18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wzorowa matka i żona

Flodzia • 2023-02-01, 09:18
Teraz jest jej przykro :krejzi:



źródło: Facebook

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2023-02-01, 12:08 ]
Zamieszczanie danych osobowych osób trzecich, niepublicznych, w tym również wklejanie linków do ich profilów na portalach społecznościowych będzie karane blokadą konta na miesiąc (W5) albo całkowitą 

Policeman

2023-02-01, 14:58
Szacun dla gościa za nagranie do sprawy sądowej + że ścierę obsmarował przed wszystkimi.
Widać też po jej krzykach, jeszcze maskuje płaczem, ale ma też taką nienawiść do niego w głosie, w pewnym momencie gdyby nie fakt, że została złapana na byciu zdzirą, wydawałoby się, że powie mu "ty ch*ju" albo "ty k***o". Gość musiał być ślepy więc akurat też życiowo jest frajerem, nie potrafił połączyć kropek, nie widział zachowania tego czegoś.

Rzygać mi się chce, moim zdaniem, ona musi być chora umysłowo

Pantaran

2023-02-01, 15:13
Czy ma ktoś do niej numer . Kolega pyta

Marian_Koniuszko

2023-02-01, 15:13
Niech ten domowy terrorysta poszuka w sobie problemu. Skoro chodziła na boki, to znaczy, że mało jej oferował swoją osobą :-) My faceci latamy za k***iszonami, jak w domu padaka, z kobietami jest tak samo :-)

silwerbalk

2023-02-01, 15:26
BushwickBill napisał/a:

o cie ch*j, ma baba zdrowie:D



Przeciesz ona ma luzy jak sk***ysyny.moze po tym chłop się kapną że no wsadza w wiadro

Sraj1

2023-02-01, 15:43
Pan_Cernik napisał/a:

Większość normalnych, odpowiedzialnych facetów ćwoku, jak ma rodzinę to zapie**ala na nią w robocie.
No i niestety natura nas tak stworzyła, że jak jesteś zj***ny po całym dniu zapie**alania nie zawsze ma ochote ani sił jeszcze na "zadbywanie" żony. Tak było, jest i będzie.
Ta szmata, jak i wiele do niej podobnych, to po prostu roszczeniowa suka, która uważa że jej się wszytko należy.
Jak chce dymania na okrągło, to niech sobie znajdzie jakiegoś Sebika, który nigdzie nie robi, ani się zbytnio nie przemęcza, to będzie miał czas i siły ją dymać kiedy ją na to ochota najdzie.
Takie k***y nie rozumieją, że w życiu nie można mieć wszystkiego. Trzeba czasami coś poświęcić.



Generalnie masz rację, ale następnym razem zanim się zepniesz, to doczytaj do końca co komentujesz, bo typ sobie ironizowal.

SkoPio1

2023-02-01, 15:50
Robster napisał/a:

zbiera nagrania do sądu, żeby później nie było pie**olenia.



Ale pie**olenia to oni już mieć nie będą raczej...
:-)

andrzejrobert75

2023-02-01, 15:54
TorkilKoval napisał/a:

Boże jak jak patrzę na te wpisy, to nie mogę oprzeć się wrażeniu, że niewielu tutaj zawodówkę chociaż skończyło... życie znają z opowiadań pod sklepem, a na co dzień kombajnem jeżdżą. A co to rodzina, dzieci, poważna praca i wiedza to nawet w snach im sie nie ujawnia. co za dramat tego narodu.



Zależy jakim kombajnem,

rufzor

2023-02-01, 16:01
Jakiś namiar na jej profil, teściu pyta xD

beastieboy

2023-02-01, 16:04
Debil. Po opublikowaniu nie bedzie juz mogl tego uzyc w sadzie. Tak to jest jak sie do prawnika nie idzie na samym poczatku.

Karboksylator

2023-02-01, 16:12
beastieboy napisał/a:

Debil. Po opublikowaniu nie bedzie juz mogl tego uzyc w sadzie. Tak to jest jak sie do prawnika nie idzie na samym poczatku.



a niby dlaczego?
podaj podstawę prawną, która zakazuje upubliczniony dowód w sądzie podczas rozprawy wykorzystać?

tomitrans

2023-02-01, 16:27
Flodzia napisał/a:

Teraz jest jej przykro
źródło: Facebook



numer telefonu poproszę..... numer telefonu poproszę..... numer telefonu poproszę.....

Jim_Carrey

2023-02-01, 16:43
Gesiu96 napisał/a:

k***a az sie ciezko oglada.. kazda rura udaje ofiare jak nakryjesz na zdradzie. moja wciskala mi, ze tamten ja gwalcil tak naprawde, a ona nie chciala... xd



Takie z was ogiery pijcie więcej


:-D

wir00z

2023-02-01, 17:05
No no,niezły szonik z Marzenki :-D Ogólnie na miejscu typa to poszedł bym na jedno spotkanko razem z nią,tak dla przykładu i pokazał jak kończą frajerzy :-)

oceloto

2023-02-01, 17:12
wir00z napisał/a:

No no,niezły szonik z Marzenki Ogólnie na miejscu typa to poszedł bym na jedno spotkanko razem z nią,tak dla przykładu i pokazał jak kończą frajerzy



Chciałbyś patrzeć jak klient r*cha ci żonę i się do tego spuścić? Bo nie wiem jak inaczej interpretować twoją wypowiedź

Nemrod90

2023-02-01, 17:17
Czytając komentarze przygłupów stających po stronie k***y zdradzającej męża stwierdzam, że sadol całkowicie zszedł na psy. Nie macie godności i prawa nazywać się mężczyznami, jesteście zwykłymi p*zdami. Nie podoba się w związku lub k***isko ma za mało seksu? Zatem bierze się rozwód i każde idzie w swoją stronę. Nic nie usprawiedliwia nawet jednej zdrady (nie wspominając o skrajnym przypadku zeszmacenia jak z filmiku) i nie ma znaczenia czy zdradza mężczyzna czy kobieta.