18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyznanie na antenie

xiontZ • 2011-12-10, 02:09
Wyznanie kolesia na żywo w telewizji.


bloodwar

2011-12-10, 07:27
Człowiek na poziomie, ale cóż spodziewać się po kimś, kto ma co rano gówno pod napletkiem :-)

FryzjerZG

2011-12-10, 09:02
Zwykly pedal, co by nie powiedzial to byloby dla mnie zj***ne, bo to zwykly pedal.

Irenvelle

2011-12-10, 13:23
Sa na sadolu jakies zadeklarowane homosy?

.:...........:.

2011-12-10, 13:29
Irenvelle napisał/a:

Sa na sadolu jakies zadeklarowane homosy?



O, szukasz przyjaciela?

dareqq

2011-12-10, 14:38
Irenvelle napisał/a:

Sa na sadolu jakies zadeklarowane homosy?


Raczyż sobie żartować? :hitler:

xiontZ

2011-12-10, 15:07
Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego, ze on NIE jest pedałem. Joe to tez imię żeńskie (Jo, Josephine, Joette) a poza tym cały czas mówi SHE. Przykładowo "she absolutely loves it (the show)". Wiec należy słuchać ze zrozumieniem zanim się wpisze komentarz :roll: Kto nie wierzy niech przesłucha jeszcze raz. A może przetłumaczyć wam całość?

edit
I dodam jeszcze, ze jak koleś mówi słowo "partner" to może mieć tez na myśli partnerkę a nie partnera.

okanslig

2011-12-10, 15:34
Debile uslyszaly partner i juz mysla ze pedal. W angielskim buraczki slowoto moze odnosic sie do kobiety jak i mezczyzny. Podobnie friend, mate i 100 tysiecy innych slow.

wafka

2011-12-10, 15:41
Haha, to australijski program sniadaniowy. dla waszej wiadomosci tak wyglada typowy facet. to ze nie jest ogolony na zero jak wiekszosc polskich chlopakow to nie znaczy ze jest pedziem. do tego nie tylko ze niektorzy urzytkownicy nie umieja mowic, wy nawet sluchac nie umiecie...

L............op

2011-12-10, 16:26
wafka napisał/a:

Haha, to australijski program sniadaniowy. dla waszej wiadomosci tak wyglada typowy facet. to ze nie jest ogolony na zero jak wiekszosc polskich chlopakow to nie znaczy ze jest pedziem. do tego nie tylko ze niektorzy urzytkownicy nie umieja mowic, wy nawet sluchac nie umiecie...



A Ty pisać. :-P

Stalovy

2011-12-10, 17:21
ֺ napisał/a:

Irenvelle napisał/a:

Sa na sadolu jakies zadeklarowane homosy?



O, szukasz przyjaciela?


Umawiajcie się na PW, nie w wątku... ;)

Irenvelle

2011-12-10, 17:35
ֺ napisał/a:



O, szukasz przyjaciela?



Jasne, daj numer.

Mom and Death

2011-12-10, 19:25
@xiontZ oj żebyś się przypadkiem nie zesrał, pewnie sam myślałeś że jest pedałem ale przeczytałeś post nad tobą i się podjarałeś że masz okazję zabłysnąć intelektem którego wartość nie przekracza 92...

dQrw10nYk0k5

2011-12-10, 19:42
Irenvelle napisał/a:



Jasne, daj numer.


Dziewięć9siedem dzwoń o każdej porze dnia i nocy. Pały zawsze gotowe do akcji.

xiontZ

2011-12-10, 19:48
Mom and Death napisał/a:

@xiontZ oj żebyś się przypadkiem nie zesrał, pewnie sam myślałeś że jest pedałem ale przeczytałeś post nad tobą i się podjarałeś że masz okazję zabłysnąć intelektem którego wartość nie przekracza 92...



A jakie są jednostki miary intelektu? 92 to dobry wynik? A co do filmiku to popatrz kto to wrzucił tu i zastanów się jeszcze raz. Poza tym angielski w tym filmiku nie jest zbyt zaawansowany wiec podejrzewam, ze nawet ty byś zrozumiał :roll: