topic

Wzbogacenie kulturowe

dyhayne • 2019-09-21, 20:39
Według opisu napastnikiem jest niejaki Hassan, imigrant z ciapatowa. Akcja dzieje się w Szwecji, chłopak będący celem Hassana jest trzynastoletnim obywatelem tegoż kraju. Można powiedzieć iż mają czego chcieli.

jbone

2019-09-21, 20:56
hassan powinie zostać spalony żywcem.

aaaaaaaaaaaaaa

2019-09-21, 21:03
Kiedyś inwazja polegała na tym, że najeźdźcy najeżdżali jakiś kraj i siłą podporządkowywali sobie autochtonów...
Sposób był nawet uczciwy, najpierw pokonali tych, co mieli chronić kraj przed najazdem, potem eliminowali (mordowali) tych, co mogą im zagrozić i tak przejmowali krainę....
Teraz skrajne lewactwo doprowadziło do tego, że ci, co maja bronić kraju (i obywateli) wpuszczają najeźdźców, a jak najeźdźca atakuje autochtona, to udają, że jest OK, że to wyrażenie opinii. I to jest nieuczciwe. I to czeka Polskę.

SZ...........GU

2019-09-21, 21:15
hassan, wpadnij do Wawy, Nic się nie bój, będzie naprawdę fajnie

Budrys2000

2019-09-21, 21:20
Hassan jest u siebie i ustala własne zasady ;-)

PS. Welcome refugies!

Japiszon

2019-09-21, 21:25
filmik kończy się jakby pół sekundy za wczesnie

dyhayne

2019-09-21, 21:28
@aaaaaaaaaaaaaa Zgadza się, problem w tym że wielu z pośród nas ma podobne zdanie czy też odczucia ale nikt nic z tym konkretnego nie robi. W epoce lgbt, tolerancji ponad wszystko oraz rozkwitu "moralności", która idzie w popie**olonym kierunku, ludzie właściwie zupełnie już stracili wolność wyboru. Nie wyznaje żadnych teorii spiskowych ale popatrzcie sami.. Niezależnie od tego jakie ktoś ma upodobania polityczne, niezależnie od tego jaka frakcja polityczna jest u steru, cały czas odbierane są nam prawa, wolności wypowiedzi i tym podobne. A z drugiej strony mamy właśnie wspomniane lgbt, przyjmowanie fikcyjnych uchodźców i jacy to my nie jesteśmy otwarci na "nowe". Mam wrażenie że jeśli ludzie się nie opamiętają to nie będziemy musieli długo czekać na to aż coś srogo jebnie. Żal mi tylko moich dzieci..

Websterthe1

2019-09-21, 21:29
Zwykły wpie**ol i tyle. Za moich czasów w podstawówce często do takich akcji dochodziło, co nie znaczy że to było w porządku. Porównywanie oklepu małolatów do inwazji czy tam najazdu barbarzyńców to już gruba przesada.

de_Sade

2019-09-21, 21:54
Websterthe1 napisał/a:

Zwykły wpie**ol i tyle. Za moich czasów w podstawówce często do takich akcji dochodziło, co nie znaczy że to było w porządku. Porównywanie oklepu małolatów do inwazji czy tam najazdu barbarzyńców to już gruba przesada.

W mojej podstawówce za mojej w niej bytności nikt nigdy nikogo nie kopnął w ten sposób w głowę. Jeżeli w Twojej tak było, to wracaj, Hassanie, do swojego kraju.

KlinikaAborcyjna

2019-09-21, 22:02
szwedzi są już tak wytresowani i zmanipulowani poprawnością polityczną że jako gospodarze pozwalają gościom bez pozwolenia częstować się zapasami z barku, srać w salonie i dają się prać po mordach, co się z nimi stało :kawa:

Websterthe1

2019-09-21, 22:13
de_sade napisał/a:

W mojej podstawówce za mojej w niej bytności nikt nigdy nikogo nie kopnął w ten sposób w głowę. Jeżeli w Twojej tak było, to wracaj, Hassanie, do swojego kraju.

No to miałeś szczęście. "Hassanem" żadnym nie jestem i nikogo po głowie nie kopałem ale widziałem w szkole takie rzeczy (dokładniej mówiąc kopanie po twarzy).

Respektuj

2019-09-21, 22:37
SZARY_Z_SZEREGU napisał/a:

hassan, wpadnij do Wawy, Nic się nie bój, będzie naprawdę fajnie

chcesz mu obiągnąć czy co? aż tak się zesrałeś?

edmund

2019-09-21, 22:54
po czymś takim biały zostałby rasistą, ale nie tam, nie w Szwecji, kraju zniewolonym przez jedną rodzinę multimiliarderów

SZ...........GU

2019-09-21, 23:55
Respektuj napisał/a:

chcesz mu obiągnąć czy co? aż tak się zesrałeś?

Żadne takie. Jestem prostym rasistą i bym go napie**alał aż by zdechł. Żadna konkurencja dla ciebie. Więc się nie krępuj, ciągnij z połykiem. Albo daj mu dupy a potem weź w ryj.