18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z cyklu "jebani rowerzyści"

Trollosiewicz • 2015-06-22, 19:14
Zły kierowca samochodu uwziął się na rowerzystę i go przejechał :-)



ZR...........E_

2015-06-22, 19:28
I dobrze mu tak, ale już myślałem że kierowca biegł go dobić a tu taka niespodzianka

kokos_123

2015-06-22, 19:39
Myślałem że kierowca cofa żeby poprawić.

Ale to chyba jakiś dziadek na rowerze, przynajmniej tak wygląda.
Rowerzysta winny oczywiście, ale żeby taki manewr wykonać... kierowca pewnie myślał ze jedzie w przeciwna stronę.
Swoja droga po cholerę miał kask, skoro go nie zapiął ciasno, przecież one są bezużyteczne bez tego.

spiepszaj_dzbanie

2015-06-22, 20:17
Kierowca wjechał pod zakaz i w dodatku zaparkował na trawie. Jak mu zajebią mandat to się zesra.

A dziadek niech nie symuluje, tylko wskakuje na rower i jedzie.

nepster

2015-06-22, 21:20
@kokos_123
kask rowerowy w ogóle jest bez użyteczny. Mechanika upadku na motocyklu i na rowerze jest taka sama (nie licząc prędkości) i o ile kask motocyklowy rzeczywiście chroni o tyle rowerowy już nie. Także mógł jechać i bez niego i na to samo by wyszło.

panchamityle

2015-06-22, 22:56
@up
Nie pie**ol, gleba w kasku a bez to dwie różne sprawy. Na budowie też Ci nigdy ten ch*jowy kask z plastiku głowy nie uratuje?

PA...........SM

2015-06-22, 23:02
pie**olone pedały na rowerach. Jeżdżą i wk***iają porządnych kierowców :(

Pawelek92

2015-06-22, 23:31
W końcu jakiś filmik z rowerzystami, ale nie w roli wk***ionych księżulków :D

pelepele

2015-06-22, 23:32
Co ten typ na rowerze odj***ł? o_0

Skowu

2015-06-22, 23:41
Dużo fragów mogłem nabić już na rowerzystach. Głównie na pasach jak 3m przed samochodem PRZEJEŻDŻA ( po pasach powinno się prowadzić rower - policja woli ganiać ludzi kulturalnych z piwem na deptaku, niż WSZYSTKO-MOGĄCYCH rowerzystów ). Dam link do wypadku, w którym 15-letni gnojek zginął. Wina gnojka, bo po 1. wolał jechać po asfalcie, niż po ścieżce rowerowej, a po 2. wyleciał zza budynku, gdzie jest znak STOP. Jechało tam ok. 10 takich ktosiów w jego wieku, którzy wybrali ścieżkę rowerową. Dużo ludzi najeżdżało na rowerzystów z Lidzbarka Warmińskiego, więc komentarze na stronie ( link poniżej ) zostały usuwane, a gdy już nie chciało się adminowi strony klikać " Usuń > Tak " to po prostu wyłączył możliwość komentowania. Przestroga dla nierozważnych rowerkowców ;)


Kod:
http://lidzbarkwarminski.wm.pl/277729,Nie-zyje-15-letni-rowerzysta-Wpadl-pod-kola-samochodu.html