18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

XBOX One vs. PS4 - Wojna Na Usterki

Darkstep • 2013-11-23, 16:44
No to sprawdźmy, którzy się bardziej wk***ili na swoje nowe konsole. :trollencjusz:






:samoboj:

Upalony

2013-11-24, 13:54
No to trzeba bedzie poczekac z rok na nowa wersje konsol XD

za...........ek

2013-11-24, 13:56
A ja kupuje PS4 na premierę co do awaryjności to w dzisiejszych czasach wszystko się psuje a przy liczbie 1 milion sprzedanych ps4 w 24 godziny wiadomo że jakiś odsetek nie będzie działał.

ni...........ne

2013-11-24, 13:57
ta pc. instalowanie jednej gry trwa cały dzień. Poza tym to sprzęt dla plebsu który tylko kradnie i narzeka.

oeming

2013-11-24, 13:59
Pozdrowienia dla fanów konsol :-P

Namex

2013-11-24, 14:03
Tak patrze że gościu próbuje odpalić Fife 14 na tym i myślę że, taniej by mu wyszło kupić pada albo 2 + nową graficzna z zasilaczem. No ale co zrobić są ludzie mądrzy i są takie oto własnie debile których można łatwo kontrolować.

parzyh

2013-11-24, 14:16
mam ps3, x360 i PC jestę bogaczę

razers

2013-11-24, 14:48
musze przyznac ze ps4 ladnie swieci, ladna lampka za 500$

Ciapaty88

2013-11-24, 14:49
Nie chce tutaj wojny zaczynać, ale Ci co gadają, że konsola to bzdura są poj***ni:) Mam PC od dziecka oraz konsolę i granie na PC to debilizm w pełnej okazałości(chyba, że mówimy o RTS, bo to jedyny gatunek, który na konsolach ssie, ale to tylko dlatego, że nikt nie robi RTS-ów na konsole, bo się nie sprzedają) Ok i jeszcze na koniec. Granie na konsoli jest mądre, a na PC to kretynizm. Jeśli chodzi o konsole to jasne, że Sony, ale tylko przez ich politykę. Chociaż PS4 moim zdaniem jest lepsza od klocka. O i jak słyszę o tym, że taniej się gra na PC to naprawdę tacy ludzie mnie śmieszą(nie mówię tu o cenie gier tylko o samej konsoli vs PC)

arkosek07

2013-11-24, 15:00
@Ciapaty
wiesz , że twórcy konsol potwierdzili że jakość konsol pod względem graficznym jest w krytycznym punkcie natomiast za kilka lat PC będą mieć taka grafikę o czym silniki graficzne konsol będą mogły tylko pomarzyć ?

Blusiek

2013-11-24, 15:30
Ha ;) co prawda ja PC-towiec jestem ale Konsolkę posiadam xD PS2 z początku produkcji xD i nadal działa ;)

Blezzer

2013-11-24, 16:11
Ciapaty88,
Cytat:

Granie na konsoli jest mądre, a na PC to kretynizm.



Ja tak mówię i tak jest bo moja prawda jest mojsza niż twojsza? Taki duży, a nie wie co to konstruktywna krytyka.

BTW: Na moim lapku większość gier chodzi na wysokich lub średnio wysokich a i tak w porównaniu do konsoli PS3 i X360, czy nawet do PS4 grafika wypada lepiej. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale wiem jedno. Za 2 lata kupię lapka na którym będą mogły chodzić gry nawet sprzed 10 lat jak i te które wyjdą wraz z terminem zakupu PC. To jest ta miażdżąca przewaga PC nad konsolami. Że PC są otwarte i kompatybilne i jak ktoś się orientuje to i Gothica 1 na Win8 uruchomi.

Schabik

2013-11-24, 16:56
od teraz zacznie się najlepszy czas na kupowanie konsol obecnej generacji - x360 i ps3. Bo po wyjściu nowych konsol, stare stanieją i to mocno. I to jeden z powodów dla których warto kupić. A drugim jest to, że macie już na obecną generacją od ch*ja tytułów i nie trzeba czekać aż gry wyjdą tak jak z xone i ps4

sz...........r9

2013-11-24, 17:03
Wole PC od konsoli. Ale z tym waszym gadaniem, że kompa można polepszać a konsole nie itp... Przy dzisiejszym rozwoju techniki komputerowej polepszanie jest tak naprawde nieopłacalne. Kupujesz kompa, polepszając go tak naprawde kupujesz kolejny. Nowa płyta, grafika, szybszy ram, nowy procesor. Wszystko się wymienia, jedynie obudowe można zostawić. Zasilacz też często trzeba, żeby pociągnął. No a z dyskiem wiadomo ;]

ellsworth

2013-11-24, 17:08
Xklocek chodzi niczym diesel ;-)

mccoob

2013-11-24, 20:49
k***A, PS4 to rozumiem, bo przecież składali je bodajże koreańscy studenci w ramach obowiązkowych praktyk 10h dziennie 6 dni w tygodniu, więc zemścili się za to ch*jową jakością swojej pracy, no ale iksboks?