18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wzór na Piwo

Moodyxcore • 2015-03-24, 09:38
Nowy Vlog Spejsona



btw. pamiętajcie
Procenty dzielimy przez Cene :D

DEADmanPL

2015-03-24, 13:59
Hah nie wiem o co wam chodzi >.< mnie rozbawił ten odcinek :D

ProVVe

2015-03-24, 15:08
freeszpak napisał/a:



nie rozumiem. Zauważyłem po prostu że ta bajeczka ma sporo fanów, nawet niektórzy moi znajomi to oglądają... z ciekawości obejrzałem pare odcinków i niestety jest to dla mnie bardzo słabe. Wyraziłem swoją opinię na temat tej bajki a Ty doszukujesz się jakiś kompleksów, naprawdę nie rozumiem :) )





Nie zrozumiesz bo jesteś idiotą... Przeczytaj co napisałeś za pierwszym razem... Musisz być albo niemiłosiernym głąbem albo osobą upośledzoną... (to jest opinia wyrażona o tobie).

PS. może nie zauważyłeś, że nie wyraziłeś opinii o "bajce", a o ludziach, którzy ją oglądają... (wiem ciężkie i pewnie graniczące z fizyką kwantową). Dlatego w szkole nauczyciel kazał tobie zostawać po lekcjach i w klasie podchodził i pytał sie czy rozumiesz indywidualnie... k***a miałem dzisiaj

freeszpak

2015-03-24, 16:42
gdzie sie podzialo twoje czytanie ze zrozumieniem? gdzie ja ocenialem gimbusow i niedorozwojow umyslowych?!
mam nadzieje ze jutro w gimnazjum nauczycielka od polskiego przepracuje z toba po lekcjach czytanie ze zrozumieniem :)

ProVVe

2015-03-24, 17:07
freeszpak napisał/a:

gdzie sie podzialo twoje czytanie ze zrozumieniem? gdzie ja ocenialem gimbusow i niedorozwojow umyslowych?!
mam nadzieje ze jutro w gimnazjum nauczycielka od polskiego przepracuje z toba po lekcjach czytanie ze zrozumieniem :)





Twoje niedoj***nie sięga zenitu, ale pewnie mnie jeszcze zaskoczysz...

freeszpak

2015-03-24, 17:30
ProVVe napisał/a:





Twoje niedoj***nie sięga zenitu, ale pewnie mnie jeszcze zaskoczysz...



Ponawiam pytanie. W którym miejscu oceniłem gimbusów i niedorozwojów umysłowych? Jak w żadnym to mógłbyś się przyznać że nie potrafisz czytać... ale czego ja wymagam od fana takiej bajeczki.

ProVVe

2015-03-24, 17:43
freeszpak napisał/a:



Ponawiam pytanie. W którym miejscu oceniłem gimbusów i niedorozwojów umysłowych? Jak w żadnym to mógłbyś się przyznać że nie potrafisz czytać... ale czego ja wymagam od fana takiej bajeczki.





Odpowiedz znajdziesz w moim pierwszym poscie... Powodzenia jutro na korkach

ninji

2015-03-24, 18:17
ch*j strzeli i blok ekipę tak jak i bombę ch*j strzelił bo wałaszkowi się kończą pomysły to zapycha czas krótkimi odcinkami... to tylko wspomnienie dawnego zf skurcz i początków git produkcji

redwoo

2015-03-24, 19:14
Kasparooo napisał/a:

Ten odcinek bardzo słaby, zero przekazu czegoś zabawne czy zaskakującego.. Danie piwa dla samego dania, bo to EKIPA! Ołł Yeeea.. Widać po tym ile gimbusów się tu kręci.



ninji napisał/a:

ch*j strzeli i blok ekipę tak jak i bombę ch*j strzelił bo wałaszkowi się kończą pomysły to zapycha czas krótkimi odcinkami... to tylko wspomnienie dawnego zf skurcz i początków git produkcji



Zdajecie sobie sprawę, że to nie jest odcinek Blok Ekipy tylko vlog Spejsona?

A co do braku pomysłów to bym się wstrzymał z takim osądem skoro jak tylko przez 4fun zaprzestali produkcji Bomby to od razu zaczęli z Blok Ekipą. Dodatkowo kreskówki są trafnymi komentarzami do polskiej rzeczywistości więc ze źródła można czerpać bez końca :P

BiggusDickus

2015-03-24, 22:32
udoskonaliłem ten wzór by był zdatny dla napojów różnych wielkości: (ilość w ml*woltaż)/(cena*100) wychodzi nam ilość czystego alkoholu za jedną blache i tak dla piwerek z filmiku jest odpowiednio: 6,(6) 6,7 alkoblach dla wódeczki za 20zł równe 10 a dla szampana za 5zł rewelacyjne 15 alkoblach co powinno wam pomóc przy wyborze na następną imprezę :D 

bocianoff

2015-03-24, 22:40
Ni to mądre, ni to zabawne. Idealne dla 'sadoli'!

Jamrock

2015-03-24, 23:00
freeszpak napisał/a:

nowy odcinek!! jarajcie się gimbusy i niedorozwoje umysłowe :)



Masz tu jełopo jak nie widzisz gdzie oceniasz widzów[/b]

argen

2015-03-24, 23:02
Haha ładnie w 1:05 nie wyrobił z głosem Spejsona i bardziej swoim to powiedział :D

Mistrinic

2015-03-25, 00:00
Tyle, że powinno się dzielić cenę przez procenty (nie jak na filmie, %/cena). Jak macie piwo za 10 PLN, które ma 5 procent. To płacicie za każdy procent 2pln. A nie 5 przez 10 czyli 0,5 PLN. 

zip0

2015-03-25, 07:32
Nie do końca, Spejson.

Wzór prawdziwy i używany z powodzeniem na wszelakich alkoholach brzmi:

cena / (Procenty * objętość) = współczynnik pieniężno-najebańczy

Sprawdźcie sami!

freeszpak

2015-03-25, 08:13
Jamrock napisał/a:



Masz tu jełopo jak nie widzisz gdzie oceniasz widzów[/b]



no i gdzie? napisalem kto to oglada ale nie napisalem nic o tych gimbusach i niedorozwojach, nie oceniam was. Tylko napisalem jakie grupy to ogladaja.