18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wziął ją bezkompromisowo od tyłu...

Halman • 2021-05-10, 05:10

taka a nie inna sytuacja z Lecce w Italii....

ropol

2021-05-10, 19:01
kamerki cofania powinny być na podstawowym wyposażeniu aut ciężarowych

Smokw

2021-05-11, 12:08
Juzwa napisał/a:

Jak ciężarówa cofa, to piszczy i to dość głośno. Nie wiem czy każda, ale te nowsze chyba wszystkie to mają. Jeśli tak, to głucha p*zda ma nauczkę albo słuchać piszczenia, albo nie trzymać słuchawek w uszach, jak się jest na jezdni.



Powielaj te bzdury dalej, a będzie więcej materiału na sadola. Jak coś to mniejszość jest wyposażona w system ostrzegania o cofaniu.

matrix951

2021-05-17, 00:59
Bez kitu gdybym byl kierowca zawodowym to albo kamerka cofania na naczepie albo przynajmniej ta j***na piszczalka , i wyj***ne w szefa ze biedny niema sp***alaj ! Cala masa wypadkow przez pie**ole :!: , Z drugiej strony jest co na sadolu obejrzec , niewiem co gorsze :mrgreen:

NafazowanyKoleś

2021-05-17, 01:52
Kobiety w tym świecie mam wrażenie nie uczestniczą tylko go oglądają z boku. Tak jak dajmy na to psy, są psy które potrafią przechodzić po pasach bo spostrzegły jak to działa. Tak samo kobiety. Zauważyły jak działa, ale nie ważne już jest dlaczego, po co, w jaki sposób i z jaką logiką się to wiąże. Tak jak ta tutaj. Naczepa stoi? stoi. Nie ważne po co stoi, ch*j tam, że skoro stoi tyłem do bramy to pewnie zaraz nią ktoś na żyletki spróbuje wjechać. No nie ma znaczenia po co, ważne że jak otwierała bagażnik to jeszcze stała.

boryg11

2021-08-21, 13:09
piter52 napisał/a:

Ktoś da namiar na muzę..?



Max Raabe-Oops i did it again