18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z buta wjeżdżam

~LegendarnyZiom • 2017-10-31, 23:10


Albo jednak nie. :amused:

Dżizas_kurde

2017-10-31, 23:13
Bydło jak bydło... nie wiem czym się podniecać.

natking

2017-10-31, 23:47
To jest z tego filmu, w którym pewien intelektualista wypowiada się do kamery w gronie swoich kolegów z mensy? :D


C0...........BO

2017-11-01, 00:00
ja pie**ole... nie wierzę że można być tak głupim...

Kadan

2017-11-01, 07:54
Właśnie udowodnili fakt, iż przedmiot nieożywiony, jakim jest ta furtka, posiada większy iloraz inteligencji niż oni w grupie.

xiro

2017-11-01, 08:13
na taka dzicz to jest tylko jedno rozwiazanie :-D

Pan_Diabeł

2017-11-01, 08:22
brylant1412, xiro, wy mi tu dziczy nie obrażajcie.

"Dzicz − każde środowisko naturalne na Ziemi w mało znaczącym stopniu naruszone przez działalność człowieka, lub też ostatnie nietknięte obszary naszej planety, nad którymi ludzie nie sprawują kontroli, nie budują osiedli, dróg i linii przesyłowych (...)"

adamZjeb

2017-11-01, 08:22
Przygłupy wszechdebilne.

glesner1910

2017-11-01, 10:36
Wy zjeby, lewackie pomioty, ateiści! Co wam się nie podoba? Że na stadionach w Polsce nie ma wuwuzeli i januszków z mordami pomalowanymi w barwach? Który z tych śmieci którzy najgłośniej drą ryja, że to złe był kiedykolwiek na jakimkolwiek Polskim stadionie? Który z was patolodzy j***ni był kiedykolwiek na cmentarzu u jakiegokolwiek powstańca Warszawskiego/ Wielkopolskiego/ Śląskiego? Który z was chociaż złotówką wspomógł jakiś dom dziecka/ dom samotnej matki/ schronisko dla zwierząt(nie mówię o psie owsiaku)? A może chociaż któryś w razie zagrożenia założy kamasze i pójdzie się bić, a nie skitra swoje rude truchło w piwnicy i będzie czekać obsrany na rozwój wydarzeń?

Promek

2017-11-01, 10:41
@up




Esensja kibolstwa. Gardze takim scierwem jak wy. Rozjebia pol stadionu, ktory postawili m.in. za tez TWOJE podatki, a pozniej lament bo p*zdeczek na boisku nie moga obejrzec bo od federacji zakaz klub dostal....

sezamkowyRozpierdol

2017-11-01, 11:21
glesner1910 napisał/a:

Wy zjeby, lewackie pomioty, ateiści! Co wam się nie podoba? Że na stadionach w Polsce nie ma wuwuzeli i januszków z mordami pomalowanymi w barwach? Który z tych śmieci którzy najgłośniej drą ryja, że to złe był kiedykolwiek na jakimkolwiek Polskim stadionie? Który z was patolodzy j***ni był kiedykolwiek na cmentarzu u jakiegokolwiek powstańca Warszawskiego/ Wielkopolskiego/ Śląskiego? Który z was chociaż złotówką wspomógł jakiś dom dziecka/ dom samotnej matki/ schronisko dla zwierząt(nie mówię o psie owsiaku)? A może chociaż któryś w razie zagrożenia założy kamasze i pójdzie się bić, a nie skitra swoje rude truchło w piwnicy i będzie czekać obsrany na rozwój wydarzeń?





glesner1910 napisał/a:

A może chociaż któryś w razie zagrożenia założy kamasze i pójdzie się bić



Tak na marginesie... :krejzi:

Trzeba mieć nieźle nasrane we łbie od propagandy, żeby bić się za interesy polityków, bankierów, biznesmenów, którzy wami gardzą i traktują was jak cyferki, bydło, zasoby ludzkie do wykorzystania w rozgrywkach geopolitycznych :lol:
A potem taki debil jeden z drugim ma pretensję, że sezamkowy ma was za idiotów, durniów, to nie ja mam was za debili, tylko wasi ukochani politycy za którymi tak bardzo obstajecie mają was za bydlaków ;-) Oni wami gardzą i gniją z was, że jesteście totalnie naiwni i ogłupieni przez propagandę, onanizujecie się do symboli narodowych do tego stopnia, że jesteście gotowi sami własnowolnie wskoczyć w kamasze i iść się bić za interesy międzynarodowych korporacji bo wy naiwnie myślicie, że będziecie się bić za "ojczyznę" :lol:

Swoją drogą przydała by się jakaś wojenka, żeby całe to sebostwo wyklęte-jebnięte i kibole same poleciały w kamasze by ich ukochani politycy, którzy r*chają ich w dupę i wmawiają im, że "w imię ojczyzny, za ojczyzne" - czytaj: "w imię portfela bogacza, banków, korporacji" wysłali ich na rzeź, przynajmniej Polska oczyściła by się z podludzi :amused:

BrianGriffin

2017-11-01, 11:22
glesner1910 napisał/a:

Wy zjeby, lewackie pomioty, ateiści! Co wam się nie podoba? Że na stadionach w Polsce nie ma wuwuzeli i januszków z mordami pomalowanymi w barwach? Który z tych śmieci którzy najgłośniej drą ryja, że to złe był kiedykolwiek na jakimkolwiek Polskim stadionie? Który z was patolodzy j***ni był kiedykolwiek na cmentarzu u jakiegokolwiek powstańca Warszawskiego/ Wielkopolskiego/ Śląskiego? Który z was chociaż złotówką wspomógł jakiś dom dziecka/ dom samotnej matki/ schronisko dla zwierząt(nie mówię o psie owsiaku)? A może chociaż któryś w razie zagrożenia założy kamasze i pójdzie się bić, a nie skitra swoje rude truchło w piwnicy i będzie czekać obsrany na rozwój wydarzeń?



Jak będziesz grzeczny, to pozwolę ci wypucować mi lampy na światłach, pomiocie ;-)