18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wzruszające...

Musashi_Miyamoto • 2023-11-01, 13:20
Gdzieś we Włoszech.


ibrahim

2023-11-01, 20:25
maxkulczyk napisał/a:

Myślałem ze nie da się być bardziej popie**olonym a tu widzę ze jakiś pedał czy ch*j wie co chce wyzwalać muslimów. Niech jedzie tam w tym stroju i pokaże wsparcie ciekawe czy muzlimy mu przybija 5-tke



Ależ oczywiście, że przybiją mu piątkę, i to nie jedną....do krzyża.

Rak.Odbytu

2023-11-01, 20:51
smc napisał/a:

Każdy myślący.
Wygłupy w Żydowie to tylko rozgrzewka i rozpoznanie kto jest z kim.
Żółta rasa napuszcza na siebie dwa obozy i czeka na wynik, który będzie dla nich obojętny, bo zwycięzca będzie tak osłabiony, że nakryją go czapką. Wtedy wchodzą Chiny i zostają hegemonem ludzkości.


Ale mnie przestraszyłeś, aż się posrałem. Ostatni raz tak się bałem jak ruskie odpalali atomówki i rozpoczynali trzecią wojnę światową.

mianas

2023-11-01, 21:15
To musi jebnąć ATOMEM ... Doszło do stanu OSTATECZNEGO...

Geraldinio

2023-11-01, 21:30
leonidkacap napisał/a:

to chłop z cyckami czy baba z brodą



tak.

Janko

2023-11-01, 23:53
j***ł go pies

I ch*j mu w dupę

ruddie

2023-11-02, 00:01
I dlatego nie ma dla nas ratunku. Wariaci na ulicach, pedały oklaskiwane, bo bronią Hamasu.

Folur napisał/a:

może jest palestyńczykiem, a to akt patrotyzmu...? rozumiem że jak jestem gejem w Polsce to już nie mogę być patriotą i walczyć o wyzwolenie spod rządów pisiorskich by lepiej mi się w tym kraju żyło? tak by wynikało z twojej kapuścianej logiki....albo inaczej, jesteś żydem i dlatego tak pie**olisz...wobec tego jesteś też lewakiem, bo przecież każdy polak=katolik=antysemita, a ty żydów bronisz??



Czyli mamy tu i pedała, i lewaka - piękna sadolowa menażeria.

Rak.Odbytu

2023-11-02, 00:05
ruddie napisał/a:

I dlatego nie ma dla nas ratunku. Wariaci na ulicach, pedały oklaskiwane, bo bronią Hamasu.


To jeszcze nic. Narodowcy i naziole bronią Hamasu ramię w ramię z pedałami i lewakami. Mogliby się z nimi objąć i pocałować, taka zgoda teraz panuje pomiędzy skrajną lewicą i prawicą. To dopiero jajca! :lol:

Wrobel1992

2023-11-02, 06:30
maxkulczyk napisał/a:

Myślałem ze nie da się być bardziej popie**olonym a tu widzę ze jakiś pedał czy ch*j wie co chce wyzwalać muslimów. Niech jedzie tam w tym stroju i pokaże wsparcie ciekawe czy muzlimy mu przybija 5-tke



Pewnie, że przybije…piątkę ołowiu w łeb

:mrgreen:

kawior2007

2023-11-02, 06:41
Bardziej się tej flagi nie dało obrazić

NeinNeinNeiN

2023-11-02, 07:16
Folur napisał/a:

może jest palestyńczykiem, a to akt patrotyzmu...? rozumiem że jak jestem gejem w Polsce to już nie mogę być patriotą i walczyć o wyzwolenie spod rządów pisiorskich by lepiej mi się w tym kraju żyło? tak by wynikało z twojej kapuścianej logiki....albo inaczej, jesteś żydem i dlatego tak pie**olisz...wobec tego jesteś też lewakiem, bo przecież każdy polak=katolik=antysemita, a ty żydów bronisz??



Ja ciebie rozumiem, tzn. wiem dlaczego ta scena wydaje ci się normalna. Istotą schizofrenii jest to, że człowiek nie jest jej świadomy.

Insaner

2023-11-02, 07:51
maxkulczyk napisał/a:

Myślałem ze nie da się być bardziej popie**olonym a tu widzę ze jakiś pedał czy ch*j wie co chce wyzwalać muslimów. Niech jedzie tam w tym stroju i pokaże wsparcie ciekawe czy muzlimy mu przybija 5-tke



Widziałem w Polsce wywieszone w oknach tęczowe flagi stylizowane na flagi Palestyny także daleko nie trzeba szukać. Aktywiści LGBT pokazujący w taki sposób poparcie dla palestyńczyków chyba nie zdają sobie sprawy z tego, że za zrobienie czegoś takiego w kraju arabskim już kolejnego dnia byliby zrzucani ku uciesze tłumu z 5 piętrowego budynku...

Ryju1983

2023-11-02, 09:08
Folur napisał/a:

może jest palestyńczykiem, a to akt patrotyzmu...? rozumiem że jak jestem gejem w Polsce to już nie mogę być patriotą i walczyć o wyzwolenie spod rządów pisiorskich by lepiej mi się w tym kraju żyło? tak by wynikało z twojej kapuścianej logiki....albo inaczej, jesteś żydem i dlatego tak pie**olisz...wobec tego jesteś też lewakiem, bo przecież każdy polak=katolik=antysemita, a ty żydów bronisz??



Zmień lekarza bo robi cię w h*ja. Jak ci tak szkoda ciapatych to jedź do nich i okaz im wsparcie. A jak jesteś ten od LGBT to oni zaoferują ci skok na bungee ale bez liny w podzięce.

killua

2023-11-02, 10:08
maxkulczyk napisał/a:

Myślałem ze nie da się być bardziej popie**olonym a tu widzę ze jakiś pedał czy ch*j wie co chce wyzwalać muslimów. Niech jedzie tam w tym stroju i pokaże wsparcie ciekawe czy muzlimy mu przybija 5-tke



-No stary piątka. A teraz już leć.

lukas_21221

2023-11-02, 16:13
Dlaczego ta pani z piosenki śpiewa zabij zabij

karinawaw

2023-11-02, 23:23
Niech ta multikulturalna bomba w końcu pie**olnie i nastąpi noc oszczyczenia bo to jakieś jaja co się dzieje. Muslimy, Żydzi, LGBT, Murzyny z Afryka. Skrajnie odległe kultury wrzucone do jednego kotła. Tęsknie za czasami jak człowiek jarał się dzwonkami polifonicznymi na telefonie