18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kawagawa

2012-11-14, 16:28
Jak głupi musisz być żeby wrzucić coś takiego?

fryca88

2012-11-14, 16:34
Kawagawa napisał/a:

Jak głupi musisz być żeby wrzucić coś takiego?



Czego tutaj szukasz, poezji Szymborskiej, k***a? Dylematów egzystencjalnych zawartych w wierszach Rafała Wojaczka, czy może chcesz nacieszyć oczy klasyczną linią obrazów, które malował Marcello Bacciarelli? Tutaj jest gówno, p*zda i flaki, ch*jowy humor i szczyny, pomyliłeś adresy...esteta się znalazł

franixxx

2012-11-14, 16:41
Ma racje ale i tak gowno

berian

2012-11-14, 19:37
fryca88 napisał/a:

Czego tutaj szukasz, poezji Szymborskiej, k***a? Dylematów egzystencjalnych zawartych w wierszach Rafała Wojaczka, czy może chcesz nacieszyć oczy klasyczną linią obrazów, które malował Marcello Bacciarelli? Tutaj jest gówno, p*zda i flaki, ch*jowy humor i szczyny, pomyliłeś adresy...esteta się znalazł



Może nie Szymborskiej ale przynajmniej człowieku spróbuj się wysilić. To, że jest to sadistic nie znaczy, że można go bezkarnie zaśmiecać intelektualnym szambem, które jedynie by gimnazjalistą sprawiło ubaw bo występuje w nim słowo "masturbacja" i "dupa".

fryca88

2012-11-14, 19:48
berian napisał/a:



Może nie Szymborskiej ale przynajmniej człowieku spróbuj się wysilić. To, że jest to sadistic nie znaczy, że można go bezkarnie zaśmiecać intelektualnym szambem, które jedynie by gimnazjalistą sprawiło ubaw bo występuje w nim słowo "masturbacja" i "dupa".



Świetna rada kolego, postaram się to przemyśleć, pewnie masz duże doświadczenie w tej tematyce w końcu jesteś tu dwa lata, a ja zaledwie dwa miesiące. Jednak pojawia się pewien problem natury statystycznej kiedy spojrzymy na Twoje "piwa", okazuje się bowiem, że 23 000 osób lubi moje posty o niskim poziomie intelektualnym za to jakieś 400 razy mniej osób woli Twój wysublimowany humor. Ciekawe sprawa natury socjologicznej...

Pa...........an

2012-11-14, 20:05

berian

2012-11-14, 20:07
fryca88 napisał/a:

Świetna rada kolego, postaram się to przemyśleć, pewnie masz duże doświadczenie w tej tematyce w końcu jesteś tu dwa lata, a ja zaledwie dwa miesiące. Jednak pojawia się pewien problem natury statystycznej kiedy spojrzymy na Twoje "piwa", okazuje się bowiem, że 23 000 osób lubi moje posty o niskim poziomie intelektualnym za to jakieś 400 razy mniej osób woli Twój wysublimowany humor. Ciekawe sprawa natury socjologicznej...



Statystycznie wszystko jest ok :) . Ja po po prostu nie wrzucam rzeczy na sadistica. Wszystkie moje posty to tylko i wyłącznie komentarze. Ale jeżeli chcesz już analizować poziom swoich wypocin na podstawie otrzymanych piw to gratuluje :) . Pan Darwin by był dumny z twojego osiągnięcia ewolucyjnego. Prawdziwy samiec alfa z ciebie! :) . Wszystkie laski na "ośce", "blokowisku", "dzielni" czy jak się teraz na to mówi muszą szaleć z podniecenia zdejmując wszystkie części garderoby gdy tylko się pojawiasz w zasięgu wzroku.

A wracając do wątku obrazka, to chyba nie patrzysz na to wmawiając sobie:
- hahahah ale to jest fajne i ciekawe. Mój arcy geniusz znowu mnie zadziwił.


