18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyzwania są dla tych, którzy ruszają w drogę

adamssson • 2014-11-24, 11:29
Marzenia dla tych, którzy zostają w domu.

pozdrowienia dla hejterów offroadu

jajkob

2014-11-24, 11:32
Mam kolegę off roud-ofca i powiem wam że jest to bardzo ciekawy sposób spędzenia wolnego czasu, ale jeśli chodzi o tego kolegę jest kompletną cioto zresztą jak inni ludzie jeżdżący na bezdrożach. Pozdrawiam pedałów i twoją starą

rzadkimajonez

2014-11-24, 12:03
jaranie się off-roadem to pedalstwo i ch*j itp. Jak ktoś ma za dużo kasy to niech zajmie się czymś pożytecznym dla społeczeństwa i na przykład zaćpie się na śmierć, Pozdrawiam

RockyWood

2014-11-24, 12:42
tak - owszem marzenie. szczególnie że takie wozidełko 2 tysi nie kosztuje.

Ra...........it

2014-11-24, 12:52
Niebieski nissan z białym dachem - koszt całkowity ok 30 tysi. zrobił kawał świata.

https://plus.google.com/u/0/photos/109491016505335433175/albums/5506500930878723025

tu moje fotki z Rumunii, nissanko był na ponad 3 tys metrów. A wy chłopcy dalej walcie gruchę do lasek z internetów. pozdro dla ciekawych świata.

rocky wood - powiem ci, że więcej niż ten nissan warty to fajek spaliłem w życiu (żałuję - rzuciłem)

Ramzesi

2014-11-24, 13:31
Mam UAZ-A i rytuałem jest w niedzielę rano na kacu zwołać wszystkich chłopaków zajarać wielkiego gibona wsadzić ich wszystkich do fury i czeszyć się ich wrażeniami z całodniowego wypadu... Pozdro dla kumatych ciecie:P

BongMan

2014-11-24, 14:25
Kiedyś pojechałem na offroad... Peugeotem 206. Bo mój zj***ny kolega tak się zarzekał, że za tą górką jest już normalna droga. k***a, po ch*ju. Od tamtego czasu choćby i sam j***ny prezydent, papież i Dalal Lama mówili "pojedź tędy, będzie szybciej" to odpowiem "sp***alaj, cwe*u".

RockyWood

2014-11-24, 14:37
@RagicMabbit

30 tysi. super. oczywiście znalazłoby się coś tańszego - w to nie wątpię. Ale z perspektywy przeciętnego szarego Polaka taka kwota to majątek. Taka wycieczka gdziekolwiek za granicę sama w sobie to już marzenie (często nie osiągalne choćby ch*je leciały w kosmos) - nie mówiąc już o tym czym i w jakim celu...

Patrzę na takie rzeczy z ciekawością - fajnie widzieć ludzi, którym się jako tako powodzi, których stać na to i owo,którzy nie przejmują się polityką i wiszącą w powietrzu katastrofą.

Ale jak ktoś sypie tekstem "Marzenia dla tych, którzy zostają w domu", to się czasem zastanawiam ile autor takich słów ma lat, ile zarabia, ile ma wolnego, ile ma dzieci i kredytu na utrzymaniu.

Nie. Marzenia są dla wszystkich - spełniają je ludzie z pasją i/lub ludzie z kasą. Amen.

Ra...........it

2014-11-24, 14:42
bong ale co w przypadku jak ci ktoś poleci na autostradę?

masz racje rocky - ten wyjazd w 2008 r kosztował mnie 900 zł (z paliwem) tyle że wózek nie mój... Ale ale - koleżka z którym jeżdżę tez kilka lat na niego zbierał. Zacznij od roweru (ja tak robię) objeździłem po Krakowie, dolinkach podkrakowskich puszczy niepołomickiej już 4 sezony w sumie z 40 wycieczek. 2 dzieci, mały kredyt, rower za 1100 zł. Da się znajdź swoją drogę.

Ps. Zbieram na nissana!

SpirytusSalicylowy

2014-11-24, 16:58
Hejtuję offroadowców bo rozpie**alacie lasy, naturalne rozlewiska i wszystko dookoła. sp***alać bawić się samochodzikami na pilota, las zostawcie dla zwierząt i ludzi którzy chcą w nim wypoczywać.

wsk125rr

2014-11-24, 17:44
może nie taki off road ,ale buggym z malucha z kumplami da sie pobawic bez niszczenia srodowiska fajna zabawa na poczatek

adamssson

2014-11-24, 18:27
@SpirytusSalicylowy
Lasy rozpie**alają Gienki Cebulaki i Mietki Buraczaki co nie maja na na wino ale polatac bokiem to sie chce.
Off-road to zorganizowane rajdy i ludzie z pasją którzy ciułają cały rok żeby pojechać w rajdzie.
Mnie tez wk***ia szczyl na crossie kiedy spaceruje z żoną. Ale to nie offroad - to moj sąsiad ktory w życiu nie był na rajdzie i ktorego kręci rozpie**alanie krzaków.

Niszczenie przyrody i off-road to 2 różne sprawy.


KrisCFC

2014-11-24, 19:05
adamssson napisał/a:

@SpirytusSalicylowy
Lasy rozpie**alają Gienki Cebulaki i Mietki Buraczaki co nie maja na na wino ale polatac bokiem to sie chce.
Off-road to zorganizowane rajdy i ludzie z pasją którzy ciułają cały rok żeby pojechać w rajdzie.
Mnie tez wk***ia szczyl na crossie kiedy spaceruje z żoną. Ale to nie offroad - to moj sąsiad ktory w życiu nie był na rajdzie i ktorego kręci rozpie**alanie krzaków.

Niszczenie przyrody i off-road to 2 różne sprawy.



Adamson, przykro mi to mówić ale na filmiku również widzimy niszczenie przyrody... ;)

Logiczny

2014-11-24, 19:25
Ramzesi napisał/a:

Mam UAZ-A i rytuałem jest w niedzielę rano na kacu zwołać wszystkich chłopaków zajarać wielkiego gibona wsadzić ich wszystkich do fury i czeszyć się ich wrażeniami z całodniowego wypadu... Pozdro dla kumatych ciecie:P




UAZ - maszyna od której należałoby zacząć (ew. skończyć)

Reszta terenowych - zabawki które odbierają przyjemność

Luqas95

2014-11-24, 21:10
h*jowe zmoty

nie widać nic na portalach od unimoga ani laplandera

a i tak najlepsz jest stey daimler push pinzgauer