18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z seri teorie spiskowe "WTC modlitwa"

Co...........aa • 2012-07-30, 14:25
Swoją drogą dziwne że budynki zawaliły się "pod siebie" a wielcy panowie z usa którzy ciągle ratują świat przed obcymi nie przewidzieli ataku samolotem który wleciał jak do siebie.


bingo100

2012-07-30, 21:46
Najśmieszniejsze jest to, że jak o tym rozmawiałem z moim ojcem kilka tygodni po zamachu, a potem ze znajomymi, to myśleli, ze jestem nienormalny. Teraz po ponad 10 latach nagle się wszyscy mędrkują, że to wewnętrzna robota. Ot, taka moda, jak już ktoś napisał wcześniej...

wudun

2012-07-30, 22:40
Jak bardzo musi być wyblakłe dzieciństwo dzisiejszej młodzieży że wszędzie(w każdej sytuacji i w każdym słowie) doszukuje się spisku.

pakicito

2012-07-30, 22:51
Cytat:

vtak się składa ze te wasze teorie nie są niczym potwierdzone, a do tego co serwują nam w TV podchodzę z dystansem i tez widzę wiele nieprawidłowości ale nie jęczę jak j***na gimbaza bo nastała moda na tełorję spiskowę


hahah, k***a jaki koleś; popatrz co szponiasty wrzucił; fotomontaż pewno; j***ny bin laden zabił tylu ludzi;
k***a nie dziwne, że banda czworga nadal u władzy

Bambina

2012-07-30, 22:53
wszystko to spisek, nawet mozesz nie wiedziec ze nie zyjesz a cie trzymajaa sztycnzie orzy zyciu chlopie

Dżoker

2012-07-30, 23:06
A może nic nie jest prawdziwe, a może ufo przeprowadza na nas eksperymenty, a może tylko jeden człowiek jest prawdziwy, a reszta to roboty, a może wyj***li nas na innych planetach i zatrudnili aktorów, a może, a może, a może... teorii spiskowych od zaj***nia ostatnio, czasami jak słyszę takie pie**olnie to chciałbym żeby tego 21.12 wszystko jebło jak tupolew w brzozę... Jebie podstępem ale zastanawia mnie czy na prawdę taka "organizacja" jak usa dałaby dupy w takim projekcie? No skoro nawet domyślają się tego tacy szarzy, zajebiści i wszystkowiedzący (a przynajmniej tak im sie wydaje) polaczki jak niektórzy z was.

Jackyll

2012-07-30, 23:22
Jakby mieli wokół wysokie brzozy to by nie doleciał :D

A tak poważnie to po co ta spinka jak i tak jesteśmy w Matrixie-wszyscy jesteśmy bateriami, dla tych co trzęsą tym gównianym światem :mrgreen: , żeby było śmieszniej to tak jest, być może nie dosłownie, ale jednak.

Dżoker napisał/a:

A może nic nie jest prawdziwe, a może ufo przeprowadza na nas eksperymenty, a może tylko jeden człowiek jest prawdziwy, a reszta to roboty, a może wyj***li nas na innych planetach i zatrudnili aktorów, a może, a może, a może... teorii spiskowych od zaj***nia ostatnio, czasami jak słyszę takie pie**olnie to chciałbym żeby tego 21.12 wszystko jebło jak tupolew w brzozę... Jebie podstępem ale zastanawia mnie czy na prawdę taka "organizacja" jak usa dałaby dupy w takim projekcie? No skoro nawet domyślają się tego tacy szarzy, zajebiści i wszystkowiedzący (a przynajmniej tak im sie wydaje) polaczki jak niektórzy z was.




USA ma w dupie to co ktoś mówi czy się domyśla, nawet jak to są inne kraje, a nie tylko jednostki :) . A Tupolev, który się rozj***ł: ruscy niechlujnie wszysko pozbierali jak śmieci i wyj***li na kupkę zostawiając przy tym w ch*j rzeczy pod chmurką i co? i jeszcze wraku nie oddali. Każdy wie, że wyj***ne mieli na to, że rozj***ły się najważniejsze osoby naszego kraju i co? pie**oli ich to , a nasz rząd może sobie poszczekać, nie wspominając o nas gdzie jesteśmy nikim dla takiej sprawy.

