18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z górki ciężarówką

CrazyEdek • 2021-07-29, 21:07
Nie oszukał przeznaczenia.


ququa

2021-07-29, 21:22
Ja pie**ole w Chinach to już prawie jak w grach RPG przy każdym ludku znacznik ile ma hp...ten akurat chyba na oparach jechał i miał za mało zwinki.....ciekawe czy sie zrespawnuje ?

PoProstuNIKT

2021-07-29, 21:36
"o jedzie ciezarowka, a ch*j niech jedzie" :amused:

mesjans

2021-07-29, 21:56
Debil nie szkoda, jeszcze by się rozmnożył.

drabi1

2021-07-29, 23:07
Ale po tym co widzę, to gość jednak oszukał przeznaczenie?

Smoczoor

2021-07-29, 23:48
dobrze że ktoś zaznaczył czerwonym kółkiem na co mam patrzeć, bo bym nie wiedział...

Folur

2021-07-30, 02:58
Na takim wyp***owie kamerki mają? :shock:

Anal_Intruder_69

2021-07-30, 05:54
Rozumiem, gdyby się nie obejrzał. Ale kurde, przecież odwrócił łeb odpowiednio wcześnie żeby chociaż próbować zareagować. Jak trzeba mieć wyj***ne?

Babababazpl

2021-07-30, 10:22
Folur napisał/a:

Na takim wyp***owie kamerki mają?



W Chinach wprowadzono system monitoringu rodem z najczarniejszych wizji pisarzy antyutopii. Na każdego obywatela przypada ileś tam kamer, dodatkowo wzbogaconych o moduł rozpoznawania twarzy. No i mają system oceny członków społeczności, niczym z jednego z odcinków serialu "Black Mirror", notabene inspirowanym właśnie pomysłami z Chin. Słuchasz zachodniej muzyki - punkty ujemne, masz w rodzinie kogoś z protestujących za wolnym Tybetem/Tajwanem/Hongkongiem (niepotrzebne skreślić) - punkty ujemne. Jak sobie nagrabisz u Puchatka, to cię zbanują z serwera i już nie skorzystasz z komunikacji miejskiej, nie wejdziesz do urzędu.... Nie w całych Chinach ten horror się urzeczywistnił, ale plany mają żółte komuszki z małymi pisiunami, by za niedługo każdy w Chinach był objęty systemem.
Zero wolności, zero prywatności. Wielki brat, swym przymrużonym, skośnym okiem, patrzy. :-P

brylant1412

2021-07-30, 18:02
a gdzie pan idzie -a nigdzie tak sobie popie**alam

Agoreth

2021-07-31, 03:34
ququa napisał/a:

Ja pie**ole w Chinach to już prawie jak w grach RPG przy każdym ludku znacznik ile ma hp...ten akurat chyba na oparach jechał i miał za mało zwinki.....ciekawe czy sie zrespawnuje ?



Ciężarówka to już chyba z siódmy raz grę przechodzi. Nawet się nie zatrzymała.

Morgotheron

2021-08-01, 12:46
CArmageddon werdja chińska. Widać, że dziadkowi i tak już niedużo zostało, więc poszedł się zrelaksować.

Rick_Sanchez

2021-08-01, 14:38
I bardzo k***a dobrze. Się k***a nawet popatrzył i nie ch*ja nie zatrzymał, więc tym bardziej odpowiednio dostał.

Folur napisał/a:

Na takim wyp***owie kamerki mają?



To pewnie Chiny, więc kamerki mają nawet w dupach obywateli.