18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z poradnika elektryka

~_Yarko_ • 2023-06-28, 18:40
Ja w kilka sekund pozbyć się części brygady.


DonKutassinio

2023-06-28, 22:49
Przecież to jest k***a zabójstwo z premedytacją. Swoją drogą kto normalny powierza swoje życie takiemu debilowi od trzymania kabla?

d-_-bE.Prigozhin61

2023-06-29, 00:09
AdamBrown napisał/a:

Ktoś nam to fachowo wyjaśni co się staneło?



To się stało że nie wchodzi się na słup i nie podejmuje prac jak uprzednio nie wyłączy się zasilania na linii oraz nie zarzuci uziomów

Gienek78 napisał/a:

No nie wiem czy tak u nas nie pracują pod napięciem. Ponad 10 lat temu byłem na pogrzebie kolegi, który pracował na słupie i prąd go trzepnął, nieszczęśliwie jak poleciał na uprzęży to walnął głową w słup (trup na miejscu).




Ta praca polegała na kradzieży trakcji?

JebacPiSForever

2023-06-29, 06:15
k***a nudzą się w robocie to sobie tańczą robota synchronicznie. Normalnie Faza.

Bul_od_bytu

2023-06-29, 08:23
BarmanInternetu napisał/a:

To się stało że nie wchodzi się na słup i nie podejmuje prac jak uprzednio nie wyłączy się zasilania na linii oraz nie zarzuci uziomów
Ta praca polegała na kradzieży trakcji?



Jak to mawiał kierownik: Każda robotę da się zrobić, ale niektóre tylko raz :D Niezłe czuby, że bez większego powodu pracują na zasilonej linii SN bez zwyżki, ze słupa i drabiny. Chyba, że ktoś zapomniał o LOTTO i jak nie mieli założonego uziemienia to załączył im zasilanie. Przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa takie wypadki nie powinny się zdarzać. Błąd człowieka to inna sprawa.

kaffiur

2023-06-29, 08:39
AlbertoNihilo napisał/a:

I qrwa kiedy ludzie naucza się prawidłowo nagrywać filmy w poziomie. Ja pie**olę jak to się źle ogląda.


Jak oglądasz na ekranie monitora to faktycznie słabo, ale jak na telefonie to idealnie się dopasowuje do smartfona.

wnosjana

2023-06-29, 09:02
Nie powinienem sie z tego smiac, ale k***a ch*j

Alonso

2023-06-29, 09:05
Wszyściutko było dobrze przygotowane: kaski, pomarańczowe drabiny. Ale najbardziej przydały się bosaki do odciągania porażonych prądem.

dgfdfg

2023-06-29, 11:42
ziggy020 napisał/a:

Typ w białej koszulce oddał tych 2 sztywniaków pod tzw. U (napięcie) , bardzo często to się zdarza w fachu elektryka



j***ny dałn miał położyć na to czarne obok na izolator a położył na blachę i zamknał obwud ja pie**oleeeye co za dołn :D

eupeosiemczy

2023-06-29, 19:06
No cóż. Reszta zdobyła pewne doświadczenie

Yolanda

2023-06-29, 19:18
Janusz_k napisał/a:

Cymbały pracują pod napięciem, u nas nie do pomyślenia.



To fakt.... przecież bez flachy, nie da się pracować.

konrad.p1

2023-07-01, 22:39
W 13 sekundzie słychać "przepraszam"

KUBA-SKA

2023-07-10, 07:30
Praca przy prondzie to jak saperska robota mylisz się tylko raz