18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

XBOX troll

~DMT • 2014-01-09, 06:18
Po komendzie "XBOX SIGN OUT" w Call of Duty Ghost, cofa cię do menu. Koleś dał sobie taki właśnie nick. Reakcje dobre :)


op...........ve

2014-01-09, 14:24
ivankqu,
Kolego plazme 32 cale kupisz za 900zł teraz, xboxa nowego za 600zł takżę za 1,5 kafla masz komplecik do grania praktycznie :mrgreen:
za samego pc trzeba dać te 2 kafle ponad, żeby miało ręce i nogi aczkolwiek i tak po pół roku będzie kaszana....
wk***ia mnie to napinanie dupy o konsole...kto na czym gra o ile w ogóle w coś gra to jego sprawa i tyle...
ja preferuje pie**olnąć się na wersalkę wygodnie przed TV i ponapie**alać w coś na xboxie od czasu do czasu, a nie ślęczeć w fotelu przed 18 calowym monitorkiem zmieniając ustawienia grafy kiedy zaczyna przycinać ;-)

Klemenza napisał/a:

W ogóle gra na konsoli w strzelanki to idiotyzm. Mordobicia, wyścigi, symulacje lotnicze czy platformówki no i kinect dla xklocka jak najbardziej


no dokładniej...w jakieś assasiny ch*je muje tego typu dużo lepiej się gra na konsoli niż na pc...fps fakt porażka

ryba1991

2014-01-09, 15:19
Jebac CODA!!!!!!!!!! Battelfield 3 RZADZI!!!!!!

Ra...........py

2014-01-09, 15:37
eee myślałem że wywołam większą burzę komentarzem, czyli sadole w Kotlety of Duty nie grajo !

StrowO

2014-01-09, 16:19
co to by był za dzień bez spinania dupki xD

Matuus

2014-01-09, 16:19
opusative@
Rotfl. Przecież w konsoli siedzą praktycznie te same komponenty co w xboxie. Za 2 kafle, oprócz monitora można na luzie złożyć sprzęt, którego nie będzie trzeba jeszcze długo wymieniać i grać na wysokich ustawieniach : )

Dzoyo

2014-01-09, 16:35
Cod nie jest taki zły, tylko miałem szczęście, że pożyczyłem konto steam z codem, bo bym się wk***ił gdyby te gówno było na moim :D

dmnkzl

2014-01-09, 16:39
Mówicie że w CS dzieci nie ma, tak k***a nie ma bo ta gra jest tak stara, że dzieci które obecnie trollują w internecie jej nie znają. Pamiętam początki, gdy CS był najpopularniejszą strzelanką, też pełno było dzieciaczków, sam sie do nich wtedy zaliczałem, jednak nie stać mnie było na mikrofon, a rodzice mi nie kupili bo po co mi?
Co do grających szczeniaków, to nie każdy jest słaby i nie ma pojęcia o grze.
Sam pogrywam od czasu w WoT, i niejaki NewMultiShow - 15 latek, zarabia juz swoje pierwsze pieniądze na arenach międzynarodowych. Kwoty oscylujące w granicach 1000 euro nie sa małymi kwotami, pewnie nie ma stałęgo dochodu, a takie nagrody zdarzają się mu raz na 2-3 miesiące, to jednak jak na 15 latka, 4k zł w ciągu 2 miesięcy to sporo, pewnie więcej niż niejednego z was tutaj, pracującego na kasach czy jakichś państwowych posadkach typu sprzątanie po szpitalach.

pATRYKOify

2014-01-09, 17:03
Battlefield 4 moim zdaniem rozj***ł wszystkie cody razem wzięte. Dużo możliwości i zajebista zabawa w sieci

op...........ve

2014-01-09, 17:44
Matuus,
co prawda ja pc kupowałem jak dobrze pamiętam jakieś 4 lata temu a dałem chyba 1800zł i w sumie nie powiem wiele gierek śmigało aczkolwiek już wtedy trafiały się takie które na wysokich się cięły, nie narzekam na PC bo używam go w sumie do internetu jedynie, a gram raz na pół roku na konsoli. Teraz znajomy brał monitor chyba 21cali dał 500zł około także no na pc sensownego żeby nie inwestować w niego przez najbliższe półtora roku trzeba te ponad 2 kafle dać + monitor także w 3 się zamyka. Dobry pc wiadomo fajna sprawa aczkolwiek dużo droższa niż konsola.
Co do napin na temat CoDa to 1,2,5(world at war) były naprawdę fajne bo 2wś i można było się dopatrzeć sensu jakiegokolwiek w grze, natomiast produkcje jak 4 wzwyż dla mnie kompletna kaszana....

b7kj

2014-01-09, 19:23
opusative,

Weź powtórz, bo chyba Cię k***a nie rozumiem. Pierwszy Modern Warfare jest pozbawioną sensu kaszaną ? Nie mam pytań.

topol817

2014-01-09, 19:59
opusative napisał/a:


wk***ia mnie to napinanie dupy o konsole...kto na czym gra o ile w ogóle w coś gra to jego sprawa i tyle...


opusative napisał/a:


ja preferuje pie**olnąć się na wersalkę wygodnie przed TV i ponapie**alać w coś na xboxie od czasu do czasu, a nie ślęczeć w fotelu przed 18 calowym monitorkiem zmieniając ustawienia grafy kiedy zaczyna przycinać ;-)



Aha, czyli wk***ia cie napinanie dupy o konsole, ale sam pieprzysz głupoty o PC. Brawo, j***ny hipokryto

ellsworth

2014-01-09, 23:33
Czy ta gra nie jest przypadkiem od 16 albo 18 lat? Skoro mają taką technologię słuchania głosu to powinna rozpoznawać dzieciarnię przed mutacją i robić właśnie 'sign out'.

op...........ve

2014-01-10, 21:33
topol817 napisał/a:




Aha, czyli wk***ia cie napinanie dupy o konsole, ale sam pieprzysz głupoty o PC. Brawo, j***ny hipokryto


widzę, ze teraz bardzo modne jest słowo hipokryta/hipokryzja...
widzisz mówiąc o PC miałem na myśli mojego własnego pc i mój mały monitorek

lwRazor

2014-02-08, 15:23
CoD 4 to akurat klawa gierka, kupiłem oryginał (ofc multi) preorder i do tej pory gram. A jak ktoś wyskakuje z tym gównianym cs-em to nie mam pytań ^^