18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z rodzimych dróg

ĸuń • 2012-05-19, 14:28
to pojechał


Samilo

2012-05-19, 19:15
"Potem pretensje że to k***a osobówki źle jeżdżą" - powiedział przykładny kierowca jadąc ponad 100km/h w zabudowanym. "Każdy ponad każdym, sk***ysyni."

mcmt

2012-05-19, 19:49
Miejsca na poboczu nie miał, aby szybszemu pomóc w wyprzedzaniu? Przymitywny kretyn, jeździłby moto to pewnie to samo by robił... Wystarczy niekiedy trochę dobrej woli i uprzejmości. Rzadko mnie ktoś wyprzedza, raczej tylko moto, i aż miło się robi, gdy zjadę na pobocze a on łapą podziękuje...
Co to za zawistny kraj k***a... :facepalm:

takija

2012-05-19, 20:23
Prawda jest taka że było to niebezpieczne i nie ma co gdybać. Prawda jest też taka że kierowca osobówki jechał za szybko. Prawdą jest też to że mógł trochę zjechać na bok.... Ale niestety takie zachowanie motocyklisty psuje opinie o kierowcach jednośladów.

Rh...........ox

2012-05-19, 20:27
Jaki zawistny kraj? Nikt nie jest panem i władcą szos. Ja w takich sytuacjach, kiedy jakiś cwe* z naprzeciwka wyprzedza i ZMUSZA mnie do zjechania na bok, zjeżdżam minimalnie żeby się z nim nie zderzyć ale żeby on miał kupę w gaciach. To, że ktoś popie**ala jak idiota nie daje mu specjalnych przywilejów na drodze.

ru_ziolo

2012-05-19, 20:27
Motocyklista nieh ginie, nieh zdycha, zeby sie rozj***l...
A co szanowni idioci powiecie na debili jezdzacych w ten sposob samochodami ??
A jest ich znaaaaacznie wiecej.

Moto sie zmiescilo, ale gdyby to jechal debil autem to juz by sie nie zmiescil - a takich debili w autach widze codziennie i to nie jednego czy dwoch...

mcmt

2012-05-19, 20:57
Rhox napisał/a:

Jaki zawistny kraj? Nikt nie jest panem i władcą szos. Ja w takich sytuacjach, kiedy jakiś cwe* z naprzeciwka wyprzedza i ZMUSZA mnie do zjechania na bok, zjeżdżam minimalnie żeby się z nim nie zderzyć ale żeby on miał kupę w gaciach. To, że ktoś popie**ala jak idiota nie daje mu specjalnych przywilejów na drodze.


Właśnie taki zawistny kraj. Ktoś może jechać szybciej, ale "nieee, bo NIE BĘDZIE WIĘKSZYM PANEM SZOS NIŻ JA. Będzie jechał tak jak ja wolno i h*j."... :facepalm:

blendziooh

2012-05-19, 21:10
Zazwyczaj jestem z tych, co bronią motocyklistów i narzekają na kierowców puszek, ale no zaraz k***a zaraz...

Motocyklista wyprzedzał na podwójnej ciągłej więc nie da się go w żaden sposób usprawiedliwić, znaki poziome to znaki poziome i każdy się ma stosować, stworzył zagrożenie (raczej dla siebie, pokażcie mi ile jest wypadków z udziałem motocykla, gdzie ginie kierowca samochodu :D ).

A kierowca osobówki stworzył jeszcze większe zagrożenie jadąc taką prędkością w zabudowanym, 500zł +10 punktów by było przy konfrontacji z drogówką z takiego np. tvnturbo (bo cała reszta to łapówki przyjmuje).

Najśmieszniejsze jest to, że kierowca mówi "że to k***a osobówki źle jeżdzą" i jednocześnie sam sobie wbija :D

Re...........ms

2012-05-19, 21:31
sam jestem motocyklistą, ale ten to już przegiął............ generalnie jestem za zapie**alaniem ale z głową a nie na drogach gdzie można przez własną głupotę zabić innych :/ rozumiem pusto jest, ale wyprzedzanie tak na styk to przegięcie

zaraz się znajdzie jakiś mistrz prędkości co powie, że jestem p*zda.. ch*j z tym ale przynajmniej dożyję późnej starości.. chyba, że właśnie jakiś mistrz prędkości mnie jebnie :P

takija

2012-05-19, 21:33
Rems napisał/a:

sam jestem motocyklistą, ale ten to już przegiął............ generalnie jestem za zapie**alaniem ale z głową a nie na drogach gdzie można przez własną głupotę zabić innych :/ rozumiem pusto jest, ale wyprzedzanie tak na styk to przegięcie

zaraz się znajdzie jakiś mistrz prędkości co powie, że jestem p*zda.. ch*j z tym ale przynajmniej dożyję późnej starości.. chyba, że właśnie jakiś mistrz prędkości mnie jebnie :P



jesteś p*zda!!

A tak na poważnie to w pełni podzielam to co piszesz!!! Jak zapie**alać to na pustej drodze gdzie zabijesz się ewentualnie sam! A nie między autami narażając innych.

mcmt

2012-05-19, 21:34
Nie jesteś p*zda, nikt nie pochwala motocyklisty a krytykuje kierowcę osobówki. Zapie**alać można, ale z głową.

muszek25

2012-05-19, 22:48
weź to człowieku usun bo nawet na yt sie nie nadaje....

Phallucifer

2012-05-19, 22:54
a w obszarze jechac ponad sto to jest cacy.

Koivu

2012-05-19, 23:07
Phallucifer napisał/a:

a w obszarze jechac ponad sto to jest cacy.




Ten na komarku do 50km/h też tam nie zejdzie uwierz mi. :amused:

zonk

2012-05-20, 00:56
Oj, tam auto mijało się z moto już poza terenem zabudowanym więc już teoria obalona o niebezpiecznym kierowcy.

def1

2012-05-20, 01:16
co do kamerki, zapewne jest to jakas niewielka kamerka hd tyle ze kamery takie cyfrowe maja to do siebie ze w sztucznym oswietleniu maja gorsza jakosc a w dziennym pokazuja swoja znakomitosc, i jest tak w sumie z kazdym urzadzeniem ktore posiada obiektyw, lepszy, gorszy. to dzieki swiatlu dziennemu ;)