Tak jeszcze na koniec, nawiązując do posta:

Kawagawa

2012-11-14, 20:25
fryca88 napisał/a:



Czego tutaj szukasz, poezji Szymborskiej, k***a? Dylematów egzystencjalnych zawartych w wierszach Rafała Wojaczka, czy może chcesz nacieszyć oczy klasyczną linią obrazów, które malował Marcello Bacciarelli? Tutaj jest gówno, p*zda i flaki, ch*jowy humor i szczyny, pomyliłeś adresy...esteta się znalazł



Abstrah*jąc od tego, że moi przedmówcy już w sumie wyczerpali temat, to powiem, że jest subtelna różnica pomiędzy perwersją, agresją, patologią- w sensie jej badania, a tym samym w sensie jej prezentowania.

To raz. Dwa, jest różnica pomiędzy ciekawym i w jakimś sensie wyjątkowym typem gówna, co jest pewnego rodzaju ciekawym obiektem badawczym, a zwykłym prostactwem.

To co wstawiłeś jest po prostu tak mizerne intelektualnie, że ręce opadają. Wybacz, ale nawet porządnego gówna zrobić nie potrafisz.

fryca88

2012-11-14, 20:37
@kawagawa

Ciebie już zj***li w innym poście więc nie będę tego nawet komentował

@berian

Oczywiście musisz coś napisać w obronie swoich racji, ale kolokwialnie mówiąc, koło ch*ja mi to lata, bo wychodzi na to, że przebywasz w nieodpowiednim miejscu, mnie tu się podoba, innym też czasem się podoba to co ja zarzucę i tyle. Znajdź inne forum, nie wiem, może "Samosia", bo wychodzi na to, że wiele tu osób ze zj***nym poczuciem humoru i zrytym łbem, pasujemy zatem do siebie. Jakieś dygresje co do mojej aparycji to odwrócenie uwagi od głównego wątku, a raczej brak argumentów, nie jesteś dobry kolego w erystyce, poczytaj Schopenhauera. na razie udawaj dalej myśliciela pokroju Sokratesa, zapuść brodę i pie**ol od rzeczy umieszczając swoje nacechowane intelektualnym bełkotem posty. Ciach bajerka

Kawagawa

2012-11-14, 20:47
fryca88, IMO, masz za mały mózg żeby mnie konstruktywnie zj***ć w tym temacie.

berian

2012-11-14, 20:58
Ja nie udaję, nie jestem i nie planuję być. Ty wychodzisz z wnioskami do przodu próbując uzasadnić swoją kruchą tezę, maskując brak jej wartości wyniosłą składnią i słowami z słownika pt. "jak być elokwentnym", będąc przy tym komicznie pretensjonalnym. Ja wybrałem sobie forum, jestem tutaj bo lubię treści tutaj zamieszczane. Wiele jest interesujących. Od czasu do czasu trafia się dobry czarny humor. I nie nazywajmy prostackiego poczucia humoru, zj***nym poczuciem humoru. A patrząc codziennie na główną (nie sprawdzam po nickach kto wstawia posty) to dochodzę do wniosku, że jednak ilość takiego gówna jak ten obrazek jest strasznie znikoma. Fakt widzi się dużo ostrych tekstów itd, ale przynajmniej mają one jakiś sens i bawią.

+ popatrz na komentarze chyba trochę racji jest po mojej stronie :)

W każdym bądź razie lecę. Dyskusja była porywająca ale rozstrzygnąć jej się nie da.

Sz...........an

2012-11-14, 22:01
Jak ten suchar trafi na główną to chyba tylko dlatego, że chce tego grupa "ateistów" poniżej 14 roku życia, którzy w niedziele przez godzinę udając, że są w kościele siedzą z kolegami pod klatką 3 bloki dalej, żeby mamusia nie zobaczyła...

fryca88

2012-11-14, 22:57
Kawagawa napisał/a:

fryca88, IMO, masz za mały mózg żeby mnie konstruktywnie zj***ć w tym temacie.



Brawo mistrzu elokwencji, satysfakcję sprawia mi jak jebią cię inni, w innych postach. Nie popisałeś się dziś i w ten sposób akcentujesz swoje rozgoryczenie, wiem, rozumiem, ale też kładę lachę na ciebie i nie zamierzam wdawać się w dyskusję. Popłacz wieczorem do poduszki, jutro przejdzie, albo pomódl się do jakiegoś krzyżyka, czy innego kurestwa, to pomaga ponoć.