo "było"

:homer:

Pantilion

2022-02-21, 11:38
Gimbus napisał/a:

Interesuje mnie bardzo, dlatego oznaczyłem Cię w komentarzu j***ny Cieciu zaniżający jakość zawartości tego serwisu. :p
Ooooo! Teraz doszedłem, wytrzyj brodę.
I specjalnie dla ciebie, fanie pedałowania, Uve Ampler, sławny kolaż.



Ty za to bardzo podnosisz tu poziom 8-)



kampton

2022-02-21, 23:14
Karol.Tar napisał/a:

Od wrzucania takich gowien jest kwejk czy inne tym podobne. Kiedys sadol byl sadilem a teraz przyszly jakies p*zdeczki i chwala sobie soft filmiki na stronie ktora na,ywa sie SADISTIC. Chcesz ogladac family friendly to wypie**alaj na yt czy kwejka. Widocznie ta strona nie jest dla ciebie



Kolejny k***a sado-twardziel. Mało ci sadyzmu na hardzie? Od czasu do czasu dobrze jest obejrzeć sobie dla odmiany jakiś soft jak ty to nazywasz, ale taki twardziel jak ty to na śniadanie pewnie je kamienie. Jak napisałem wyżej, jak ci się nie podoba to zamknij p*zde i przewijaj dalej albo zrob coś i zacznij wrzucać jakieś nie-soft filmy, bo takim pie**oleniem że to strona nie od tego nic nie zdziałasz!