A jeśli Usa zorganizowało atak na WTC czy ruscy Tupoleva powalili na glebe to co w związku z tym? . Ameryka rozj***ła jeden kraj za drugim, przy tym pie**oląc, że mają broń masowego rażenia, a nie było jej...teraz szykują się na kolejne ataki i co? Zabijają MASĘ ludzi no i co w związku ztym? k***a nic, bo rządy mocarstw trzęsą wszystkim, a i tak reszta przydupasów cieniasów jak nasza ojczyzna, pójdzie rozj***ć razem z nimi jakiś kraj, żeby oni mieli w tym interes, a my się ucieszymy, bo zniosą wizy za 143423lat MOŻE. Nawet k***a nas nie chcą wpuścić do siebie, a my wysyłamy mięso armatnie(żołnierzy) żeby zabijali innych w imię zachcianek USA. Ameryka jest potęgą miliarną i terroryzują inne kraje, a UE pomaga w tym. A sprawy wojskowe, rządowe to jedno, a drugie to co jest podawane do opinii publicznej. I co z tego, że nie chcemy wysyłać naszych żołnierzy na ich wojenki? co z tego, że nas wk***ia jak nas w ch*ja robią i wiz nawet nie znoszą? Wk***ia nas to oczywiście, że nasz kraj jest w ch*ja robiony. Ale wpływ na to wszystko mamy taki, że możemy sobie popie**olić i wyżalić się na sadisticu :lodowka:

Reasumując można sobie popie**olić, a prawdy i tak się nie dowiemy. Niestety w sprawie WTC, Tupoleva czy atakach na Afganistan, Irak itd. jesteśmy nikim, bo nawet jeśłi z teorią spiskową trafimy w prawdę to i tak nie możemy mieć informacji potwierdzających te przypuszczenia, więc bez dowodów nie ma sprawy, a dowodów nie będziemy mieć, a jeśli byśmy mieli to przypuszczam, że popełnilibyśmy samobójstwo jakby nas akurat zastano w domu.

Meri

2012-07-30, 23:36
Jak wspomniane wczesniej, Kite to latawiec a nie modlic sie.
Tak ewidentny blad w tlumaczeniu pokazuje jak niezetelny jest ten filmik.
Ale ze gimbasa angielskiego nie lubi, i lubi jak sie mysli za nich (podrzucajac bezsensowne teorie spiskowe) to nic sie nie poradzi.

xts

2012-07-30, 23:44
UWAGA ;-) nie trzeba wojenki czy k***a jakich zamachów żeby ratować dolarka


Lord James of Blackheath: 15 Trillion Dollar Fraud Exposed in UK Parliment

clinton

2012-07-30, 23:57
nie wierze w teorie spiskowe ale to smierdzi juz z kilometra, gdyby ten budynek mial sie zawalic od uderzenia to stałoby sie to odrazu ale to wszyscy wiedza nie ma co komentowac. nie mowie kto ale ktos poswiecil 3000 ludzi w ponad 300 milionowym panstwie. dla mnie to horror, ale co bys nie powidział to takie komenty rozplywaja sie w swoim wlasnym strumieniu i nikt nie zwraca na nto uwagi poza tym ze one ciągle płyna.

Jackyll

2012-07-31, 00:08
clinton napisał/a:

nie wierze w teorie spiskowe ale to smierdzi juz z kilometra, gdyby ten budynek mial sie zawalic od uderzenia to stałoby sie to odrazu ale to wszyscy wiedza nie ma co komentowac. nie mowie kto ale ktos poswiecil 3000 ludzi w ponad 300 milionowym panstwie. dla mnie to horror, ale co bys nie powidział to takie komenty rozplywaja sie w swoim wlasnym strumieniu i nikt nie zwraca na nto uwagi poza tym ze one ciągle płyna.




