18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z ogłoszeń drobnych

T3RMINATOR • 2020-02-07, 15:21
Okulary do 'paczenia' na to pie**olenie z TVP sprzedam. Stan dobry,są tylko trochę wyj***ne.
Widać skąd zajumane.

zerwikaptur

2020-02-07, 19:33
Wydupcac z polityka
Do tego z wiocha pl chyba prywatnej stronki mości schetyny

grauper

2020-02-07, 19:44
Ugh. Brakuje mi początków sadola kiedy był tutaj po prostu czysty rasizm, nietolerancja i robienie sobie jaj z niepełnosprawnych i całej reszty...

A teraz co nie spojrzę w komentarze to jakiś zjeb coś wspomni o PISie, PO, TVN, TVP, Biedroniu czy innym politycznym gównie.... Oczywiście w temacie który tego zupełnie i totalnie nie wymaga.



Na ch*j ja się pytam ? 0.o



A co do obrazka / mema to gdyby twój stary użył chociaż by jednej było by jedną sp***oline mniej na tym portalu.

poligon6

2020-02-07, 20:09
Sverige napisał/a:

Nie dawajcie tyle pif wyj***nemu na poligonie bo chłopak do majówki nie wytrzeźwieje



Nu da, nie miałczat lewacka p*zdo :-) . Ruki pa szwam!!!

Sv...........ge

2020-02-07, 21:02
poligon6 napisał/a:

Nu da, nie miałczat lewacka p*zdo . Ruki pa szwam!!!



A nie mówiłem

SQRW3L_ponury

2020-02-07, 21:11
poligon6 napisał/a:

Nu da, nie miałczat lewacka p*zdo . Ruki pa szwam!!!



Ty lepiej kozaka nie strugaj tylko opisz jak porty zasrywasz gdy ktoś cie na solo wyzwie - miękka kryptocioto :-D

focusek

2020-02-07, 21:55
Sram wam do ryja pisiory, lizcie dalej dupe cwe*owi karakanowi

te...........di

2020-02-07, 21:59
Ooeeezzzuuu PIS, PO, PSL jeden wielki ch*j mudżyński w waszych dupach, jestescie dymani przez kazda opcje polityczna, trzeba robic swoje i konsekwentnie olewac to szambo na wiejskiej

Dzisiaj

2020-02-07, 23:57
~grauper napisał/a:

Ugh. Brakuje mi początków sadola kiedy był tutaj po prostu czysty rasizm, nietolerancja i robienie sobie jaj z niepełnosprawnych i całej reszty...
A teraz co nie spojrzę w komentarze to jakiś zjeb coś wspomni o PISie, PO, TVN, TVP, Biedroniu czy innym politycznym gównie.... Oczywiście w temacie który tego zupełnie i totalnie nie wymaga.
Na ch*j ja się pytam ? 0.o
A co do obrazka / mema to gdyby twój stary użył chociaż by jednej było by jedną sp***oline mniej na tym portalu.



widzisz ? reaguj. Komentarze polityczne pod normalnym materialem sa zabronione :D

habiTEK

2020-02-08, 02:03
poligon6 napisał/a:

Miałem takie do oglądania TVN ale się wypaliły po jednym wydaniu faktów.



naprawde ? porównujesz narracje TVPis z TVNem ?
skoro nie dostrzegasz ostrej dewiacji, to pozostaje
nie wiem? współczuć, albo zasłonic kurtyną milczenia...

dwakilo

2020-02-08, 05:06
poligon6 napisał/a:

Miałem takie do oglądania TVN ale się wypaliły po jednym wydaniu faktów.



Przybij piątkę z "ekscelencją" Martyniukiem.

Smokw

2020-02-08, 05:30
~grauper napisał/a:

Ugh. Brakuje mi początków sadola kiedy był tutaj po prostu czysty rasizm, nietolerancja i robienie sobie jaj z niepełnosprawnych i całej reszty...
A teraz co nie spojrzę w komentarze to jakiś zjeb coś wspomni o PISie, PO, TVN, TVP, Biedroniu czy innym politycznym gównie.... Oczywiście w temacie który tego zupełnie i totalnie nie wymaga.
Na ch*j ja się pytam ? 0.o
A co do obrazka / mema to gdyby twój stary użył chociaż by jednej było by jedną sp***oline mniej na tym portalu.



Znak obecnych czasów. jesteśmy podzieleni na dwie strony. Nawet Ci neutralni ciągle spotykają się z agresją i nagabywaniem jednej ze stron. Sam napisałeś komentarz odnosząc się do obu stron. Obaj w tym momencie "karmimy" ten temat.

habiTEK napisał/a:

naprawde ? porównujesz narracje TVPis z TVNem ?
skoro nie dostrzegasz ostrej dewiacji, to pozostaje
nie wiem? współczuć, albo zasłonic kurtyną milczenia...



Gdzie on cokolwiek porównał? TVP może jedynie TVNowi podeszwy lizać jeśli chodzi o skuteczność propagandy. Ja wiem, że jest Ci ciężko to dostrzec, ale są manipulacje bardzo proste do zweryfikowania. TYLKO TRZEBA MYŚLEĆ.

edmund

2020-02-08, 09:10
w TVP może i pie**olą ale po POLSKU , za to w TVN pie**olą ale też manipuląją robiąc biznes dla żydowsko amyrykańskiego koncernu,
tyle w temacie

Gwardek

2020-06-22, 19:23
NataliaW napisał/a:

A ja tylko ocenie obie telewizję przez pryzmat 2 spraw.
TVN żydom zapłacić odszkodowania za WW2, od Niemców się o nic nie upominać bo "popsujemy relacje"
TVP żydom nie płacić odszkodowań bo im się nie należą, od Niemców domagać się reparacji za WW2 bo wywieźli wszystko co sie dało i wymordowali ilu się dalo



Żydom zapłacą pod stołem a tvpis słowem o tym nie wspomni a reparacje i tak są nie do ściągnięcia więc to tylko takie pie**olenie dla pisuarów żeby myśleli, że w końcu dojebiemy niemcom. Gratulacje inteligencji typowego beneficjenta 500+.