18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z serii: ćwicz w domu

~Angel • 2020-04-14, 14:11


ale nie zapominaj wyprowadzić wcześniej psa

stefanmusialxx

2020-04-14, 20:10
To jest k***a sadistic? Liczyłem,że albo owczarek ja zapnie,albo chociaż zje gówno pchlarza :cry:

rafalzmarek

2020-04-14, 20:29
Poligon ty k***a śmieciu gdybym miał uratować psa albo Ciebie
wybrałbym psa chociaż ich też nie lubię

castagir

2020-04-14, 20:37
chico35 napisał/a:

albo średnia wieku ludzi trutaj to max 13 lat albo są tu w większości osoby niepełnosprawne umysłowo



Nie określaj użytkowników i portalu po wypowiedzi jednego chorego psychicznie kolesia. poligon6 to niestety ewenement, przypadek beznadziejny.

poligon6

2020-04-14, 20:53
stefanmusialxx napisał/a:

To jest k***a sadistic? Liczyłem,że albo owczarek ja zapnie,albo chociaż zje gówno pchlarza



A dostałeś płacz sadolowych p*zdeczek, patrz dwa wyżej. przyjdą tacy wielbiciele psich odbytów i wylewają swoje żale bo im "pieski obrażajom".

pankruk

2020-04-14, 21:01
poligon6 napisał/a:

Boze jaki chlew! Więcej tego nie miała?
Zawsze jak wchodzisz do domu idioty co trzyma zwierzeta w domu czujesz ten słodkawy odór. Jebie sierscią i psim odbytem.
Potem mozna się ubabrać w plwocinie która te durne pchlarze zostawiają, oraz kłakach.
Sami właściciele to też smierdzące typy, pies ich liże po mordzie kiedy wczesniej lizał sobie dupsko i genitalia. Oczywiście sami nie czuja tego smrodu bo przywykli, tak jak bezdoomny do swojego odoru. O dziwo najwiecej tych debili jest w miastach, nawet tam gdzie maja dom z ogrodem pozwalaja pchlarzom latac po mieszkaniu, jak w XIX wiecznej kurnej chacie.




Akurat tu masz rację. Mam mieszkanie w wieżowcu i na szczęście na moim piętrze nikt nie ma psa ale jak winda stanie na prawie każdym innym to czuć ten fetor. k***a do tego doliczyć 60 letniego pierdziela na rencie palącego popularne w mieszkaniu i jakieś popłuczyny w garze gotowane przez jego babę + kapcie i buty przed drzwiami i jest komplet, chce się wyj***ć z tej windy jak najszybciej ale nie ma dokąd.

mystery0987

2020-04-14, 21:20
Po komentarzach widać jak zostaliście wychowani i jakie pełnicie funkcje w swoim życiu.
Najlepsi są tacy co mieszkają w tak sterylnych warunkach że mają alergię na wszystko, łącznie z mydłem;)
Osobiście uważam że posiadanie dużego psa ma same plusy.
W kraju gdzie nie ma dostępu do broni i taki kajtek z filmiku trochę by pomógł.
Pełno też tu Nie homo sapiens

depech

2020-04-14, 21:32
"latała, skakała aż się zesrała"

kometool

2020-04-14, 21:39




poligon6 napisał/a:

Boze jaki chlew! Więcej tego nie miała?
Zawsze jak wchodzisz do domu idioty co trzyma zwierzeta w domu czujesz ten słodkawy odór. Jebie sierscią i psim odbytem.
Potem mozna się ubabrać w plwocinie która te durne pchlarze zostawiają, oraz kłakach.
Sami właściciele to też smierdzące typy, pies ich liże po mordzie kiedy wczesniej lizał sobie dupsko i genitalia. Oczywiście sami nie czuja tego smrodu bo przywykli, tak jak bezdoomny do swojego odoru. O dziwo najwiecej tych debili jest w miastach, nawet tam gdzie maja dom z ogrodem pozwalaja pchlarzom latac po mieszkaniu, jak w XIX wiecznej kurnej chacie.



Świnia jest czystszym zwierzęciem niż połowa użytkowników internetu... A od Ciebie jeszcze mądrzejsza...

poligon6

2020-04-14, 21:45
kometool napisał/a:

Świnia jest czystszym zwierzęciem niż połowa użytkowników internetu... A od Ciebie jeszcze mądrzejsza...



A co kapiesz się ze swoja świnia?

EdmundKemper

2020-04-14, 22:45
Jak klęknęła za tym psem to myślałem, że będzie gówno na rękę łapać.

Adae

2020-04-14, 22:46
Muszę się zgodzić z polignojem, niektórzy właściciele psów, szczególnie małego gówna, są totalnymi, śmierdzącymi zjebami.

Pierwsza oznaka zjebaństwa umysłowego - mówienie o sobie "mama" czy "tata" w odniesieniu do zwierzaka, od razu wiadomo, że mamy doczynienia kimś niespełnionym życiowo, uzupełniającym luki zwierzętami (syndrom mogliego).
Drugą oznaką jest bezczynność i radość gdy coś sra ci pod nosem - ewidentny dowód na to, że ten humanoid uwielbia smak i zapach gówna.
Trzecią oznaką jest dalsza bezczynność postfactum - widać, że to gówno będzie na podwieczorek.

Ohydne.

bodzio667

2020-04-14, 23:27
Dobrze zrobił. Następnym razem może częściej z psem wyjdzie.

NieZmienny

2020-04-15, 05:42
poligon6 napisał/a:

Boze jaki chlew! Więcej tego nie miała?
Zawsze jak wchodzisz do domu idioty co trzyma zwierzeta w domu czujesz ten słodkawy odór. Jebie sierscią i psim odbytem.
Potem mozna się ubabrać w plwocinie która te durne pchlarze zostawiają, oraz kłakach.
Sami właściciele to też smierdzące typy, pies ich liże po mordzie kiedy wczesniej lizał sobie dupsko i genitalia. Oczywiście sami nie czuja tego smrodu bo przywykli, tak jak bezdoomny do swojego odoru. O dziwo najwiecej tych debili jest w miastach, nawet tam gdzie maja dom z ogrodem pozwalaja pchlarzom latac po mieszkaniu, jak w XIX wiecznej kurnej chacie.



A ten znowu swoje. Jakiś fetyszyk co do tych psów masz? Gdzie temat o psach tam poligon ze swoimi wypocinami.

gumismdma

2020-04-15, 07:36
NieZmienny napisał/a:

A ten znowu swoje. Jakiś fetyszyk co do tych psów masz? Gdzie temat o psach tam poligon ze swoimi wypocinami.



Pewnie pies go j***ł

marinis

2020-04-15, 16:08
darayavahus napisał/a:

Mógł jej na gębę nasrać.


Dlaczego jesteś tak ohydny?
Skąd ta twoja nienawiść do ludzi?
Czy twoje życie jest aż tak bezwartościowe?