18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z pieskiem na spacer

~DMT • 2017-04-07, 06:28
Do uśpienia, a psa komuś normalnemu...



ciapullo

2017-04-07, 08:19
to je dziki pieseł

janlew

2017-04-07, 10:15
No i kogo to obchodzi. Rzygam już tą przesadną miłością i ochroną zwierząt.
Pies, kot, kwiatek czy drzewo na mojej działce to własność prywatna, podobnie jak i sama ziemia i mogę sobie robić z nią co chcę. Wara bolszewikom od własności prywatnej.

jackalski

2017-04-07, 11:02
janlew napisał/a:

No i kogo to obchodzi. Rzygam już tą przesadną miłością i ochroną zwierząt.
Pies, kot, kwiatek czy drzewo na mojej działce to własność prywatna, podobnie jak i sama ziemia i mogę sobie robić z nią co chcę. Wara bolszewikom od własności prywatnej.



Mam szczerą nadzieję, że masz szefa, który też uważa, że jesteś jego własnością i odpowiednio Cię traktuje ;)

W............R.

2017-04-07, 13:53
A później zeznania na komisariacie...

- Za nieudzielenie pomocy katowanemu zwierzęciu przewidziana jest kara do 3 lat pozbawienia wolno...
- Ale proszę pana! Ja byłem zbyt zszokowany, żeby jakkolwiek zareagować!
- I dlatego pan nagrywał?
- Bo to było jedyne co mogłem w tym szoku zrobić! Uwiecznić, żeby był dowód na tego nieludzkiego kata!

LordVIP

2017-04-08, 03:51
Śmieć powinien wisieć na tej smyczy z rozgrzanym prętem w dupie

tarcer123

2017-04-08, 09:04
Bo to sa takie cioty zyciowe. Musi wyzyc sie na slabszej istocie.

Krakers77

2017-04-08, 10:42
a ludzie kamerują zamiast podbiec i pie**olnąć sk***ysyna

dan8866

2017-04-08, 11:53
janlew napisał/a:

No i kogo to obchodzi. Rzygam już tą przesadną miłością i ochroną zwierząt.
Pies, kot, kwiatek czy drzewo na mojej działce to własność prywatna, podobnie jak i sama ziemia i mogę sobie robić z nią co chcę. Wara bolszewikom od własności prywatnej.



Nie powinieneś tak mówić zwłaszcza po tym że twoja matka jest czyjąś własnością i robili z nią takie rzeczy że urodził się taki nieudacznik jak ty, cały dzień przed kompem i wyżywasz się na zwierzętach żeby poczuć się ciut lepiej, musiałeś być nieźle dojeżdżany w życiu ale jakoś mi cię nie szkoda

Hvsarz

2017-04-08, 18:31
janlew napisał/a:

No i kogo to obchodzi. Rzygam już tą przesadną miłością i ochroną zwierząt.
Pies, kot, kwiatek czy drzewo na mojej działce to własność prywatna, podobnie jak i sama ziemia i mogę sobie robić z nią co chcę. Wara bolszewikom od własności prywatnej.


Bolszewikom? Najprawdopodobniej jesteś bliżej nich niż ja, jednak ja zdaje sobie sprawę z prostej rzeczy i zadaje pytanie, czy tak naprawdę istota posiadająca samoświadomość, może być własnością.
Druga kwestia, to czy istoty żywe nieposiadające jej czy są "przedmiotami" oraz czy można w ramach rozrywki zadawać im zbędnych cierpień.
Właśnie takie wpisy jak Twój, pokazują, ze jesteś poniżej jakichkolwiek zwierząt, bo żadne nie jest tak prymitywne. Jeśli ktoś się uważa, że jednostkę nadrzędną i jednocześnie pisze takie wyp***y niestety wskazują na wybitnie niski intelekt. No ale kto wie, może masz inne zalety, w końcu upośledzone dzieci też dobrze rysują.

sudol

2017-04-08, 20:11
janlew napisał/a:

No i kogo to obchodzi. Rzygam już tą przesadną miłością i ochroną zwierząt.
Pies, kot, kwiatek czy drzewo na mojej działce to własność prywatna, podobnie jak i sama ziemia i mogę sobie robić z nią co chcę. Wara bolszewikom od własności prywatnej.




wiesz, że ziemia nie jest twoja ?? to co jest nad nią jest Państwa, to co pod tak samo tylko powierzchnia jest twoja, na której możesz postawić sobie piwo.

miriam

2017-04-09, 14:49
Człowiek który to nagrywa zamiast zareagować, jest takim samym śmieciem jak tamten bydlak. Wszystko na sadolu ścierpię, ale nie znęcanie nad zwierzętami.