18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wywiad z mieszkańcem Lublina

Don_Beck • 2019-08-08, 14:09
Najlepsza przeróbka jaką widziałem z tym panem.
Wywiad po słynnym aresztowaniu patologii w Lublinie.


poligon6

2019-08-08, 14:42
Tu filmik z aresztowania. Moim zdaniem policja popełniła kilka bledaów. Po pierwsze nie spryskała gazem ani nie potraktowała taserem agresywnych sebixów i nie zawineła ich potem do suki. Rzucenie na glebe w pełni fachowe. Szacun!


lateralustool

2019-08-08, 15:10
Pasuje do wszystkiego można oglądać wiecznie jak ktoś jak w/w ma głowę do tekstu :)

PersivalusPerwersalus

2019-08-08, 15:16
najlepsze w tym wszystkim że karyna sama uj***ła przynajmniej jednego sebiksa co się na gliniarza rzucił no k***a gratuluje jej na prawdę " jest cofnięta"

darex99

2019-08-08, 15:44
I pomyśleć ile takiego patolstwa jest na blokowiskach, ale też w mniejszych miastach i wioskach. Z jednego należy się cieszyć , mianowicie, masa tej patoli wyjechała m.in. do UK i nie musimy ich facjat oglądać, z drugiej jednak strony, później za granicą postrzegają Polaków tak, a nie inaczej....

krykoz

2019-08-08, 15:48
To Hiszpan, nazywa się El Risitas, nawet jest o nim na wikipedii.

Gaj0

2019-08-08, 16:19
I tak łagodnie policja ich potraktowała. Pomyśleć że w takich stanach to połowa z nich jest już zastrzelona bo nie wykonywali poleceń funkcjonariuszy

Okrupnik

2019-08-08, 16:33
poligon6 napisał/a:

Tu filmik z aresztowania. Moim zdaniem policja popełniła kilka bledaów. Po pierwsze nie spryskała gazem ani nie potraktowała taserem agresywnych sebixów i nie zawineła ich potem do suki. Rzucenie na glebe w pełni fachowe. Szacun!



Właśnie nie popełnili tego prostego błędu, że nie wdali się w szarpaninę i pryskanie gazem z resztą patologii. Na filmie, wszyscy napierają i krzyczą na nich (ewidentnie podpici i nabuzowani) będąc w odległości ok. 2m od policjantów. W takiej sytuacji najmądrzejsze co zrobili to właśnie obezwładnienie tylko tych co bezpośrednio stanowili zagrożenie + dali wyraźnie do zrozumienia co będzie jak reszta będzie chciała się szarpać z nimi. Zaczekali spokojnie na posiłki, nawet nie reagowali na pyskówki. Pełen profesjonalizm. Ja wiem, że reszta sadistica bardziej zadowolona byłaby jakby tam wpadła brygada antyterrorystyczna z pałkami napie**alając wszystkich po równo pałkami, ale tutaj policjanci działali bardzo rozsądnie w sytuacji gdzie mogło się to skończyć dużo gorzej (już pomijam ryzyko użycia broni palnej lub spryskania gazem jakiegoś losowego cywila co akurat byłby obok).

Su...........wn

2019-08-08, 16:54
Osiedle 500+

:zul: :wodka: :blowjob:

Miles87

2019-08-08, 16:54
Najlepsze jest że patole nagrały aresztowanie i "straszne zachowanie policjantów" mając nadzieję na pospolite ruszenie w internecie a tu znok! Wszyscy napie**alają z patoli i gratulują policji żałując tylko że tak mało dostali i że nie aresztowali wszystkich włącznie z tą brzydką kamerzystką.

poligon6

2019-08-08, 16:55
Okrupnik napisał/a:

Właśnie nie popełnili tego prostego błędu, że nie wdali się w szarpaninę i pryskanie gazem z resztą patologii. Na filmie, wszyscy napierają i krzyczą na nich (ewidentnie podpici i nabuzowani) będąc w odległości ok. 2m od policjantów. W takiej sytuacji najmądrzejsze co zrobili to właśnie obezwładnienie tylko tych co bezpośrednio stanowili zagrożenie + dali wyraźnie do zrozumienia co będzie jak reszta będzie chciała się szarpać z nimi. Zaczekali spokojnie na posiłki, nawet nie reagowali na pyskówki. Pełen profesjonalizm. Ja wiem, że reszta sadistica bardziej zadowolona byłaby jakby tam wpadła brygada antyterrorystyczna z pałkami napie**alając wszystkich po równo pałkami, ale tutaj policjanci działali bardzo rozsądnie w sytuacji gdzie mogło się to skończyć dużo gorzej (już pomijam ryzyko użycia broni palnej lub spryskania gazem jakiegoś losowego cywila co akurat byłby obok).



Zgadza się na początku pełna profeska, panowali nad tłumem, ale jak przybyło ich wiecej to powinni zawinąć całe towarzycho albo przynajmniej spisać. Wszak teraz też maja materiał, ale tej całe żulii należy sie dokładka za przeszkadzanie policji w wykonywaniu czynności słuzbowych, wywierania nacisku co do zmainy czynności słuzbowych przez policjanta, kierowanie wyzwisk do policjanta. Przynajmniej cześć 500+ dla nierobów wróci do państwa.

Osobiście potraktowałbym bydlo gazem albo pradem, ale niestety nie żyjemy w cywilizowanym kraju.

Rejti

2019-08-08, 18:13
Szanuję panów policjantów za tą akcję. Powinni zostać awansowani i dostać górkę do pensji. To nagranie powinno być pokazywane na szkoleniach dla kadetów, żeby wiedzieli jak obchodzić się z patusami. W dużej mierze dzięki takim ludziom jak oni żyjemy w tym państwie z dużym komfortem i bez obawy że zaraz jakiś degenerat wepchnie nam nóż w brzuch.

damian010288

2019-08-08, 18:50
- Mordo POMUSZ!!
- Ale MORDO JAK!!??
- MORDO NIE WIEM!

Spokojnie, oni sobie żyją bezstresowo z naszych pieniędzy...

Odisok

2019-08-08, 19:22
k***a ale mi się mordeczka ucieszyła widząc jak załatwili gangsterów z osiedla. Urbana patologia. Oby I u mnie policja tak zaczęła postępować- tak mi dopomóż Bóg.

Ps. Od kiedy można zamawiać karetkę?

Hrabia Drapula

2019-08-08, 19:51
Odisok napisał/a:


Ps. Od kiedy można zamawiać karetkę?


jak by miała chody to by samolot zamówiła, a tak tylko karetkę
najlepsze teksty "co on k***a ci zrobił" po za tym że skoczył na garba policjantowi to zupełnie nic
niech się cieszą że to nie dawne czasy, przyjechało by zomo wpie**ol wszyscy dostali, nyską wywieźli, inna sprawa że wtedy wszyscy zdawali soobie sprawę i nikt nawet nie myślał o takich potyczkach, teraz każdy patol ma telefon z kamerą i prowokuje że by tylko policjantowi nerwy puściły, a reszta nagrała to