18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ZDMZaurJerzy

2014-05-07, 19:09
Kwintesencja ziarna internetu

defcon1

2014-05-07, 20:06
Zabawne w ch*j. Jeszcze te wulgaryzmy wj***ne na siłe w miejsca gdzie wcale nie pasują - żeby było śmieszniej, bo jak się w zdaniu pojawia 'k***a' to gimbaza ma ubaw po pachy.

Magiczny_Józef

2014-05-07, 23:13
Spinacie p*zdy jakby wam ktoś do gardeł nasrał. Jak zwykle polskie społeczeństwo pokazuje klasę i brak inteligencji. Gościu sypie chamskimi żartami na prawo i lewo a wy swoimi tęgimi głowami rozpatrujecie aspekty godne typowej polskiej cebuli.
Krzyknijmy razem - kapitaliści, precz z komuną, raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę. Jak nie padnie słowo pedał, kapitalizm czy też lewak pod jakimkolwiek materiałem, który się do tego nadaje, to odbyty wam rozerwie "duma narodowa". Jesteście stadem owiec tak jak te lewackie sk***ibąki czekające na hajs i nowego iphona od starych. Chociaż wy też czekacie - aż wam jakiś rurkowiec wpadnie w ręce i będziecie mogli go zbluzgać od pedałów i ewentualnie pośmiać się, że ciota i ch*j, ewentualnie na świeżą dostawę cebuli, kapusty kiszonej i schabowych. Bo to przecież takie polskie.
Mam nadzieję, że otworzycie te wasze zaropiałe od zawiści oczy i wasze mózgi dziurawe od fałszywej propagandy zaczną myśleć.

Andrzej_Brewasz

2014-05-07, 23:33
może i ch*jnia, ale jeśli chodzi o tekst o politykach, to ma 100% racji..