18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z weteranem się nie zadziera

MrYeni • 2013-07-08, 22:09
Gość podobno uderzył swoją kobiete, robił rozpie**ol na podwórzu i startował do sąsiada który jest weteranem marynarki wojennej... :D



quartz75

2013-07-09, 11:56
@Bronisław_Komorowski - no mogą. Jak ciotę podpuszczają na naj***nego/naćpanego typa. Wtedy są "ciotowate" bo trafiają do cioty.
Ty, co z tobą jest nie tak? Mnie by chyba musieli kopać tak 4 dni i jeszcze bym wrócił po więcej. Żeby taki nick sobie przywalić. Wytrzyj nocha, poskarż się mamie, niech ci zrobi kanapki. Zagraj w coś i już nie smęć. Co z tobą jest nie tak, pokaż mi moment w którym ktoś tu bił jakąś kobietę? Sracie się jak gówna w przeręblu na jakieś prowokacje w TV a tu nagle eksperci. Ciołku, taki filmik to może nakręcić każda baba przed rozwodem. Dziesięć różnych i na każdym ty będziesz oprawcą. Tylko najpierw byś musiał mieć babę i ślub.

Gorgor

2013-07-09, 12:14
quartz75 napisał/a:

Niedoj***ny to ty jesteś ćwoku. Bo:
1. Nie widzisz, że filmik cięty.
2. Nie widzisz, że napisy mają się nijak do sytuacji na filmiku.
3. Nie rozumiesz opisu filmiku po naszemu.
4. Nie rozumiesz napisów w filmiku po hamburgerowemu.
5. Nie rozumiesz, co mówią w tym filmiku.
6. Nie wiesz bo oczywiście jest poza kadrem od czego się zaczęła ta pseduo bójka.
7. Weteranem jest dla ciebie gość, co mało się sam swoim pedalskim kopem nie połamał. A ten cepo hak gdyby nie trafił do pewnie by uszkodził twojego weterana w kręgosłupie.
8. Oczywiście sprzedawanie butów nieprzytomnemu jest powodem do dumy. Więc życzę ci takiego potraktowania przy najbliższej okazji. Jak będziesz bronił swojej kobiety hehehe. Najpierw jednak musisz się obronić przed wągrami i nadmiarem własnej głupoty. Jakoś prawie pewny jestem, że twoją panią jest jedna z rąĸ. Zatem okazji do bójek masz wiele. Możesz poskakać po bezdomnym albo przywalić babci w sklepie. O ile wychodzisz z domu czasem, nie wiem, po chleb może?
9. Jakoś nie zauważyłeś, kto tu komu wtargnął na tzw. posesję.
10. I co ten kundel tam robi pod drzwiami tego skopanego, wiesz może?




To jest weteran Call of Duty, skopał przeciwnika żeby nie zrobił mu "respawna".

Bzzykacz

2013-07-09, 13:11
ale tu ciot płaczą bo na buty wział cpuna haha
same tu ćpuny na tym sadolu i p*zdy

Caravaggio

2013-07-09, 14:46
Skoro pie**olnął JEGO kobietę - w końcu to USA, broń w każdej biedronce, a ten to dodatkowo wojak. "W obronie własnej" mógł kolesiowi cmentarz załatwić, nie? Nawet problemów by nie miał. NO tak, ale on szlachetnie tylko poskakał ćpunowi po głowie :mrgreen:

sorra18

2013-07-09, 17:31
h*j nie weteran dojebac rozumiem ale skakanie komus po glowie to przegiecie

Novik

2013-07-09, 18:55
jak jest z wojska to chyba był tam miesiąc elo

rew123321

2013-07-09, 20:40
Dziobak napisał/a:

Zauważcie zachowanie pitbulla - pełne posłuszeństwo i zero agresji. Komenda właściciela i pies zapiernicza we wskazanym kierunku. :)

Wniosek?
Pitbulle to psy dla ludzi z jajami, a nie miernot chcących sobie jaja dorobić. ;)


i jamnika i yorka tak można "ustawić",

to nie kwestia psa, tylko właściciela. Zawsze.

Dradax

2013-07-10, 04:43
Hatin napisał/a:

Weteran, bohater czy też nie - leżącego się k***a nie kopie...



Gdzie to masz napisane pacanie j***ny to solowka jest? Albo ty go kopiesz albo on Ciebie logika... Wole kopać pajaca niż dać mu wstać i dostać cegła na ryj.

Gienek2

2013-07-11, 14:41
przecież to k***a zkundlony bulldog co najwyżej a nie pitbull

Br...........ki

2013-07-15, 15:17
quartz75 napisał/a:


Ty, co z tobą jest nie tak? Mnie by chyba musieli kopać tak 4 dni i jeszcze bym wrócił po więcej. Żeby taki nick sobie przywalić. Wytrzyj nocha, poskarż się mamie, niech ci zrobi kanapki. Zagraj w coś i już nie smęć. Co z tobą jest nie tak, pokaż mi moment w którym ktoś tu bił jakąś kobietę? Sracie się jak gówna w przeręblu na jakieś prowokacje w TV a tu nagle eksperci. Ciołku, taki filmik to może nakręcić każda baba przed rozwodem. Dziesięć różnych i na każdym ty będziesz oprawcą. Tylko najpierw byś musiał mieć babę i ślub.


Kompletnie nie rozumiem co ty starasz się tutaj do mnie powiedzieć. I wyprzedzając twoją ewentualną odpowiedz - to nie zemną jest coś nie tak, tylko z tobą że nie potrafisz sklecić paru zdań z sensem.
No i gdzie ja napisalem że ktoś tam bije kobietę?

VANKIERAS

2014-03-19, 23:06
Hatin napisał/a:

Weteran, bohater czy też nie - leżącego się k***a nie kopie...

ale scierwo tak