18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z gatunku sadistic uczy

Cov@l • 2012-07-19, 21:54
Teraz tylko czekać aż robociki zastąpią nas w pracy :-/







GrochTNT

2012-07-20, 17:02
ale jak ludzie nie będą mieli gdzie pracować, będą się wałęsać po ulicy, tłoczno będzie,
trzeba będzie utworzyć nowy projekt utylizacji ludzi, aby żyło się lepiej ;}

kroplowa

2012-07-20, 17:10
Zeitgeist? Tak mi się przypomniało jak zobaczyłem projekt miasta

kocur

2012-07-20, 19:16
k***a! plastik to czeski materiał wybuchowy, jak już to polimer, tworzywo sztuczne, półinżyniery...

maskowaty

2012-07-20, 19:55
k***a, przeczytałem, obrazki przejrzałem, ale nie dowierzam do tej pory....

szponiasty

2012-07-23, 18:14
kaszanka napisał/a:

Ja pie**olę. Nawet gdyby całkowite zmechanizowanie świata było możliwe to nie stało by się to z dnia na dzień, a do tego czasu ludzie traciliby kolejne gałęzie przemysłu w których są potrzebni, czyli ilość miejsc pracy by malała, mimo, że ta praca nadal byłaby potrzebna do wyżywienia rodziny. Np. p*zdylion Chińczyków zdechłoby z głodu, gdyby iPhone nie był składany przez nich ręcznie.



No pewnie że nie. Tranzyt do systemu opartego na zasobach (budowanie infrastruktury, fabryk, szpitali, nowych miast, opracowanie nowych technologii...) zajęło by ok 10 lat. Póki co będziemy żyć używając starych wynalazków jak np. pieniądza. Ale pieniądza nie tworzonego przez dług! Jak obecnie powstaje pieniądz? Rząd pożycza kasę z prywatnego banku (zadłuża się) a ten prywatny bank dodrukowuje (lub nie, jeśli nie chce) walutę. Jesteśmy niewolnikami prywatnych banków. Jesteśmy niewolnikami długu którego nie da się nigdy spłacić!

Twoje dziecko, jeśli kiedyś będziesz miał (lub już masz), rodzi się automatycznie z DŁUGIEM!