18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wzorowa asekuracja...

~DMT • 2022-02-23, 08:12
Ostatni trening...



Do incydentu doszło na siłowni GYM Fitness Sport przy ul. Beethovena i Caruso 83, Peralvillo, Dominikana

Hexagon

2022-02-23, 14:30
tego chama to powinni na 300 lat do pierdla wsadzić

dżonyłojlker

2022-02-23, 14:34
voodoo_16 napisał/a:

Na moje oko ciężar był zbyt mały



jozue napisał/a:

zgadzam się, przyczyną tego wypadku był zły ciężar jakby było z 50 kg więcej to by się idealnie zrównoważyło w ostatniej fazie przez co by było naturalne odbicie



Ciężar był na styk, gdyby był większy, to nie dałaby rady zwolnić sztangi z haków suwnicy i nie powstałoby to wspaniałe nagranie.

xXx5226

2022-02-23, 14:38
trytodie napisał/a:

Czyli rozumiem, mylę się i wyzej wymieniona olimpijka nie skręciłaby Cię jak precla ?
A porównanie jest równie dobre co Twój osąd, że kobieta do takich ciężarów się nie nadaje



Ty jesteś jakiś ograniczony ? Oczywiście że nie nadaje się do takich ciężarów kobieta o wadze 50-60kg w taki sposób. By trenować z maksymalnymi ciężarami musisz nad nimi panować. Ty nie wiesz jak to jest jak taki ciężar chcę Cię zmiażdżyć. Ty chcesz być cwany a nie wiesz pewni co to za maszyna była i dlaczego ten koleś powinien iść siedzieć za spowodowanie śmierci.

Herhard

2022-02-23, 15:15
Ten debil pseudo trener zamiast zrzucić talerze z jednej strony to próbował za gryf podnosić.Ta siłka to chyba dla inteligentnych inaczej.

zdun

2022-02-23, 15:15
DMT napisał/a:

Ostatni trening...
Do incydentu doszło na siłowni GYM Fitness Sport przy ul. Beethovena i Caruso 83, Peralvillo, Dominikana



Dobrze że podałeś gdzie to było. Więcej tam nie pójdę. :D

ebeebe_ebeebeebe

2022-02-23, 15:22
Hexagon napisał/a:

tego chama to powinni na 300 lat do pierdla wsadzić



Naj***ny jestes? Za co? Za to ze kretynka weszla mu miedzy seriami pod sztange i zdjęła z zabezpieczenia "bo chciala zobaczyc jakie ciezkie" ?

Tutaj ani nie jest winna siłownia, ani sprzęt (BO TO ONA ZDJĘŁA SZTANGE Z ZABEZPIECZENIA, NIE JEBLO ZABEZPIECZENIE), ani ten gosc, ani jej kolezanka - TYLKO SAMA TA GLUPIA c**a

mazga50

2022-02-23, 19:32
Za mały ciężar. Gdyby było z 50-80kg więcej, nie udałoby się jej tego szarpnąć...

Heliar

2022-02-23, 19:43
Ja pie**ole przecież to akcja w stylu "co nie dam rady", gość tylko patrzył z niedowierzaniem co ta idiotka odwala, coś tam jej powiedział, ale nie spodziewał się, że to w ogóle ruszy, nawet nie próbował asekurować.

Nikt_nie

2022-02-23, 21:14
Ja jebie, przeca tam było ze 200 kg + sztanga, widocznie była słaba xD

Chłop niewinny, on był tam tylko gościem, użytkownikiem. Tępa dzida sama ściągnęła to z zabezpieczenia :/ , współczuję chlopu bi teraz ma pewnie solidne wyrzuty sumienia, niby nie jego wina, ale z drugiej strony to wszystko przez to że jest j***nym wielkim swiniakiem :) jak ja :D

izurial

2022-02-24, 11:18
xXx5226 napisał/a:

Przecież to była selekcja naturalna. 180 kg na sztandze i włazi pod to dziewczyna ...



Skąd ty wziąłeś 180 kg? To po pierwsze. Po drugie, pomijam panią z materiału, nawet jeśli byłoby tam 180, to od kiedy jest to ciężar dla kobiet, w przysiadzie nieosiągalny? Poczytaj zanim się ekspercie wypowiesz.

JebacPis100procent

2022-06-08, 05:16
Całe szczęście, że miała założoną maseczkę, bo jeszcze mogło dojść do tragedii.