18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z kamerą wśród robotników

Wyrzykowsky • 2015-01-12, 17:48
Krystyna Czubówna chyba skończyła z reklamami leków. Z kamerą wśród zwierząt. Robotnicy świetny materiał na programy :pijaki: :wodka:



Po tagach nie było :idzwch*j:

Już nie polskich.

AdrianMK

2015-01-13, 19:29
Piridais napisał/a:



Większość z was nawet sobie nie wyobraża jak ciężka to jest praca, ile trzeba sił fizycznych i psychicznych często więcej jak 8 godzin dziennie poświęcać by wyżywić rodzinę.



A jezdząc codziennie do pracy przez Gdańską Morene obserwowałem jak przez dwa tygodnie dzień w dzień 3 te same leniwce stoją i nawijają o pierdołach a jeden obok zapie**ala.. Nie mówie już ile ta budowa się ciągnie..

Imie_jego_44

2015-01-13, 19:49
Robotnicy to jedyna klasa, która realnie zarabia na swoje pensje ciężką pracą!
Śmiejecie się, ale w przeciwieństwie do was oni zarabiają uczciwie, za pieniądze płacą potem, zwyrodnieniami i urazami, płacą zdrowiem.
Robotnik > biurwa
To robotnicy budują Polskę, budują dobrobyt!
Prawda jest taka, że oni mogli by wykonywać waszą robotę, siedzieć przed kompem w internecie, a wy nie dalibyście rady zapieprzać na budowie bo jesteście leszcze!
Sam pracuję fizycznie i dzięki temu mam czyste sumienie, robię to dla dobra Polski, realnie polepszam życie Polaków i wiem za co biorę pieniądze, w przeciwieństwie do inżynierków co tylko spacerują i opieprzają mimo, że nie mają o niczym pojęcia. Zresztą większość robotników to porządni ludzie tak jak ja, pobożni i patriotyczni.
Film żenujący i nieśmieszny, widać robił go jakiś polak cebulak, który gardzi własnym narodem.

ihu25

2015-01-13, 20:08
dmesg nie chodzi o to kto ma gorzej,a kto lepiej tylko o trochę szacunku do ludzi. Twoim zdaniem jak ktoś pracuje fizycznie to można go od robola wyzywać i jak ty obracasz tymi nieswoimi grubymi milionami to myślisz , że już wszystkie rozumy pozjadałeś. Przede wszystkim rozmawiamy o budowlance a nie o wykończeniówce, a hyrauliko-malarzo-kafelkarzo-elektrycy pracują przy wykończeniach, tak się znasz na temacie ale przecież na studiach nauczyli cię wszystkiego nawet co to jest empatia. Ja też wiem co to jest empatia i studiów nie skończyłem.Napięte terminy obciążone karami finansowymi są wszędzie nawet w budowlance, a co za tym idzie również stres z tym związany. Zapraszam do mnie na żuraw na jakieś sto metrów wtedy zobaczysz co to stres jak wszyscy się na ciebie drą, że chcą dźwig bo terminy gonią, a ty musisz być opanowany.

ra0mir

2015-01-14, 09:49
@ihu25: jadę wszystkim którzy narzekają na swoją pracę i nic z tym nie robią. Tylko głupiec ciągle robi to samo oczekując innych efektów. Akurat napatoczyli się robotnicy, ale odnoszę to do wszystkich.
Nie znasz mnie, więc zamknij pysk. Jestem klasycznym przykładem słoika który "spod lubelskiej wsi" przyjechał do Warszawy bez grosza przy dupie. Nikt mi w życiu nie pomógł dlatego musiałem sobie pomóc sam. Też pracowałem fizycznie, m.in. na budowie, więc nie szastaj tutaj jakimś swoim doświadczeniem. Ja nie narzekam na swoją pracę i sytuację w której jestem. Jeśli ty narzekasz to to zmień. "Masz łeb i ch*j"? Rozumiesz czy twój tępy umysł tego nie ogarnia?

@Bullion: Nie ma żadnych studiów (jest po technikum elektrycznym), typowy wolny człowiek :)
Nie ma już zdrowia do pracy fizycznej i wymyślił sobie, że jest dobry z rysunku. Nauczył się przez neta obsługi AutoCada i pracuje.

ihu25

2015-01-14, 12:27
ra0mir sam jesteś tępy bo piszę już to któryś raz, że praca i płace mi odpowiadają,a ty nadal swoje. Denerwują mnie takie tępe łuby jak ty, które wybiją się trochę ponad resztę to zaraz pokazują jaki to wielki mądry(taki typ nowobogackiego ruska). Chodzi o stereotypy rodem z filmów Barei powtarzane pod kazdym filmikiem o budowie przez takich jak ty. Piszesz że pochodzisz z Lublina, a w profilu stolyca, najgorszy typ ludzi jaki występuje w Warszawie. Wiesz dlaczego wole pracowac na budowie bo tam ludzie są szczerzy, a wśród takich jak ty to sama próżność i pycha.Niepozdrawiam

ra0mir

2015-01-14, 14:15
@up: Ale doj***łeś się do mnie. Klasyczną maść na ból dupy sobie kup. Mieszkam od 18 roku w Warszawie to co mam napisać skąd: Krępiec. Jebnij się w łeb...
Przeczytaj uważnie co piszę i dopiero potem oceniaj. Pracowałem m.in. na budowie (powtarzam) i nie jestem nowobogackim ciulem który nie zna życia. Myślę, że na "znanie życia" mogę się z każdym licytować.
W dupie cię mam i twoje posty, odpowiadam tylko na pytania dotyczące mnie.
Nie wiedziałem, że na budowie masz kompa i neta :)

ihu25

2015-01-14, 19:21
ra0mir wstrzymanie się od głosu równa się z przyznaniem racji, a twoja próżność aż kole w oczy. Uważasz, że jak ktoś jest mniej wykształcony lub biedniejszy i nie zrobił tak jak ty jest tępy. Jak już cię tak interesuje co robię to złamałem nogę i siedzę na chorobowym więc mam dużo czasu,a poza tym technika ruszyła do przodu i nie trzeba kompa, żeby grzebać w necie. Przez takich jak ty rodzi się podział między klasami społecznymi. ps.Taki jeden gościu z Rawicza już kiedyś wspomniał kto zapomniał o takich cwaniaczkach jak TY. Podzielam jego zdanie. :mrgreen: