18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z cyklu: Zwierzęta nas nienawidzą

Flodzia • 2022-11-01, 19:14
Człowiek nie ma szans z dziką bestią :-(










spoiler

Heliar

2022-11-02, 06:53
mwaski napisał/a:

Dlatego, że jeden biały jest normalny, a drugi jest j***nym rasistą.
Filmy niewiele "udowadniają", bo z większości nie wynika, kto zaczął, poza pierwszym gdzie koleś dostaje słuszny wpie**ol za wyskakiwanie z łapami i drugim, gdzie wpie**ol jest zapewne nieuzasadniony (przynajmniej wygląda to tak, że powodem jest zaczepka słowna, chociaż nie można wykluczyć, że ta obita laska już się wcześniej pchała z łapami).



Miłośnik BLM, pozostaje mi tylko życzyć czarnego ch*ja w dupie.

grzehuu

2022-11-02, 09:07
czarne ścierwo w najgorszym wydaniu
:(

Mazur1337

2022-11-02, 13:12
Już wiem co twórca filmu Planeta Małp miał na myśli. Mały w tym filmie przedstawiają negrów. Człowiek udomowił czarnego a ten teraz się buntuje i próbuje przejąć kontrolę nad planetą. W filmie pokazane jest, że im to się udaje ale mam nadzieję, że w rzeczywistości do tego nie dojdzie.

jasypan

2022-11-02, 16:48
"I hate niggers"

Xevik20

2022-11-02, 18:59
Ten 1 filmik to facet? Jeżeli tak to przegrał podwójnie nie dość, że damski bokser, to jeszcze wpie**ol od kobiety dostał. Ja pie**ole mam nadzieje, że mu to wszyscy będą przypominać do końca życia xD.

kris1978

2022-11-02, 20:54
mwaski napisał/a:

A co? Może na tym pierwszym filmiku gościówka miała dać się pobić?
Słuszny wpie**ol koleś wyłapał za pchanie się z łapami, gdzie nie trzeba
Na pozostałych nie za bardzo widać, kto zaczął, więc nie wiadomo, czy wpie**ol słuszny, czy nie (poza, ewentualnie, drugim, bo na początku wygląda to tylko na zaczepki słowne, więc reakcja przesadzona, chociaż nie wiadomo na 100% co było wcześniej).



Gdzie ty tam widzisz gościówkę? Na pierwszym filmie widać jak człowiek, próbuje schwytać szympansicę. Matoł jakiś, przecież wiadomo że nie miał szans.

Cloverface

2022-11-02, 23:11
Jak widać kozaczenie bez gardy nie jest tak skuteczne.

Pochlastany

2022-11-04, 03:47
Rzadko sie tu udzielam ale te filmiki i ten mem z kraweznikiem zrobil na mnie wrazenie.
A po przeczytaniu komentarzy to juz musialem sie lognac i cos naskrobac.
Nawet sadol sie zrobil lamerski, polowa komentuje jak to by lepiej uniku nie zrobila a druga drze jape o malpach bo czarny humor w koncu co?
Moim zdaniem pokazuja glupote i lamerstwo mlodego pokolenia i tyle.
Jak komu nie pasi moj punkt widzenia to lece klasykiem- zmielic zbeltac z gruzem i do pieca. ewentualnie na lopacie gruzojadom.
pozdrawiam -.-