18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyzwanie dla kulturysty

~Sunday • 2019-06-13, 11:24


Gruby rozj***ł :amused:

~_Yarko_

2019-06-13, 11:49
Sylwek vs Jeff Nippard


Policeman

2019-06-13, 12:06
Nie wiem, może jestem jakimś k***a leszczem, ale dla mnie robienie z siebie takiego schaba jest żenujące. O ile trenowanie i rozwijanie ciała jest spoko, ale do pewnego momentu, w którym idzie o sprawność, szybkość, wytrzymałość. W pewnym momencie te ciołki zamieniają się w chodzące kloce, które ani nie są w stanie zamachnąć się czy chociażby przebiec 50 metrów bez zawału serca.

GuziX

2019-06-13, 12:12
Policeman napisał/a:

Nie wiem, może jestem jakimś k***a leszczem, ale dla mnie robienie z siebie takiego schaba jest żenujące. O ile trenowanie i rozwijanie ciała jest spoko, ale do pewnego momentu, w którym idzie o sprawność, szybkość, wytrzymałość. W pewnym momencie te ciołki zamieniają się w chodzące kloce, które ani nie są w stanie zamachnąć się czy chociażby przebiec 50 metrów bez zawału serca.



Choćbyś się zesrał, to jak nie weźmiesz się za SSA to nie będziesz wyglądał jak debil, a i sylwetka po odstawieniu tego gówna nie będzie flakiem w 2 tygodnie. U mnie 50% typa na siłowni jedzie na towarze, z czego połowa wygląda gorzej niż pierwsza grupa na czysto. Zaczyna się od małych dawek teścia, a później psycha chce coraz więcej i się robisz takim schabem, bigorepsja to coraz częstsze zaburzenie psychiczne.

Oczywiście nie ma co liczyć że przy wadze 85 kg wzrośnie 190 będziesz miał 43 w bicepsie, tak to nie działa. Pomijam ile kasy na to gówno idzie

xxbartxx32

2019-06-13, 13:42
Jaki to kulturysta? Sterydziarz z wodą w mięsniach i zerową kondycją.

Wiewór

2019-06-13, 13:43
No homo, no homo.

fumoffu0_0

2019-06-13, 13:53
Takie coś się kobietom podoba ?? Toć oni wyglądają jak jacyś mutanci

ritu4l

2019-06-13, 15:24
Ogólnie wielu takich klocków potrafi na luzie sięgnąć każdej partii pleców, zrobić szpagat czy nawet salto. To kwestia mobilności w stawach a nie tego że łapy za duże.

xxbartxx32 napisał/a:

Jaki to kulturysta? Sterydziarz z wodą w mięsniach i zerową kondycją.



A który kulturysta nie jedzie na soku ty mi powiedz? Odpowiedniej by było zapytać co to za sportowiec, więc może to po prostu ze sportem nie ma nic wspólnego, tylko z masturbacją własnego ego? No i z tą wodą to przeginasz, hipertrofia i hiperplazja nie polega na pompowaniu mięśnia wodą, wtedy nie było by tam żadnej siły.

Druga sprawa teściu czy tren w dupę u kulturystów nawet nie ma podjazdu do tego co odpie**alają np kolarze, przetaczanie j***nej krwi i inne chore gówna.

sa...........os

2019-06-13, 15:59
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Ciekawe co na to Najman...



Klepałby matę ze śmiechu.

luka5598

2019-06-13, 16:32
Ulaniec z piwnym brzuchem, świecącym zarośniętym rowem o nóżkach jak, szczudła jak dla mnie równie śmieszny a na pewno bardziej ch*jowy.

Musashi_Miyamoto

2019-06-13, 17:00
To to jeszcze mało. Oni muszą mieć specjalne telefony bo nie mogą przyłożyć normalnego telefonu do ucha.

Mors_Nigra

2019-06-13, 22:07
To nie żaden kulturysta, tylko najzwyklejszy kaleka.