18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z pewnością tak jest....

MichaQ • 2023-10-26, 21:23
Jak to wszystko jest mocno postempowe :)





kurt_94

2023-10-27, 07:45
oh jak oni się jeszcze mocno zdziwią jak przyjadą ciapaci :D

Rak.Odbytu

2023-10-27, 08:47
OlejhunterPL napisał/a:

W porównaniu z lewackim zezwierzeńceniem nawet najbardziej odjechane katolickie dogmaty i praktyki widnieją jako ostoja zdrowego rozsądku. A co do księży pedofili... Ja pie**ole, Masz badania na stole że więcej pedofili masz wśród nauczycieli i np... Rolników. Więc przestań pie**olić komunistyczną propagandę. Nawet ten lewacki film w którym oskarżano księży o pedofilię, okazało się iluś tam niewinnych. Więc wałkowanie tego tematu jest żenujące. Jakoś ostatni film o prawdziwych pedofilach na wysokich stołkach przeszdł kompletnie bez echa. Ty k***a myslisz że to jest przypadek?


Nie żadne badania tylko statystyki skazanych za pedofilię. Księży się rzadko skazuje bo większość spraw nawet nie trafia do sądu. Przenoszą ich do innej parafii i cicho sza, po co o tym mówić. I to jest sedno problemu, więc w dupę wsadź sobie te "badania".

A w ogóle, co ci tak zależy na reputacji kościelnych funkcjonariuszy? ch*j z nimi, oddziel wiarę od instytucji i żyj dalej.

bleblebator1 napisał/a:

Francuski rząd oficjalnie podał, że wśród kleru pedo jest 3%, więc to mniej niż w innych grupach społecznych. Czyli statystycznie samo pedo nie jest problemem. Problemem za to jest krycie księży pedo przez wierchuszkę


Wolałbym wiedzieć ilu jest w Polsce. Żeby być księdzem we Francji trzeba mieć silną motywację, tamci są inni.

Yolanda

2023-10-27, 09:50
OlejhunterPL napisał/a:

W porównaniu z lewackim zezwierzeńceniem nawet najbardziej odjechane katolickie dogmaty i praktyki widnieją jako ostoja zdrowego rozsądku. A co do księży pedofili... Ja pie**ole, Masz badania na stole że więcej pedofili masz wśród nauczycieli i np... Rolników. Więc przestań pie**olić komunistyczną propagandę. Nawet ten lewacki film w którym oskarżano księży o pedofilię, okazało się iluś tam niewinnych. Więc wałkowanie tego tematu jest żenujące. Jakoś ostatni film o prawdziwych pedofilach na wysokich stołkach przeszdł kompletnie bez echa. Ty k***a myslisz że to jest przypadek?



Wycieka Ci z pieluchy, ogarnij się dzieciaku.

Lo...........cz

2023-10-27, 11:00
bleblebator1 napisał/a:

Tatuś ksiundz ci organizował tak czas na plebanii?


Wielokrotnie. Przynajmniej znam swojego ojca a ty?

juderaus

2023-10-27, 11:45
Na zdjęciu kilka lesbijek i same pedały. Gdzie ta równość?

iggiamakim

2023-10-27, 13:05
k***a!!! Dajcie mi granat do łapy, to sam osobiście rzucę w to lewacko-tęczowe kurestwo!!!!

mynameisgod

2023-10-27, 14:03
OlejhunterPL napisał/a:

W porównaniu z lewackim zezwierzeńceniem nawet najbardziej odjechane katolickie dogmaty i praktyki widnieją jako ostoja zdrowego rozsądku. A co do księży pedofili... Ja pie**ole, Masz badania na stole że więcej pedofili masz wśród nauczycieli i np... Rolników. Więc przestań pie**olić komunistyczną propagandę. Nawet ten lewacki film w którym oskarżano księży o pedofilię, okazało się iluś tam niewinnych. Więc wałkowanie tego tematu jest żenujące. Jakoś ostatni film o prawdziwych pedofilach na wysokich stołkach przeszdł kompletnie bez echa. Ty k***a myslisz że to jest przypadek?



sam
pie**olisz

8-)

ale częściowo masz rację


;-)

Dzik5150

2023-10-28, 00:10
OlejhunterPL napisał/a:

W porównaniu z lewackim zezwierzeńceniem nawet najbardziej odjechane katolickie dogmaty i praktyki widnieją jako ostoja zdrowego rozsądku. A co do księży pedofili... Ja pie**ole, Masz badania na stole że więcej pedofili masz wśród nauczycieli i np... Rolników. Więc przestań pie**olić komunistyczną propagandę. Nawet ten lewacki film w którym oskarżano księży o pedofilię, okazało się iluś tam niewinnych. Więc wałkowanie tego tematu jest żenujące. Jakoś ostatni film o prawdziwych pedofilach na wysokich stołkach przeszdł kompletnie bez echa. Ty k***a myslisz że to jest przypadek?



Dla mnie i lewaki jak i broniący kleru że niby mniej pedofilii wśród księży to albo sprane łby albo ślepi na realia jakie ich otaczają... Jak i zboki lewaki co się z tym nie kryją i chcą się rozprzestrzeniać tak samo księża ścierwa co dobrowolnie zgadzając się na celibat i dobierają się do dzieci to plaga dzisiejszych czasów i nie ma co się sprzeczać które jest bardziej szkodliwe bo jedno i drugie trzeba wypalić ogniem i zlikwidować całkowicie,j***ć kościół tak samo j***ć ludzi którzy chcą swoje zboczenia legalizować i propagować że to normalne i zdrowe.

To wszystko się dzieje dla tego że jest za dużo tzw tolerancji na świecie pie**olona moda i hipokryzja... czarnemu nie można powiedzieć że czarny bo to k***a obraza a jaki on k***a jest? Pedały to już wręcz moda tak samo jak to że kobieta robi się na faceta i odwrotnie, teraz dziecko se może wybrać czy chcę być kobietą czy mężczyzną czy ch*j wie czym innym, robią z tego coś normalnego.Facet wygrwa miss kobiet w Holandii!Wszędzie widzą rasizm nawet w książkach dla dzieci wszędzie niby wolności są propagowane a nie mogę łysego nazwać łysym bo to niepoprawne pewnie jest Kudłaty,czarnego czarnym,pedały z ku*asami między nogami każą się nazywać kobietami.

popek9

2023-10-28, 03:53
Kiedy u nas będą robić zawody z bungeej? Może nawet bym obejrzał takie skoki, jak ścierwa z lbgt robią piruety w locie.

Bul_od_bytu

2023-10-28, 15:59
Lobo24 napisał/a:

No przecież, że tak jest..
Poniżej fotografia. Muslimy zapewniają rozrywkę gejom organizując im skoki bungeej.
Skok bungee to to skok z wysokości na linie.
Skok bungeej to skok z wysokości ale bez liny.



Zapomniałeś o ostatnim zdjęciu :D


Limoniade

2023-10-28, 18:40
kutanchamon napisał/a:

to też pasuje do tematu



kim jest ten gość ? ma jakiś kanał na YT ?