No tak trochę dziwne, że budynek uderzony z boku składa się w dół jak przy kontrolowanych wyburzeniach. Wystarczy obejrzeć kontrolowane wyburzenia i porównać-to już daje do myślenia. Nie jestem specem i gówno mam do gadania, ale niewątpliwie dziwnie to wyglądało. Ponoć ludzie mówili, że było czuć tąpnięcie od spodu .

A co do takiego gadania to podobnie jak sprawa UFO. Choćby było naprawdę, tzn. obcy-co jest pewne, że są inne formy życia i być może rzeczywiście latają tymi spodkami i są bardziej zaawansowani od nas. To na logikę co robicie? co jest najlepszym rozwiązaniem i wyjściem z sytuacji takiej, że ludzie widzieli i się pytają i gadają o tym... Wymyślić inne opcje, nowe bronie, wrzucić do sieci podrobione filmy, które zostaną rozszyfrowane jako podrobione... wyjaśnić to na sposób "naukowy" i staje się ogólnie chaos informacyjny i działa to tak samo jak sytuacja w naszym kraju. Już jest taki burdel informacyjny już nie można nikomu wierzyć, że ludzie już nawet gazet nie czytają, telewizji nie oglądają... już przestają wierzyć w cokolwiek i w tym momencie rządy mogą robić co chcą, bo stajemy się bezmyślnymi lemingami, które gówno wiedzą i gówno mają do gadania...
Nie chciałbym być złym prorokiem, ale świat idzie w kierunku zagłady i nie wiem czy jeszcze tego przypadkiem nie dożyjemy, ale niestety nie przeżyjemy w większości.

clinton napisał/a:

... nie mowie kto ale ktos poswiecil 3000 ludzi w ponad 300 milionowym panstwie....



Rządy są często bezwzględne, bo ten co jest na górze ma w dupie tych co na dole... z tym, że teraz to się robi w białych rękawiczkach.
...a ile poświęcono w Czarnobylu?...dużo więcej, dużo dużo więcej. Na YT są bardzo ciekawe filmy o tym jak to się odbywało.

Można się jeszcze zastanowić co jest informacją, a dezinformacją , ale jakikolwiek byłby wniosek to działa na zasadzie "chybił/trafił" choć nawet nie mamy wyniku, zeby wiedzieć, a jak nie wiemy to co zrobić? olać i tak właśnie działa na społeczeństwo chaos informacyjny, a w chaosie można ukryć wiele poważniejszych rzeczy i robić coś poza oczami olewającego wszystkiego tłumu . Choćby tak jak w naszym kraju dzieje się masa ważnych rzeczy, jebią nas jak chcą, zarobki z dupy, zachód nas jebie, a w tv sprawa Madzi z Sosnowca w ilości odcinków jak "Na Wspólnej", Euro, itd. a w kraju jaki syf był taki jest.

uyvu

2012-07-31, 02:42
Dla tych, którzy wierzą mediom: 11. września, niewygodne fakty <- wpisać na youtube, obejrzeć i się w końcu do k***y nędzy opamiętać. Nadal żyjecie na zielonej wyspie czy co?

fido2801

2012-07-31, 21:21
@UP: Dokładnie. Również polecam obejrzeć ten film wszystkim baranom, którzy swoje mózgi dawno już zamknęli za ekranem telewizora. Film przedstawia fakty, które przy odrobinie wysiłku można znaleźć samemu i zweryfikować w odniesieniu do różnych źródeł (co sam zrobiłem i wszystkim polecam). Jeżeli po obejrzeniu stwierdzicie, że właśnie obejrzeliście godzinę zbiegów okoliczności... to gratuluje dedukcji. Nie twierdzę, że to na pewno był zamach USA na własnych obywateli, ale przypisywanie bardzo wygodnej łatki "teorii spiskowej" wszystkiemu, o czym "przecież Durczok nie wspomniał w tvnie" jest pierwszym symptomem idiotyzmu. Ludzie! Używajcie własnych mózgów, analizujcie i wyciągajcie wnioski sami. Myślcie samodzielnie!