18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Z serii "Twoja stara"

BMWswap • 2012-01-21, 01:47
Żarcik przyniesiony z podstawówki przez dziecko mojej znajomej:

"Twoja stara myśli że po liczbie "dziesięć" jest liczba "szukam" :D

kosaplaymaker

2012-01-22, 11:15
BMWswap napisał/a:

whyme? wiek 19,
templariusz mariusz wiek 21,
kosaplaymaker wiek 24
bambaleon wiek 22
50cent wiek 24

napinajcie się gdzie indziej, poza tym...

jestescie zbyt młodzi i zbyt głupi, żeby zrozumieć jak młodzi i głupi jesteście :)



Ty wątpię żebyś był po 80'tce chłopie wiec poluzuj gumę w majtach i przestań robić z siebie nestora ludzkiej mądrości. Sens dowcipu zrozumiałem i nie napinam się, po prostu dla mnie suchar i ch*j. Tak jak wszystkie dowc**y typu "Twoja stara miesza bigos łokciem" itd. :idzwch*j:

ShiroiAkari

2012-01-22, 11:41
@krzychu1388
Nie chodzi o to że nie rozumiemy, tylko o to że to jest suchar tak sychy ze sobie zęby połamać można x.x Jeśli tak cie bawi głupota "bab" to idź wyr*chać psa :P

Lumpy1

2012-01-22, 12:15
nie rozumiem :|

WhyMe?

2012-01-22, 12:40
Kolejny dzieciaczek co wyzywa od dzieciaków. Ja już nie raz się spotkałem z takimi cwaniakami co byli starsi a brak oleju w głowie.. Wiek nie znaczy o człowieku, bo nie raz ten młodszy przeszedł więcej w życiu, i bardziej go życie nauczyło jak takiego co ma 40 lat.. Wiec następnym razem wsadź ku*asa w imadło i siedź cicho! :-x

LuźnyMarian

2012-01-22, 14:10
Wydaje mi się, że są plusy ACTA. Przynajmniej takie chłopoki jak @WhyMe? nie będą mieli gdzie eksponować swojej głupoty publicznie.

BMWswap

2012-01-22, 14:20
WhyMe? napisał/a:

Kolejny dzieciaczek co wyzywa od dzieciaków. Ja już nie raz się spotkałem z takimi cwaniakami co byli starsi a brak oleju w głowie.. Wiek nie znaczy o człowieku, bo nie raz ten młodszy przeszedł więcej w życiu, i bardziej go życie nauczyło jak takiego co ma 40 lat.. Wiec następnym razem wsadź ku*asa w imadło i siedź cicho! :-x



duże mam imadło, ale wątpię żebyś się zmieścił

sosik

2012-01-22, 14:20
To teraz czas na kolejnego gimbusowego suchara:

"Twój stary spuścił się za szafę i zostałeś wychowany przez pająki"

Dziękuję za uwagę :D

-mason-

2012-01-22, 14:37
Po 10 jest jopek.