18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z prawej muszę go wziąć

TT4 • 2017-03-30, 16:30
Rodzina w komplecie to heja... :homer:
Gdzieś od 0:25



sereja3

2017-03-30, 16:51
Jaki spokój. Jak miałbym slajd bokiem na ciężarówkę to miałbym ufajdane majty po same nogawki a co dopiero moja narzeczona.
Można powiedzieć, że u nich do dzień jak codzień więc szkoda nerwów na takie pierdoły

manfred2539

2017-03-30, 16:57
zabrać prawo jazdy i prawo do oddychania

pakicito

2017-03-30, 17:11
nie ma to jak wycieczka z rodziną, tata zabawi dziecko piruetem na drodze :amused:

~Velture

2017-03-30, 17:12
Zgadnijcie kto dziś nie por*cha...

pakicito

2017-03-30, 17:27
Cytat:

Zgadnijcie kto dziś nie por*cha...


Ty, bo nie masz dziewczyny?

TB303

2017-03-30, 18:35
pakicito napisał/a:


Ty, bo nie masz dziewczyny?


Mamy XXI wiek! Nie trzeba mieć dziewczyny, by por*chać.
W największej ilości przypadków, przydaje się ten przyrząd:

No i działasz :krejzi:

robert357

2017-03-30, 20:00
Ja jebie. Milimetry od harda.

Szaman4321

2017-03-30, 20:09
Laska nie drze ryja i dziecko nie płacze. Niemożliwe

sirapacz

2017-03-30, 20:26
Ale zdajecie sobie sprawę, że to ona prowadziła? Za tak głupie wyprzedzanie chyba bym rozszarpał.

Anegdota, może komuś życie uratuje:
Młodym kierowcą będąc, jechałem sobie w zimie po krajówce. Śnieg na drodze i poboczach, dość spory ruch. Wiozlem 2 pasażerów - przez swoją głupotę o mało co nie poszli do piachu ze mną. Na drodze był też ON, szybki i wściekły który próbował mnie x razy wyprzedzić ale nie dawał rady bo ruch spory w obie strony, po jednym pasie ruchu i ciężkie warunki (śnieg nie zrzucony przez pług, nierozciapciany). <głupota> Postanowiłem facetowi ocalić życie i pomóc mu wyprzedzić, by przestał ryzykować i nie zgarnął kogoś(np. mnie) podczas tak durnego manewru. Zjechałem bliżej krawędzi jezdni....i z niej spadłem dwoma kołami na pobocze. Gość mnie wyprzedził a ja próbowałem wrócić na jezdnię. Przednie koła wjechały a tylne prawe zostało nadając ruch obrotowy.</głupota> Zrobiłem obrót o 180 stopni przecinając pas przeciwnyi zatrzymując się bokiem na zaspie po przeciwnej stronie jezdni. Nie minęły 3 sekundy, a tuż obok mnie przejechał zestaw z naczepą (który jechał z przeciwnej strony do mojego pierwotnego kierunku jazdy) który zdawał się nie szczypać problemem słabej przyczepności i braku możliwości jakiegokolwiek hamowania.

Zgadnijcie ile osób zatrzymało się by pomóc?
0.
A stałem tam ze 2 minuty zanim ochłonąłem i udało mi się wytelepać z tej zaspy.

Morał: Masz szybkiego-młodego-gniewnego na zderzaku? Nie ułatwiaj mu wyprzedzania ryzykując choć odrobinę. Wręcz zjedź bliżej środka, jeśli widzisz brak możliwości bezpiecznego wykonania manewru. Może ocalisz idiocie życie, a może swoje i innych.

Loaloa

2017-03-30, 20:39
Oj czuję niedosyt. Szkoda, że nie jebnęli w jakąś naczepę na pełnej piździe.

qwerq221

2017-03-30, 20:42
to ruski to ch*j z nimi patola niech sie likwiduje tylko dziecka szkoda

sudomakemeasandwich

2017-03-30, 21:35
Mhm, dziecka szkoda, bo później nie będzie elementem tej patoli... :roll:

sirapacz

2017-03-31, 09:15
co wy się tak uwiesiliście ruskich?
Znaczna część ich społeczeństwa to całkowicie normalni ludzie - jak my, ukraińcy, niemcy. Szczekacie do niewłaściwego elementu - to ich oligarchowie i rządy są tym złym elementem. Za pomocą propagandy utrzymują pozostałą część lojalną poczynaniom rządu. Jak w większości krajów - są niewolnikami kraju w którym żyją.
- nie lubię ruskich (jako kraju, którego władze wielokrotnie próbowały nas zniszczyć)
- mam podejście do rosjan (tych szarych i normalnych jak my) jak i do polaków (tych szarych i normalnych jak my).

Bydło występuje u nich, u nas, wśród ukraińców, niemców, turków, hiszpanów itd... Niestety ale rosjanie są pod wspływem dyktatury i myslę, że pod prawdziwymi demokratycznymi rządami mogliby być normalnym krajem.
A tak to są szczuci na nas i 'zgniły zachód' jak szczują np. kimowie w korei płn szczują na amerykę. Ustrój totalitarny MUSI mieć wroga, by móc utrzymać władzę. Najgorsze dla nas jest to, że putin w końcu zemrze a jego miejsce może zająć ktoś równie zacięty ale za to głupi - wtedy miłośnicy Fallouta będą mogli się odnaleźć w nowych okolicznościach.



ps. błędy w postaci krajów i nacji z małych liter zrobione celowo.