18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z tęsknoty za prysznicami

freaky • 2018-11-21, 20:52
nieoficjalnie: Turystka z Chin wrzuciła monetę do fontanny.

oficjalnie: Ultra-ortodoksyjni żydzi protestowali przeciw obowiązkowemu poborowi wojskowemu.



Swoją drogą, jak żydzi walczą z żydami, to kto jest antysemitą?

spoiler

nowynick

2018-11-22, 09:18
Szczerze? Jakby posłuchali tych ortodoksów a muzułmanie swoich pacyfistów to rozwiązaliby armie w p*zdu. Pałą to policja powinna napie**alać tych co wzywają do wojny, a nie tych co walczyć za swoich polityków nie chcą. Zachód budując Izrael dobrze wiedział, że to będzie zadra pod paznokciem dla całego bliskiego wschodu i północnej Afryki. Światowa gra, w której to my jesteśmy pionkami. Jakby ci nieliczni zadecydowali, że jutro na polskie ulice wyjedzie ZOMO to byście się k***a w piątkowy poranek nieźle zdziwili...

Rejti

2018-11-22, 10:25
Moja propozycja jest taka- nie dawać piwa żadnemu pajacowi z psem w profilowym. Przecież to jest jakieś koło wzajemnej adoracji powiązane stosunkiem analnym z loaloą, z arcydebilami welturem, biedaxusem i Towarzyszem Bolszewikiem (TB) na czele :-)
Ano tak, TB, jedynymi polaczkami w tej dyskusji jesteście wy, plujący jak tanie gadzinówy- to już nawet nie można się pośmiać z tego że mojżoszowi biorą prysznic pod ciśnieniem? Ale robactwo z was wyłazi na każdym kroku :lol:
Wspaniały filmik na początek dnia.

janlew

2018-11-22, 11:06
Oczywiście że pie**olone postsowieckie chazarstwo i zachodnie obrzezane lewactwo to zasrani faszyści, bolszewicy, neonaziści i antysemici. Ortodoksyjni żydzi, choć herezjami się nie zgadzam, są jak najbardziej porządku.
...zresztą dla porządku semitami są dziś głównie nawet nie ortodoksi, ale Palestyńczycy, a więc żydzi co po 600 roku przeszli na Islam. I oni są mordowani przez prawdziwych antysemitów, czyli obywateli Izraela. Którzy to obywatele neonaziole co najśmieszniejsze, zasłaniają się tym by im nie zwracać na to uwagi, bo inaczej jesteśmy ...antysemitami

HalfGod

2018-11-22, 12:33
miotacz ognia i wszyscy by sp***alali lub mielibyśmy fajny materiał na harda

szpidi

2018-11-22, 12:33
k***y napalmem rozganiać a nie wodą !

htp

2018-11-22, 13:31
janlew napisał/a:

Oczywiście że pie**olone postsowieckie chazarstwo i zachodnie obrzezane lewactwo to zasrani faszyści, bolszewicy, neonaziści i antysemici. Ortodoksyjni żydzi, choć herezjami się nie zgadzam, są jak najbardziej porządku.
...zresztą dla porządku semitami są dziś głównie nawet nie ortodoksi, ale Palestyńczycy, a więc żydzi co po 600 roku przeszli na Islam. I oni są mordowani przez prawdziwych antysemitów, czyli obywateli Izraela. Którzy to obywatele neonaziole co najśmieszniejsze, zasłaniają się tym by im nie zwracać na to uwagi, bo inaczej jesteśmy ...antysemitami


Palestyńczycy nie są semitami, ani od nich nie pochodzą.

Wiewór

2018-11-22, 13:50
janlew napisał/a:

...zresztą dla porządku semitami są dziś głównie nawet nie ortodoksi, ale Palestyńczycy, a więc żydzi co po 600 roku przeszli na Islam.




TB303

2018-11-22, 15:22
Katie napisał/a:

Moja propozycja jest taka- nie dawać piwa żadnemu pajacowi z psem w profilowym. Przecież to jest jakieś koło wzajemnej adoracji powiązane stosunkiem analnym z loaloą, z arcydebilami welturem, biedaxusem i Towarzyszem Bolszewikiem (TB) na czele :-)
Ano tak, TB, jedynymi polaczkami w tej dyskusji jesteście wy, plujący jak tanie gadzinówy- to już nawet nie można się pośmiać z tego że mojżoszowi biorą prysznic pod ciśnieniem? Ale robactwo z was wyłazi na każdym kroku :lol:
Wspaniały filmik na początek dnia.


A ja radzę wziąć rozpęd i rozwalić swój durny łeb o ścianę. Taka prawda, że kłócąc się w tych zaplanowanych podczas okrągłostołowych pseudo wojenkach, dajecie się dymać POPiS-owi, który ładnie manipuluje i dzieli społeczeństwo, by wymieniać się wzajemnie władzą co kilka lat. Dzięki takim debilom jak wy, ten kraj jest w dupie od 30 lat.
janlew napisał/a:

Ortodoksyjni żydzi, choć herezjami się nie zgadzam, są jak najbardziej porządku.


Przecieram oczy z niedowierzeniem... Czy janlew przyznał, że jacyś żydzi są w porządku? Jak to mówią - mogę umierać :amused:

bastolinii

2018-11-22, 20:58
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu antysemityzm!

ExtraPower

2018-11-22, 22:28
Lyck napisał/a:

Extra Power, patrzę, że nie lubisz PiS, to może daj dupy posłom PO którzy sami wnieśli w PE o głosowanie o ukaraniu Polski i głosowali za, którzy dymali polaków tyle lat i którzy za nic mieli honor, poszanowanie ojczyzny, tych którzy gdyby byli dzisiaj u władzy załatwiliby nam muzułmanów na głowę, tych którzy podpisywali kontrakty na gaz za najdroższą cenę w Europie, tych którzy nazywali patriotów faszystami i którzy nasyłali na nich niemiecką antifę.



A pomyślałeś patrioto, ( po twoje wypowiedzi o dawaniu dupy, masz w tym doświadczenie) że jest coś takiego jak bycie bezpartyjnym? apolitycznym? Nie??? to sobie to wyobraź. ale czy dasz radę? Wąsko patrzący honorowy anty POwcu, czy tam pro PiSowcu czy jak sie tam zwał.

P.S
Wiem że sprawdzisz to w wikipedii, bo nie masz pojęcia o czym mówię. A i tak ci to nie rozjaśni sytuacji i tego mojego pierwszego postu,...

abadon

2018-11-22, 23:38
Mogli ich kwasem lać, byłoby weselej.

Ziomee22

2018-11-23, 12:35
powinni ich lać tym samym gównem co Palestyńczyków ...

Rafer

2018-11-25, 01:33
Obatele RP z Frasyniukiem na czele!!!