18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z drogi śledzie poligon jedzie

Leatherface • 2023-02-15, 12:48
Coś dla wielbicieli psiej symfonii.


Promek

2023-02-15, 21:12
Patrzac na filmy jakie typek wsawia to chyba poligon no nowym koncie

OldMann

2023-02-15, 21:13
henryczek i letherface już zwalili konia do filmiku o znęcaniu sie nad zwierzakami, dzień jak co dzień , jacy wy jesteście zj***ni to głowa mała :lol:

psotna_cipka

2023-02-15, 21:21
Hmm, muszę spróbować w ten sposób zmiękczać psie mięso. Dużo mniej męczące niż okładanie kijem. Co prawda wysiłek się opłaca, smalczyk palce lizać

danielxc717

2023-02-15, 21:26
HenrykS. napisał/a:

Tam kierowcy są z jajami



♥️

PabloSkills napisał/a:

Wyobrażacie sobie jakim to sk***ysynem trzeba być?



Racja. Mógł go dobić podczepiając line holowniczą i przeciągnąć sralucha po dzielnicy

:mrgreen:

marcin1988r8

2023-02-15, 21:49
Leatherface same filmy o psach wstaia... pewnie siedzi za monitorem i trzepie sie na sam widok psa jak ciapaty na widok kozy... chory poj***niec :) zeby Ci sie stara z rudym murzynem chorym na bialaczke puscila :)

Noct

2023-02-16, 03:23
psotna_c*pka napisał/a:

Hmm, muszę spróbować w ten sposób zmiękczać psie mięso. Dużo mniej męczące niż okładanie kijem. Co prawda wysiłek się opłaca, smalczyk palce lizać



Spróbuj tego


Leatherface

2023-02-16, 09:27
Poligon po powrocie z trasy ocenia stan samochodu czy jeszcze ujdzie czy już trzeba udać się na myjnię.


JebacPiSForever

2023-02-16, 11:13
Chłop po czasie wstał i pewnie pomyślał no i ch*j trzeba będzie zjeść.

Qerty12

2023-02-16, 20:08
Kurde twardzi zawodnicy tutaj widzę. Pies skamle z bólu widać że połamany, a tu śmieszki heheszki i kto więcej piw zyska. Jak to jest, że żyjąc 30 lat nigdy nie spotkałem osobiście zwyrola, którego cieszyło by cierpienie bezbronnego zwierzęcia, a tutaj 80% to właśnie tacy ludzie? Czemu nie obnosicie się ze swoją znieczulicą i opiniami w realnym życiu. Dlaczego to zawsze są jakieś bezimienne persony poukrywane za nickami...Może to i lepiej, że z piwnic nie wychodzicie. Im mniej takich ludzi tym przyjemniej się funkcjonuje na co dzień .

Nemrod90

2023-02-16, 21:58
Qerty12 napisał/a:

Kurde twardzi zawodnicy tutaj widzę. Pies skamle z bólu widać że połamany, a tu śmieszki heheszki i kto więcej piw zyska. Jak to jest, że żyjąc 30 lat nigdy nie spotkałem osobiście zwyrola, którego cieszyło by cierpienie bezbronnego zwierzęcia, a tutaj 80% to właśnie tacy ludzie? Czemu nie obnosicie się ze swoją znieczulicą i opiniami w realnym życiu. Dlaczego to zawsze są jakieś bezimienne persony poukrywane za nickami...Może to i lepiej, że z piwnic nie wychodzicie. Im mniej takich ludzi tym przyjemniej się funkcjonuje na co dzień .



Spora część userów na sadisticu to zwykłe p*zdy bez własnego życia, sfrustrowane i wykluczone społecznie, z depresją i fobią społeczną, zerowym poczuciem własnej wartości, nienawidzące wszystkich i wszystkiego. Mnóstwo tu gówniarzy chcących zaimponować innym, jacy to oni są twardzi i wyprani z emocji, a w rzeczywistości śmieszni i żałośni. Konto mam od trochę ponad dwóch lat, ale jestem tu od dobrych kilkunastu i aż żal patrzeć do jakiego stopnia ten portal się stoczył, jakim bydłem jest obecnie przesiąknięty. Szkoda sadola, kiedyś poziom był zupełnie inny, dzisiaj to jest ściek, jeden z gorszych w polskim Internecie.

Piolho1987

2023-02-17, 15:22
bo kundli trzeba pilnować.

GOLOP

2023-02-19, 15:21
HenrykS. napisał/a:

Tam kierowcy są z jajami



tak jak twoja stara