18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z kamerą wśród patusów

T3RMINATOR • 2023-02-24, 23:19
Koleś sobie bajeruje małolatę a tu wkraczają sebixy wyklęte. :idzwch*j:



Nie mnie oceniać czy pedofil sami oceńcie.

madufo

2023-02-24, 23:33
Ciesz się j***na k***o, że nie jestem konfidentem. Patologia z patologią się spotkała.
Masakra.

vengo

2023-02-24, 23:37
I tak łagodnie cwe*ucha potraktowali. Gdyby to była moja 14-letnia córka to bym rozj***ł to gówno, jak obornik na polu.

kontownik

2023-02-24, 23:41
oglądam ten film i próbuje znalezc gdzie zweryfikowali ze gowniara jest nieletnia?
koles pewnie 18 lat ledwo skonczyl i por*chac nie dadza

dżonyłojlker

2023-02-24, 23:58
No nieźle. Pedały doj***ły się do chłopaka bo z dziewczyną w aucie siedział. Tyle dobrego, że homo-cioty nagrały na siebie dowody.

kontownik

2023-02-25, 00:07
HenrykS. napisał/a:

No nieźle. Pedały doj***ły się do chłopaka bo z dziewczyną w aucie siedział. Tyle dobrego, że homo-cioty nagrały na siebie dowody.



pedały i jedna dz**ka :D

two_fourths

2023-02-25, 00:18
Chętnie dowiem się jak nazywa się ten co atakuje.

unpleasant

2023-02-25, 00:18
ech ta zazdrość. On pie**oli a ze strażnikami jej cnoty białogłowa nie chciała.

pazuzu

2023-02-25, 00:23
Patusy zazdrosne że koleś ma samochód i znalazł fajna dupe a tamci pewnie we 3 obrabiaja jakaś paskudna karyne :-)
I fajnie że nagrali ten filmik będzie idealny dowód na policję :-)

~Angel

2023-02-25, 00:25
Nie ma to jak nagrać i udostępnić dowód na samego siebie

bobro

2023-02-25, 00:29
Z tymi 14tkami to jest ch*jowa sprawa. Niby dziecko, ale ta w aucie to wersja młodej katyński, całkiem ruchliwej i odj***nej. Dla mnie już za młoda, ale taki łepek co 18 dopiero skończył, niewiele starszy od niej jest. W dodatku mógł nawet nie wiedzieć. Pedofilia to zło totalne, ale w tym przypadku to młody r*chacz, tępa p*zda i kilku patusow którzy chcieli zabłysnąć.

gen1r2

2023-02-25, 00:30
rycerze z ohp zawsze znajdą powód żeby ci przyj***ć, przestańcie gloryfikować biedę umysłową i im przyklaskiwać. to ze małolata miała ochotę skoczyć na kilka lat starszego ch*ja gościa co buja się bmką ch*j was powinno obchodzić. i tak w hierarchii społecznej jest wyżej niż nagrywająca atencyjna żulica, która najpierw podpuszcza, a kiedy chłopaki się rozkręcają to pie**oli im żeby jednak przestali...

DEADmanPL

2023-02-25, 00:33
Jak oni sami mają po max 20 lat... Nie pochwalam tego, że facet 20 lat zarywa i dyma 14 latke, ale niektóre laski w tym wieku to już grubo potrafią lecieć... Chlanie, impry, dragi, a i sytuacja rodzinna nieraz taka, że prawdziwe dzieciństwo to już mają za sobą. Jakby to była córka moja to wk***iłbym się nie na żarty na obu, w tym przypadku kiedy ich nie znam, to ch*j mi to lata, że się r*chają, jak oboje się na to zgadzają. Nie robiłbym z siebie jakiegoś bohatera, wielkiego łowcy pedofilii jak typy w tym przypadku, bo to chyba przesada. Wydaje mi się, że bardziej chcieli z siebie zrobić pseudo strażników etyki seksualnej, niż w realny sposób zrobić coś społecznie dobrego.

Swoją drogą jeśli ma 14 lat to już nie pedofilia, tylko hefobofilia.