18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z dziewczyną na spacer

~LegendarnyZiom • 2015-12-29, 11:25


Cytat:

A ty wiesz że ja mogę wrzucić dwójkę? A potem trójkę?


motylek1x2

2015-12-29, 19:05
Czarny czarnemu czarnym ....

master6x6

2015-12-29, 19:08
Dlaczego mnie to nie dziwi?
Biały szanuje kobietę jeśli chce zar*chać, a czarnego to pie**oli, jak nie będzie chciała dać po dobroci to sobie sam weźmie.

Rafal1757

2015-12-29, 20:25
Taaa na bank, to przecież była peruka. One nie miewają takich włosów !

khalifa

2015-12-29, 20:59
Magik2501 napisał/a:

Zwierze, do odstrzału nygusa. ch*j, że czarna, ale jednak to jego kobieta. Tak ta rasa je chyba, nazywa, nie? Więc skoro kobieta, to ma j***ny podczłowieczek szanować, skoro pcha się do cywilizacji białego człowieka. Tutaj się przed kobietą drzwi otwiera.
W dawnych, nie zniszczonych piętnem komunizmu czasach jakiś dżentelmen by mu wyj***ł szablą przez łeb za takie traktowanie.


Nie bulwersuj się tak bo i nie ma po co w dzisiejszych czasach, a prawda jest taka, że 90% białych polek by mu oj***ła pęto będąc za granicą, albo jakby przyjechał z erasmusa

Biały_Orzech

2015-12-29, 21:27
ale pie**olicie k***a jak potłuczeni, widać, że z was jakieś niedor*chane chłopaczki co jeszcze w niewinność kobiet wierzą, skoro dała się tak traktować to i szmacisko na to zasługuje, normalna ogarnięta to by nie dawała sobą pomiatać i każdy w otoczeniu by czuł do niej szacunek. Też tak robiłem niektórym laskom, i była z nich pompa jak się darły głupie p*zdy :D a niektórym by mi to nawet do głowy nie przyszło co by zrobić, jeno drzwi otworzyć i płaszcz przytrzymać jak zakłada. Nawet i też z szacunku do tych kobiet co się szanują nie powinno się traktować z szacunkiem takich co jeno głupimi pok***ami są bez czci i godności. Piwko dla małpki.

Pawlogen

2015-12-29, 23:30
i znowu to samo..... ja pie**ole