18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z klasą to zrobił

Jesse.Pinkman • 2021-11-23, 14:08
Można ich nie lubić i nazywać motopipkami ale przynajmniej regularnie dostarczają materiałów na sadola 8-)

bastolinii

2021-11-24, 20:55
Halman napisał/a:

nieodpowiedzialny idiota, sk***iały pirat drogowy - to trzeba piętnować nie chwalić...



Powiedział ten,co w mieście jeździ przepisowo 50. I nie pie**ol mi tu ,że tak jeździsz bo nikt na 50 nie jedzie 50,no chyba że policja stoi

klubber

2021-11-25, 05:49
neo001 napisał/a:

Za co? Za pie**olenie głupot? Że ktoś ma więcej ode mnie oznacza, że może robić co chce bezkarnie? Chyba oboje macie nasrane pod kopułą. Zasrana motop*zda do odstrzału i tyle w temacie. Chce poszaleć, to zapraszamy na tor, ale pewnie motorek na kredyt i na wejściówkę $ już nie ma.



taaa, jestes zwyklym hipokrytom (jak wiekszosc Polakow) - niech pierwszy rzuci kamieniem ten kto w miescie jezdzi 50..., na autostradzie nie przekracza 140... itp...itd...etc... tylko mi tu nie dupcz ze Ty akurat jezdzisz przepisowo, bo w to nie uwierze.

focusek

2021-11-25, 21:58
klubber napisał/a:

taaa, jestes zwyklym hipokrytom (jak wiekszosc Polakow) - niech pierwszy rzuci kamieniem ten kto w miescie jezdzi 50..., na autostradzie nie przekracza 140... itp...itd...etc... tylko mi tu nie dupcz ze Ty akurat jezdzisz przepisowo, bo w to nie uwierze.



jak on jezdzi tylko jako pasazer jak z ojcem jada matke z fabryki odebrac :D co szczeniak o zyciu moze wiedziec.