18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z daleka ją widział...

Jesse.Pinkman • 2022-02-21, 18:27
...ale zapie**alać trzeba i babinka aż owoce pogubiła.

Anal_Intruder_69

2022-02-22, 10:54
Ta babka miała ponoć ksywę "Sonic"


:ciasteczkowy:

mocnymarcin5 napisał/a:

Po to żeby nie skończyć na wózku? Rozumiem że nagranie z twojego rozjechanego trupa też niedługo będziemy mogli tutaj zobaczyć? Czy tylko ja mając pierwszeństwo dalej uważam na pasach? Popatrzę się gdzie idę nawet jak mam zielone



Musisz być gwiazdą każdej imprezy z tak wysublimowanym wyczuciem ironii i poczuciem humoru.

35i

2022-02-22, 15:36
mocnymarcin5 napisał/a:

Po to żeby nie skończyć na wózku? Rozumiem że nagranie z twojego rozjechanego trupa też niedługo będziemy mogli tutaj zobaczyć? Czy tylko ja mając pierwszeństwo dalej uważam na pasach? Popatrzę się gdzie idę nawet jak mam zielone



Mam pytanie. Jesteś trollem czy idiotą? Słyszałeś kiedyś o sarkazmie? Jeżeli nie, to już Ci tłumaczę, ograniczony człowieczku. Swoim wpisem naśmiewam się z nowelizacji przepisów o ruchu drogowym, i tylko tyle. :-)

wiki69

2022-02-22, 20:40
discofreak napisał/a:

Nie no... mi się wydaje że cebula.



co ty mnie się to kojarzy z taką fajną reklamą z przed lat

discofreak napisał/a:

Nie no... mi się wydaje że cebula.






jan0sik1

2022-02-23, 07:32
Lolekmko11 napisał/a:

Gość zapie**ala fakt . Ale j***na mumia mogła się rozejrzeć przed wejściem na jezdnię , idiota spotkał się z idiotką w złym miejscu i czasie



Zapie**ala? 50km/h? To ile ma jechać debilu? 10? Takich jak ty potem spotykam na drodze jak troszke sniegu leży na poboczu ale imbecyl jedzie 30 bo slisko.

to...........10

2022-03-26, 05:18
jan0sik1 napisał/a:

Zapie**ala? 50km/h? To ile ma jechać debilu? 10? Takich jak ty potem spotykam na drodze jak troszke sniegu leży na poboczu ale imbecyl jedzie 30 bo slisko.



Skoro nie wyhamował przed przejściem, to znaczy, że jechał za szybko. Niech jedzie 2 km/h jak nie ogarnia.